Whitney Wiser to zawodniczka IFBB Bikini Pro, modelka fitness i trenerka ze Stanów Zjednoczonych. W zawodach startuje od 2009 roku. Na drodze do osiągnięcia sukcesu stało jednak wiele przeszkód. Jeszcze będąc w szkole średniej trenowała koszykówkę i ćwiczyła też z ciężarami w siłowni. Jednak wraz z końcem edukacji, skończyły się treningi w sporcie drużynowym, ale Whitney nadal trenowała w klubie fitness. Pokochała trening siłowy, tym bardziej, kiedy widziała, jak jej sylwetka się zmienia.

Postanowiła wystartować w zawodach bikini fitness. Podczas pierwszych amatorskich zawodów, zajęła II miejsce i zapragnęła więcej. Początkowo wszystko szło po jej myśli. Niestety w 2011 roku doznała urazu kręgosłupa i musiała zrezygnować z jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Whitney nie poddała się i gdy tylko dostała zielone światło od lekarza, wznowiła treningi. Ponownie wystartowała w zawodach w 2012 roku, a pod koniec 2014 roku zdobyła swoją upragnioną kartę IFBB Pro podczas Mistrzostw Świata Juniorów. Od czasu przejścia na Pro, Whitney ani przez chwilę nie zwalniała tempa. Oprócz dobrych wyników na scenie zawodowej realizowała się także jako modelka fitness, przedsiębiorca, a także sędzia NPC.

Whitney chodzi na siłownię co najmniej 5 razy w tygodniu. Nieustannie eksperymentuje z nowymi technikami treningowymi. Uwielbia trenować dolne partie ciała. Odpoczynek między seriami wynosi u niej maksymalnie 60 sekund. Dieta Whitney jest ogólnie mówiąc zdrowa, ale wie też, że równowaga jest niezwykle ważna. Od czasu do czasu pozwala sobie na burgera i frytki. Przygotowuje posiłki z wyprzedzeniem, aby uniknąć sytuacji, że dopada ją głód i je to, co wpadnie jej w ręce.

Whitney Wiser stara się nakłonić swoich fanów obserwujących jej profil na Instagramie, by prowadzili zdrowy styl życia i realizowali swoje marzenia. Pomimo tego, że na drodze do spełnienia jej marzeń były przeszkody, to nie poddała się i zrobiła niesamowity progres. Jak Wam się podoba Whitney?

Komentarze (4)
ojan

Trochę za chuda.

2
ziomus123

Naprawdę fajniutka. Taka to pożyje w luksusie

1
ibuprofen

I na k****ie :)

0
jarabco

Super szczupla talia. Fajnie to wyglada.

0