SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Ważność do końca lutego 2010, czy ma to jakis sens jedzenie tego białka firmy trec po terminie nieznaczym, bo pod koniec marca skonczy mi sie pucha?

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1660 Data: 2010-02-21 11:43:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam jak w temacie sprzedam ABNEXEN SYSTEM MASSIVE 2,5KG ! BIAŁKO 50% BULK ! smak Vanilia, nie otwierane długa data ważności. Oferty tutaj lub GG: 10606957.

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1530 Data: 2011-11-28 14:31:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy bialko mi zaszkodzi

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    mam pytanie czy bialko w moim wieku moze mi zaszkodzic mam 13 lat i cwicze od pazdziernika 2006 za pomoc z gory dziekuje i jeszcze jedno jakie moge brac odzywki

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1598 Data: 2007-01-15 21:28:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • J.W - kupie jakies dobre bialeczko ( OSTROWIA, UNS i inne takie odpadaja ). Najlepiej jakby byly oklice slaska to bym jakos osobiscie odebral ale wysylka tez wchodzi w gre. Interesuje mnie tak mniej wiecej od 1,5-4kg :)

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 987 Data: 2009-10-10 16:30:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko z rana

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam czy rano zamiast jedzenia owsianki + jajecznicy lub jajek moge zamienic to na płatki owsiane,jakis owoc i dodac białko z twarogu i zrobic shake ?. A jajka podbic wieczorem na kolacje ?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1269 Data: 2013-04-05 15:13:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kreatyna plus białko

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    A więc mianowicie. Mój plan jest taki. 5 g kreatyny (mono) przed treningiem i 5 g kreatyny(mono) odrazu po treningu. I plus mam zamiar brac 60 g białka dziennie (2x30g). I pytanie jest takie. Jak to moge wcisnac w ten "plan" z kreatyna i w jakich porach brać?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 589 Data: 2016-01-05 21:20:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    CZy białko z mleka jest dobre chodzi mi o to w proszku. u mnei w sklepei za pół kilo jest 500gram takiego mleka . każde 100g ma 30% białka. To ma znaczenie jako dodatek dla diety ??????????czy da to coś wogule?/

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1030 Data: 2005-01-27 20:07:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kiedy BIałko SFD ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jakies 25 dni temu Bull napisał że za 3 tygodnie będzie białko WPC z logo SFD w korzystnej cenie, wiec sie niecierpliwie i pytam czy coś juz wiadomo ?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1649 Data: 2009-10-01 10:52:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    jakie białko polecacie na początek stosuje dietę z minimalna ilością węglowodanów, białko ma być dobre tak do 90zł co polecacie ?/

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1765 Data: 2013-01-25 16:08:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytanie do Fachowców (Białko do jogurtów)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Koleś chce mi sprzedać białko, które jest dodawane do jogurtów. Twierdzi, że jest w stężeniu 90% Po zjedzeniu takiego białka będą porównywalne efekty jak po ostrowi WBC

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1377 Data: 2006-06-16 13:13:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko c6

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witajcie chce zakupic biako hi teca c6 whey, u was w sklepie za 139 jest 2,2kg takze cena dobra, a i zawartosc bialka bardzo dobra, pytanie: czy ma on bialko pochodzenia roslinnego(soje)?

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1287 Data: 2017-02-13 21:47:33 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Białko - Polfa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Moje pytanie dotyczy białka używanego przez Polfe do produkcji swoich odżywek. Z tego co wiem to jest to izolat serwatki. Czy ktoś z was wie coś więcej o białku?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1434 Data: 2004-04-16 08:28:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CP+ L-Karnityna + jakieś białko (doradzcie)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    doradzcie jakie białko kupić , moim cele jest raczej sucha masa zeby nie zalac sie tłuszczem, bo jednak tez łapki troche chudziutkie ;P Poradzcie jak to brać, Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1424 Data: 2007-05-02 08:59:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko Optimum

    Temat
    Targowisko

    sprzedam białko Optimum 100% Whey Classic - smak Ice Cream Wanilia - 145 zł / 2,27 kg - nie piszcie mi zadnych propozycji cen bo szkoda czasu waszego powaznie zainteresowanych zapraszam na gg 2240600

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1144 Data: 2007-09-19 19:50:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • xp + mono + białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    xpand+olimp mega caps kreatyna+białko vitafit jak długi zrobic cykl?? 7 tygodni czy moze dluzej? na kreatyne powinno sie robic cykl od 5-8 tygodni o ile dobrze pamietam;p a w moim przypadku jak radzicie? pozdrawiam i dzieki za odp!

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 835 Data: 2010-03-07 16:03:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Mam pytanie odnośnie brania białka jak ćwiczę w domu bez sprzętu? wiem ze powiecie poszukaj na forum ale z góry dzięki

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1791 Data: 2012-04-20 23:26:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko jaj czy odżywka ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam ! tak jak w temacie mam dylemat lepiej zjeść np:20 białek z jaj w ciągu całego dnia czy wypić 2-3 razy na dzień odżywke białkową np: Multipower 80+ ??? "i przyjdzie na Ciebie czas"

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1208 Data: 2003-12-18 13:41:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprzedam białko wołowe Carnivor 900g wanilia cherry, prawie nowe, ubytek 1 porcja - ktoś chętny? ewentualnie wymienię na jakieś inne suple

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1723 Data: 2012-10-06 20:26:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna i bialko serwatkowe

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Stosuje mono kreatyne i białko serwatkowe Hi Teca. Rano na czczo biore 5g krety, później śniadanie i trening a po nim białko. Drugą porcje kreatyny biore po kilku godzinach. Czy to dobre rozwiązanie?

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1048 Data: 2017-02-28 10:19:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak brac białko??????

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siemanko trenuje codziennie od pon do piatku wieczorem kickboxing a w poniedzialki srody i piatki rano chodze na silownie.Jak powinienem brac bialko?jak w dni treningowe(te z silnownia) a jak w nietreningowe.

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1127 Data: 2004-11-16 11:40:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)