Już niebawem w Las Vegas odbędzie się największy konkurs w branży kulturystyki i fitness, a mianowicie zawody Mr. Olympia 2019. Na scenie wystąpią największe gwiazdy w kilku różnych kategoriach. Oczywiście ta najpiękniejsza i najbardziej przyjemna dla oka, to bikini. Na scenie pojawią się najlepsze zawodniczki z całego świata. Trwa dyskusja, która z pań ma największe szanse na zdobycie tego niezwykle prestiżowego tytułu Ms. Olympia Bikini. Wśród 25 zawodniczek wytypowaliśmy 4, które naszym zdaniem mają największe szanse na wygraną. Macie swoje faworytki?

 

Angelica Teixeira

Pochodząca z Brazylii Angelica wygrała już dwa razy z rzędu Olympię - w 2017 oraz w 2018 roku. Przez wiele osób jest typowana do wygranej także w tym roku. Teixeira cztery razy wygrała także zawody Arnold Classic i w sumie dwanaście razy wygrała zawody w lidze zawodowej.

 

Ashley Kaltwasser

Ashley Kaltwasser z USA, która jest trzykrotną Ms Bikini Olympia (2013, 2014, 2015)  będzie chciała w tym roku odzyskać swój tytuł. Chociaż od ostatniej wygranej nie znalazła się w pierwszej trójce (w zeszłym roku zajęła piąte miejsce) to w tym roku powiedziała, że da z siebie wszystko.

 

 

Lauralie Chapados

Lauralie Chapados to pochodząca z Kanady piękność, która zajęła drugie miejsce na Olympii 2018 oraz drugie miejsce w tegorocznym Arnold Classic Australia. Być może w tym roku los będzie jej sprzyjał i zdobędzie upragnione zwycięstwo. Konkurentki z pewnością mają się czego obawiać.

 

Janet Layug

Layug zajęła trzecie miejsce na Olympii w 2018 roku. W tym roku wygrała zawody Arnold Classic Australia i Bikini International. Jest zdecydowaną faworytką wielu osób i jesteśmy przekonani, że jeśli nie wygra to z pewnością znajdzie się w pierwszej trójce.

Komentarze (2)
anubis84

z tych fot to bym celował w Angelica Teixeira oraz Janet Layug

0
qubix

Jak dla mnie to każda fajna.

0