SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • PIERWSZY POSILEK SPRAWDZENIE DIETY !

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] codziennie rano gdy się spieszę : Robie sobie shake z następujących produktów ( szybkie, bo zależy mi na czasie i smaczne śniadanie ) : 1.Mleko 0,5% 150ml // białko 2.Twaróg chudy 80-100g // białko 3.Płatki owsiane 100g // węglowodany 4.Miód pszczeli 20g // węglowodany o wysokim ig 5.Rodzynki 20g [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 3124 Data: 2006-08-19 12:43:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Początkujący , plan treningowy , opinia i pomoc .

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] ,bo to nie jest produkt firmy ukierunkowanej typowo pod ten sport i jest to zapewne dawkowanie ustalone dla przeciętnego człowieka ,jak myślicie??? Z kolei jeżeli chodzi o białko, mam dietę i jeżeli będe się jej trzymał (a zamierzam w 100%) to produkty z niej zapewne będą dostarczać odpowiednie dla mnie jego zapotrzebowanie , jednak i tak [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 1751 Data: 2019-01-14 15:55:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nitrobolon 2 proszę o pomoc

    Post
    Odżywki i suplementy

    mam diete 7:00 100g Platki owsiane 200ml mleka 125g chudego sera Energia -- Białko --Tłuszcz --Węglowodany --------------------------------------------------------------- 587,5 -- 43 --8,8 --83 10:30 50g Ryż brązowy / paraboliczny 200g Serek wiejski lub (w zależności od możlwiości) 40g gainera (vitalmax pro gainer 2) 200ml mleka 0,5% Energia -- [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 2155 Data: 2012-10-27 20:00:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pepin90 / "W pogoni za masą" / Cel :80kg

    Post
    Trening dla początkujących

    Po treningu. Wszystko poszlo zgodnie z planem, ale od 3/4 co chwile gadalem z instruktorem n/t diety, i dowiedzialem sie ze jak mam grupe A, i bialko serwatkowe/z mleka jest slabo przyswajane i jest powodem zatluszczenia w moim przypadku. Polecil bialko sojowe/jajeczne, mowil ze sa ciut gorsze niz WPC (ktore niewiele mi da, serwatkowe), ale mi [...]

    Odpowiedzi: 423 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-10-20 22:10:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Niedoczynność tarczycy

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    no fajnie napisane Przy niedoczynności postaw na białko Białko powinno stanowić 15% wszystkich spożywanych przez ciebie kalorii. Taki poziom w diecie, gwarantuje wysokie tempo przemian metabolicznych. Poza tym białko stymuluje produkcję hormonu wzrostu odpowiedzialnego za spalanie tkanki tłuszczowej. Podstawą diety przy niedoczynności tarczycy [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 3351 Data: 2009-11-25 14:19:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kanarek: zapraszam... :-))

    Post
    Trening w domu

    [...] A tak poza tym: czy to prawda, że aby spalić 1g białka potrzeba 23kcal ? Tak słyszałem, jeżeli to prawda, to moja dieta jest zbyt uboga w kalorie, aby strawić całe białko jakie pochłone. NIE. NIE O TO CHODZI TUTAJ ZASTOSUJ SIE NA RAZIE DO WSKAZOWEK PODANYCH PRZEZE MNIE WYZEJ I DO WLASNYCH SPOSTRZEZEN - A BEDZIE WSZYSTKO W PORZADKU [...]

    Odpowiedzi: 51 Ilość wyświetleń: 7770 Data: 2003-10-12 11:03:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • low carb pomoc

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] już najlepszy 5 Ile kalorii mam spożywać przez pierwsze 2 tygodnie gdy jem tylko ww 20 ? Tutaj zacytuje...definicja low-carbu I. Ułóż dietę zgodnie z tymi proporcjami: białko 3g/kg wagi ciała węglowodany 1g/kg tłuszcze(zdrowe) 0,5g/kg II. Przez 14 dni stosuj się do tych proporcji III. Po 14 dniach zrób dzień zgodnie z tymi proporcjami: [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1771 Data: 2010-01-03 19:26:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sabak90/ DZIENNIK/ TRENING FBW 15-10-5 WODYNA

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] godzina i 5 minut, chyba za dlugo to wszystko trwalo.. Musze zmniejszyc przerwy.. Dieta na dzis: Sredniawo, wogole zobaczylem ze ja ww to jem sporo i musze dopilnowac TYLKO białko bo jest cienko.. Na prawde cienko.. A wiem ze bialko jest baardzo wazne.. Daje fote potreningowego żarcia zjedzonego praktycznie od razu po treningu Zbliżenie.. [...]

    Odpowiedzi: 267 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-12-15 20:33:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sabak90/ DZIENNIK/ TRENING FBW 15-10-5 WODYNA

    Post
    Trening dla początkujących

    Zeby nie bylo ze nie ciwcze Po prostu nie bylo za bardzo czasu i ogolnie mi sie odechcialo wpisywac rozpisek gdy prawie nikt nie komentowal, moze to sie zmieni, nie wiem.. Nie bede juz oczekiwal komentow i odpowiedzi, czasem dam wypiske, jesli sie rozkrece to bede to robil regularnie. Tak wiec, drugi tydzien biore Storma z Shockiem. Skutki i [...]

    Odpowiedzi: 267 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-03-12 15:55:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sabak90/ DZIENNIK/ TRENING FBW 15-10-5 WODYNA

    Post
    Trening dla początkujących

    brak motywacji bez odzywek ?? heh nie ma co pyyerdolic tylko cwiczyc nie szkoda ci kasy na jakies cykle itp, kupil bys sobie bialko ewentualnie jakiegos gainera - choc gainer to wg mnie strata kasy. bialko wg brakow reszte spokojnie z szamy i wszystko idzie spoko a ty jestes badz co badz poczatkujcy juz szamiesz stormy shocki itp

    Odpowiedzi: 267 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-04-22 22:22:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zmiany w "suplemantacji"

    Post
    Odżywki i suplementy

    jak poprzednicy dodam tylko ze białko serwatkowe morzesz przyjąć razem z kretką ( i węglami ) jeśli nie chce ci sie tak bawić ... wg mnie w zaden sposub to nie przeszkadza bo zanim białko zosttanie strawione to kretka sie juz wchłonie a pozatym białko obnizy ph ( nie sądze zeby wyskoa kwasowość była dla kretki dobra wszystko o [...]

    Odpowiedzi: 58 Ilość wyświetleń: 6624 Data: 2003-03-03 15:18:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] W drodze do formy-Gracja@n

    Post
    Trening dla początkujących

    To zacznę od jutra. Czytałem, że kcal na poziomie 1300-1400, białko 2,5g/kg a reszta to.będą tłuszcze. Tylko teraz sprawa treningów....dalej takie same, czy troszkę zmniejszyć zapie.....ol?? Będą witaminy, minerały i mnóstwo warzyw. Białko z mięsa+ twaróg 250g każdego dnia.

    Odpowiedzi: 628 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-07-10 21:18:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] W drodze do formy-Gracja@n

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] za mną. PULL bez zmian. PUSH dołożyłem obciążenie. Dziś z powodu braku czasu PULL odbył się dość szybko. Wcale był taki, że miałem kosmiczną pompę na plecach i bicepsach. Paczka z sfd nie przyszła, więc musiałem tutaj kupić krete. Od razu skusiłem się na białko i gainera. Ceny niezbyt wysokie, wiec sobie sprawiłem. Bialko 8€ Kreta 10€ Gainer 13€

    Odpowiedzi: 628 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-11-21 18:06:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kaka-rz / dziennik / RZEŹŹŹŹŹBA

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] po 12 powt. - linki Nogi i łydki robiłem na maszynach (nie na wolnych cięzarach, mam problem z plecami). Co do jedzenia to dzisiaj tak: śniadanie - owsianka + 1 łyżka miodu 2-gie śniadanie - jabłko + garść orzechów białko ryż + pierś z kurczaka (gotowana) + sałatka ogórkowa ( po treningu posiłek) 2h później białko kolacja: 5 śledzi + 1 kiwi

    Odpowiedzi: 226 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-03-06 20:38:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kaka-rz / dziennik / RZEŹŹŹŹŹBA

    Post
    Trening dla początkujących

    Dzień 23 Triceps + nogi + łydki + przedramie Triceps: wyciskanie sztangi w leżeniu wąskim uchwytem 50kg - 3 serie 16 powt. WYCISKANIE „FRANCUSKIE” SZTANGI W LEŻENIU - 3 serie po 15 powt. (30kg) PROSTOWANIE RAMIENIA PODCHWYTEM NA WYCIĄGU STOJĄC - 3 serie po 12 powt. POMPKI W PODPORZE TYŁEM - 3 serie po 15 powt. Nogi: 4 serie przysiady na [...]

    Odpowiedzi: 226 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-03-20 19:33:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja- filmik

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Ale ty mnie motywujesz chlopie. Odchudzanie ze 110kg zaczalem 5 tygodni temu i dzisiaj na wadze wskoczylo 97kg :) Jest wolniej od ciebie, ale nie leca miesnie. Od 102kg idzie wolniej, ale ciagle spada. Silownia 6x w tygodniu, silowy+aeroby i same aeroby na zmiane. Poczatki byly ciezkie, ale teraz sie juz przyzwyczailem i jest mi zle jak nie ide [...]

    Odpowiedzi: 249 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-08-12 11:33:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wydajny plan treningowy

    Post
    Trening dla początkujących

    Dziekuje za odpowiedz, co do mas xxl to chce to wlasnie jako dopelnienie dziennej dawki kalorii. W tym wypadku to chyba ten Nox odpada widocznie mi wcisneli w jakiejs promocji :) No to francuskie wyciskanie i i uginanie mlotka widze ale w tej wersji pierwszej z jednym warianetem na caly tydzien a w wersji A i B tego nie ma :) nie chce wszczynac [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1801 Data: 2016-05-14 23:31:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zestaw okPowinienes z neigo sporo wyciagnac ale... Dieta srednia..Malo kalori(chociaz znasz swoj organizm..ale mmimo to bym dorzucil ), i na twoim miejscu darowal bym sobie thyro..!A konkretnie sie zmasowal,a na redukjce przyjdzie zcas..Nie amsz duzo w pasie i nie masz uzego BF na tyle zezby bawic sie w masowke z thyro mowim zdaniemZostawil bym na [...]

    Odpowiedzi: 249 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-04-17 17:52:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja tkanki tłuszczowej

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] wzrost: 188 cm bf: 33% Wrzuć proszę pełną ankietę http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBI%C4%86_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIA%C5%81U%2E-t922822.html na cały dzień: wegle: 325g białko: 175g tłuszcze: 50g Węgle jak na masę, a tłuszczy jak dla drobniutkiej kobiety. Białko mozesz sobie dać 180g, tłuszczy 125g reszta węglowodany do wyliczonej [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2691 Data: 2017-05-17 21:22:31 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Jamal8-Dziennik - by wygladać jak człowiek :)

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE 9x10 9x10 9x10 POMPKI W PODPORZE TYŁEM box10 5x10 10x15(max) 10 min rowerek :) dziś jakoś siły nie miałem i checi ;/ Dieta: 1.chleb razowy + bialko 2.makaron i kura 3.chleb razowy + białko 4.ziemniaki ;/ i ryba 5.ryż kura + białko (wałsnie jem :)) 6.serek w i twaróg (w planie :P) woda ponad 3L sen tylko 7h ;/

    Odpowiedzi: 107 Ilość wyświetleń: 12068 Data: 2012-11-05 18:33:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)