SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia a praca na 4-brygadówce...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 546 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1055
Witam! Chciałbym się zapytać jak łączycie prace z siłownią...
Pracuję na 4brygadówce i gdy mam na rano to wracam zmęczony, gdy mam na 14 to wiadomo że 4 dni bez siłki, gdy nocki to na drugi dzień śpię do 15 i jak wstaje nie mam siły na nic...

Jak wy godzicie prace i siłownie, i jak ustawiacie pod to dietę bo ja chce jesc te 5-6 posiłków dziennie ale nie wiem jak to ułożyć jak nie ma na to czasu... ;/ a wy jak robicie?

i jeszcze jedno czy odżywki białkowe lub węglowodanowe tzw gajnery czy coś one zastępują posiłek tak ? gdy nie ma się czasu na jedzenie? można jeść je o każdej porze dnia i podstawiać je pod dowolny posiłek?

A z ciekawości co jesli zamiast diety ktoś teoretycznie będzie jadł po 6 białkowo/węglowodanowych gainerów ? To jest to samo co jedzenie? ktoś mi powiedział że tak tylko że w proszku więc pytam...

jakie są najlepsze gainery? jakie jecie? Jaka firma itp...?

nie mam doświadczenia w suplementach bo jak nie chodziłem do pracy ćwiczyłem i jadłem dużo bez odżywek...


Odpiszcie na WSZYSTKIE wątki tematu.
Pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10695
ADEQsfd
A z ciekawości co jesli zamiast diety ktoś teoretycznie będzie jadł po 6 białkowo/węglowodanowych gainerów ?

Szybko skończy jako wrak człowieka ze zrujnowaną wątrobą, trzustką i nerkami.

Zmieniony przez - Darek62 w dniu 2010-09-20 08:38:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 360 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8632
wracasz po pierwszej zmianie, krótka drzemka i na trening. A przed 14 dlaczego niby nie chodzisz?? ja tak samo pracuje i dawałem radę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 546 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1055
zapomniałem napisać że siłownia jest w godzinach 16-19

odp. na wszystkie wątki z tematu !?????????????

Zmieniony przez - ADeqsfd w dniu 2010-09-20 22:35:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 215 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3888
brak siły jest tylko kwestią własnej interpretacji, czasami dostajesz telefon o dobrej imprezie gdy padasz z nóg i nagle siła jest na dodatkową nieprzespaną noc. Pracowałem w hucie jak szalony potem dawałem radę na trening spokojnie a robota ciężka była. A siłownie najlepiej skompletuj sobie sam skoro pracujesz w takim systemie zacznij od ławki sztangi i obciążenia i tyle. Ile gainterów tyle opinii póki co rozsądna dieta na+ i jedziesz kolego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84
Ja pracuje na 3zmiany i daje rade siłke mam od 15 do 20. A jak mam na 14do roboty to w domku pompki brzuszki drązek mam hantelki i jazda rano no chyba ze kumpel jest w domu to ide do niego na laweczke mało obciazenia ale zawsze miesienie pracuja

BSNT
LEGIA WARSZAWA!!!
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!
OLIMPIA ELBLĄG!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
jak ja na 3 zmiany robiłem to trenowałem z reguły koło 17. W przypadku pierwszej i trzeciej zmiany nie robiło mi to różnicy. Natomiast siłka na którą śmiagam jest czynna od 14 do 22,więc jak miałem drugie zmiany to zostawał mi weekend a w dni robocze musiałem porobić coś w domu

aha a co do Twej proszkowanej diety... A co się bedzie działo jak będziesz całe życie jadł pizze,pity czy hot-dogi? Przeżyjesz,pytanie tylko jak długo.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2010-09-21 10:52:59

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 546 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1055
No dobra więc po co są te gainery?

Zeby zastąpić jakieś posiłki jak się nie da rady zjeść tak?
ile tych posiłkow może być maks w ciągu dnia?

Jakie gainery wybrać?????????
chce jesc gainer węglowodanowy zmieszany z białkowym tak zeby było pełnowartościowe danie zastępcze...+odrobina tłuszczu
można tak zmieszać?

ile dań moge tak zastąpić jak nie dam rady zjeść ich np. 6 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
najlepiej znalezc silke czyna od 7-22 i bez problem,u ja pracuje na 4 zmainy i daje rade jak mam na 12 30 to ide o 9 itd wiadomo ze poznij robot CIEZKA ALE JAKOS IDZIE A Z gainerem dalbym w pracy zamst posilku ja tak robie i git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 546 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1055
można mieszać gainery ? Białko+Węgle ?

i jeść np dwa razy dziennie oba zmieszane?

ja był jadł 4 posiłki dziennie + 2 razy dziennie 2 zmieszane gainery białkowy i węglowodanowy + Monohydrat


może tak być ???

Zmieniony przez - ADEQsfd w dniu 2010-09-22 12:17:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZINTENSYFIKOWANE FBW

Następny temat

Spells0n / idziemy po mase %)

WHEY premium