SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciężka praca, jak zrobić masę?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam chodzi o to że chcę nabrać masy mięśniowej, a mam bardzo ciężka fizyczną pracę, naprawdę czasami ćwiczenia na siłowni to relaks w porównaniu z robotą, a właśnie zaczyna sie sezon prac, moze ktos by zaproponowal jakis plan treningowy, wiadomo ze nie moze byc rozbudowany bo i tak zaiwaniam przez 10 godzin, jak to zrobic proszę o porady rozpiskę treningową, jakąś dietę (o właśnie wydaje mi się żę mogę pochłaniać chyba wszystko)
parę słow o sobie: staz treningowy obecnie 5 miesiecy (cwiczylem przez zime jak bylo mniej robot), jestem silny przez to ze pracuje fizycznie choc tego nie widac w przelozeniu na mase, ale robole tak maja, chociaz wsumie przy 170cm waze 78 kg ale glownie to brzusio (wiadomo od czego)no i tyle powinno starczyc pomozcie cos jak trenowac przy ciezkiej pracy, a moze nie ma sensu wogole?moze i tak nie zlapie miesni, ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no podpowiedzcie cos, pewnie nie mileliscie jeszcze takiego przypadku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy ktos mi wreszcie cos podpowie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Witam

Dieta- skoro wykonujesz pracę fizyczną powinieneś musisz uwzględnić to w diecie, aby zapewnić dodatni bilans kaloryczny, wszystko tu
https://www.sfd.pl/temat173140/ 
https://www.sfd.pl/temat162782/

Trening- podwieszone posty, do wyboru do koloru- 'Brutus poleca'

Dieta i trening to podstawa, ale musisz pamiętać także o regeneracji, to także w podwieszonych.

Tu jest wszystko tylko trzeba szukać i czytać

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki sweter, właśnie przeliczam sobie bmr i itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
czegoś nie wiesz to pytaj. nie zagladam do treningu często, bo to jest ciężki dział, w zasadzie widać tylko mawashiego. jemu pewnie też nie chce się tyle zapieprzać samemu. generalnie jak znajdziesz czas poczytaj podwieszone posty w odywianiu i treningu- im więcek wiesz tym lepiej dla ciebie

jakby ci brakowało kalorii w diecie albo miałbyś problemy z jedzeniem w równych odstępach bądź inne problemy z dostarczeniem substancji odżywczych to mów albo zgłoś się do dzialu suple i odżywki

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no najgorzej mam z tym jedzeniam w odpowiednich odstepach (i to jest najwieksza lipa)jem okolo 6 rano i pozniej w pracy przez 10 godzin tylko raz okolo 10 i pozniej dopiero okolo 17, ale zaczne chyba jaos probowac jeszcze zjesc przynajmniej z raz albo wypic gainera albo przynajmniej glukoze no i tak patrze ze bialka mi brakuje w diecie chyba bede musial jakas odzywke dorzucic, i szamac wiecej lepszych wegli, gdyz glownie jem bialy chleb i ziemniaki no i wieprze , muszę zmienić nawyki żywieniowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
to racja, lepiej zamienić na ciemny chleb i te produkty które proponuje qazar. wypadałoby żebyś zjadł z dwa posiłki w trakcie pracy, jeżeli nie masz jak, kup gainera z dużą zawartością białka, bo mówisz że tego też Ci brakuje.

jeśli nie chcesz zmieniać nawyków to możesz spróbować dietę z drugiego linka który podałem, oparta jest o zdrowe tłuszcze i niskoww. można na niej smacznie zjeść. ponoć z pasa ubywa na niej a masa idzie. nie wiem nie próbowałem, ale ponoć skuteczna.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i zaczeło się zachrzan aż poty po dupie ciekną, do tego 3 razy w tygodniu trening i mięśnie stoją w miejscu jeszcze wydaje mi się że spadły, normalnie lipa, chyba przerwe ćwiczenia, do czasu końca sezonu robót bo mięśnie nie mają czasu na regenerację, odżywaima się dobrze i nic, brak regeneracji, jeszcze spać po nocach nie mogę, lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7539
masz w diecie dodatni bilans kaloryczny??
musisz wiecej spac (min 8h dziennie)- bo wtedy wlasnie rosniesz
3

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
załóż temat w suplach, coś poradzimy

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykliczność II dla 16 latka.

Następny temat

Jak ćwiczyć na siłe

WHEY premium