SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia a praca kelnera.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 125 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3317
Mam możliwość pracować dorywczo w weekendy jako kolener, wygląda to tak zaczyna sie w sobote o 7 rano a kończy w niedziele o 8-10 rano. Problem tkwi w tym: aby masa rosła musi być regeneracja i mam pytanie czy do sie pogodzić taką praca z siłownią.

No pain, no gain!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wszystko się da.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
A co jako kelner nosisz 50 kg tace z zarciem ?:D czy co?:D Ta praca chyba nie nalzey do typowo fizycznych ;p

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1066
ale regeneracja=sen chyba o to mu chodzi ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
no ale to tylko weekend 1 noc , wiec to raczej zerowy problem

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 125 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3317
no chodzi mi o spanie, a na tace to nie biore 50 kg ale czasem niezły zapi**** jest :D

No pain, no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dobrze się odżywiaj a problemu nie będzie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 125 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3317
dzięki

No pain, no gain!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta+trening+suple do oceny wszystko

Następny temat

Rzeźbaaa WTF?

WHEY premium