SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Mix 3 pytan

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mix pytan mam. 1.Kiedy powinno sie brac glukoze po czy przed treningiem? 2. czy zestaw mass xxl, nitrobolon powder, dibencozide force, bialko , witaminy, plus shock terapy jako dopalacz to zestaw ok? moge to brac jako dzienny stack all together? 3. kiedy zen szen powinno sie brac przed czy po posilku?

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 966 Data: 2008-05-01 22:23:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • alergia...

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Siema, słuchajcie wyszło wczoraj, że mam alergie na białko pochodzące z nabiałów, jajek, twarogów, serów itp. Zawsze to były jedne z głównych składników mojej diety, zwłaszcza na redukcji... Miesa i tak jem duzo, co radzilibyście wrzucić zamiast produktów na które jestem uczulony? Pzdr

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 952 Data: 2008-07-31 10:56:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Aeroby problem z posiłkami

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, rano wypijam kawę i po 15 minutach ruszam w trasę, wracam i co teraz? lepiej wypić białko po 20 min od skończonego biegu a po kolejnych 30 zjeść śniadanie zgodnie z dietą czy może od razu zjeść śniadanie? nie mam i mieć raczej nie będę miał Bcaa ani hmb niczego w ten deseń.

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 956 Data: 2010-08-24 21:20:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nitrobolon Plus cm3

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam 300kap nitro1 i 360kap cm3. Rozpisalem to tak Cm3 dt 4przed 4po treningu. Dtn 4 rano. Nitro Dt 6przed 4po Dnt 4 rano.Może być tak?bo różnie gadają dodam że waze 61kg.Mam jeszcze Białko.Carbonox.I gainera.plus dieta oczywiście.

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1502 Data: 2017-03-22 21:46:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zgaga...;/ help

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Otoż od kilku dni mam zgage i mysle ze jest to powodem tego ze jem bialko Ostrowi i maltodekstryny..Czy jest to normalne?I czy moge temu jakos zaradzic? Z gory dziekuje za odpowiedzi w stylu Rennie..xDD Pozdro

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1885 Data: 2006-12-21 19:39:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co zczym łączyc.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam jak te odzywki połączyć Bcca wiadomo prze i po treningu mam zamiar kupić bcca, białko, jakoś odzywkę węglowodanowo i Cell pump i jakieś witaminy można by było Płonczyn cell pump i bcca razem i odzywka białkowo węglowodanową po treningu proszę o pomoc

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1240 Data: 2011-12-29 12:24:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam proszę o opinie czy jest to normalne że jak mam na miarce białko to skacze (odskakuje) z łyżeczki na filmiku tego tak dobrze nie widać ale zawsze coś ... datę ma do 17,09,2014 czy jest to do spożycia czy lepiej wyrzucić filmik www.sklepsexshop.pl/quattro.mp4 wygląda jak opyłki metalu na magnesie hehe

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 850 Data: 2013-08-30 14:16:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białeczko na mase

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, chcialbym spytac ktore bialeczko byloby lepsze na mase? Czy Hi-tec Anabolic protein koszt 54zl/kg czy bialko sfd wpc protein? Koszt wychodzi podobnie tyle ze w tym anabolic jest odrobina bialka sojowego? Czy lepiej doplacic 10zl / kg i kupic scitec professional?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1313 Data: 2012-10-14 21:13:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cykl

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, diete mam, ostatni raz krete jadlem 2 miechy temu i zostalo mi ze 100capsow i mam pytanie czy moge terax kupic nitrobolon2 i polaczyc to z mono jesli tak to w jakich dawkach brac nitro, do tego mam zamiar dokupic ba i bcaa(wegle i bialko mam do szkoly w ktorej jestem ponad 9h) i drugie pytanie czy bedzie to dobry cykl?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 743 Data: 2013-09-26 20:23:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ODŻYWKA - DATA WAŻNOŚCI - PILNE

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, niecały rok temu zakupiłem odżywkę (białko + węglowodany). Data ważności podana na opakowaniu mineła 19.09.2007. Zamierzam po przerwie wrócić na siłownię i pytanie, czy mogę ją jeszcze brać? Proszę o szybką odpowiedź!!! z góry dziękuje :)

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1362 Data: 2008-04-20 14:21:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa Rzeźba

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Cześć mam pytanie co brać żeby rosnać ale jakieś białko np Olimp protein 80? mój kolega to brał i się opierdzielał bo tylko robił pompki ,a na drązku podciągnie się max 15 razy a ja bez rzeźby 20-30 razy. chciałbym przybrać na masię i mieć widoczne mięsnie(kaloryfer) jak kolega mam 180 cm wzrostu,a waga to 65 kg

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 682 Data: 2013-10-04 21:34:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ile minut po treningu?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam ;) Chciałbym się dowiedzieć ile minut po treningu mam czas na wypicie białka lub gainera? Powiedzmy zrobię sobie klate i przez następne 30-45 minut zrobię trica i barki (przypuścmy) to przez ten czas co minie białko które wypije da mi mniejszy efekt niż gdybym wypił odrazu po zrobieniu klaty?

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 856 Data: 2015-07-18 04:14:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ilość składników

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam serdedcznie. Mam 105kg i zaczynam redukcje. Ustawiłem sobie zapotrzebowanie na: 2,3g białko 1g tłuszcze 2,3g W\W Wychodzi z tego 2800kcal. Może tak być czy powinienem wprowadzić jakaś korekte? Dodam, ze chce stracic jak najmniej mięsa... Z góry dzieki za odp ;) pzdr!!

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1079 Data: 2007-11-22 17:36:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ostrowia+ shock therapie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam jak napisałem kiedyś tam w innym temacie chce kupić białko z ostrowi i do tego shock therapie i storma kiedyś juz to brałem i działało bardzo dobrze. i tu pytanie czy w tym cyklu tez bedzie tak dobrze działać czy słabiej juz? ostrowia nie bedzie osłabiać działania shock therapie??

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1009 Data: 2007-12-13 21:14:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • HMB

    Temat
    Odżywki i suplementy

    WItam was , to tak ćwicze na siłce dobre 4 miechy,postepy są nawet nawet, diete mam i trzymam ją, narazie biore Białko + gainera. I tu moje pytanie zacząc z HMB czy poczekac?? pozdro

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1224 Data: 2009-03-29 18:52:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TT...

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam serdecznie!:> zadko tu zagladam przyznam sie odrazu heh chcialbym spytac co ile mozna brac tt bo tak wsowam co jakis czas puszke;] ale nie iem zabardzo co ile mozna to brac i moze dawki wieksze niz podane na pudeleczku? plus kreatynka bialko pewno tez wskazane? banalne pytania w koncu fachowcy:> pozdrawiam!

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 878 Data: 2004-12-28 17:44:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zrodla bialka

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    przy wadze 75kg 2g na kg = 150gram bialka czy moge zrobic tak : 200gram cycka = 43gr B 250 gram twarogu = 44gr B 4jajka = 32gr B = 119gr B i reszte z bialka roslinnego chodzi mi o bialko.czy jest za malo zwierzecego ? jakies spotrzezenia macie ?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1323 Data: 2008-12-07 21:36:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Polecacie Takie Suplementy ????

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam pytanie polecacie taki cykl??? Przed treningiem NO Xplode lub Nitrobolon Po Treningu CREATYNA z treca i BCCA w Ciągu Dnia Białko AMERICAN STANDARD WHEY i Weglowodany Carbo

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 1908 Data: 2012-11-01 15:24:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Miarka Metabolic Whey 94cc???

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czesc kupilem ostatnio bialko Metabolic Whey i w srodu jest strasznie duza miarka 94cc ile mam brac tej odzywki??? Mialem wczesniej elite (Dymatize) i miarka jest mniejsza znacznie...

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2147 Data: 2006-07-22 17:06:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pomoc w rozlozeniu cyklu

    Temat
    Odżywki i suplementy

    zakupilem 2x xpand bialko mrm i zma apteczne(zincas forte i filomagB6) do tego moge jeszcze wykorzystac massive gainere z activity bo zostalo mi okolo 1.5 kg . czy moglby mi ktos pomoc jak to wszystko laczyc chodzi mi o szczegoly czy na czo ile czasu przed treningiem itd. dodam ze cwicze pon sro pia okolo godziny 11.

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 832 Data: 2007-01-16 07:52:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)