Ashley Kaltwasser to zawodniczka, która zdobyła w swojej długiej karierze 3 tytuły Ms. Bikini Olympia. Od dziecka kochała sport i była bardzo aktywna fizycznie. Brała udział w różnych konkursach oraz zajęciach lekkoatletycznych takich jak bieg przez płotki, biegi przełajowe i biegi długodystansowe. W liceum pobiła kilka rekordów i zdobyła stypendium na prestiżowej uczelni. Treningi lekkoatletyczne dały jej idealną podstawę do wyrzeźbienia wymarzonej sylwetki. Zainspirowały ją wspaniałe zawodniczki bikini i po ukończeniu szkoły stwierdziła, że spróbuje swoich sił właśnie w tej dyscyplinie.

W wieku 23 lat zdobyła kartę Pro w niecałe 2 lata od momentu, kiedy pierwszy raz zaczęła ćwiczyć na siłowni. Można śmiało powiedzieć, że stała się ikoną w branży fitness. Nic oczywiście nie przyszło za darmo. Ashley ciężko pracowała, aby zrealizować swoje marzenia. Trenuje do 6 razy w tygodniu - w tym wykonuje 5 lub 6 treningów siłowych oraz 3 sesje cardio na schodach. Najbardziej lubi trenować nogi i pośladki.

Jeśli chodzi o odżywianie, to Ashley w okresie przygotowań do zawodów stosuje dietę niskowęglowodanową o umiarkowanej zawartości tłuszczu. Poza sezonem mówi, że nie liczy kalorii, ale również spożywa mniej węglowodanów, ponieważ wtedy czuje się najlepiej. Lubi dania kuchni śródziemnomorskiej, a na cheat meala wybiera… naleśniki. Nie zapomina też o suplementacji. Stosuje izolat białka, BCAA, multiwitaminę oraz spalacz tłuszczu.

Ashley zmotywowała wiele kobiet, w tym zawodniczek sportów sylwetkowych na całym świecie do prowadzenia zdrowego stylu życia. Sama także szuka motywacji. Spogląda wstecz na swoje poprzednie zawody i dąży do powrotu na scenę w jeszcze lepszej formie.

Komentarze (2)
M-ka

Plus drobny szczegół; geny.

1
lordknaga

najlepsze w tych klasach meskie/zenskie bikini jest zawsze to - "zaczela cwiczyc i po 2 latach miala juz karte pro" %-)

2