[...] codziennie rano gdy się spieszę : Robie sobie shake z następujących produktów ( szybkie, bo zależy mi na czasie i smaczne śniadanie ) : 1.Mleko 0,5% 150ml // białko 2.Twaróg chudy 80-100g // białko 3.Płatki owsiane 100g // węglowodany 4.Miód pszczeli 20g // węglowodany o wysokim ig 5.Rodzynki 20g [...]
[...] ,bo to nie jest produkt firmy ukierunkowanej typowo pod ten sport i jest to zapewne dawkowanie ustalone dla przeciętnego człowieka ,jak myślicie??? Z kolei jeżeli chodzi o białko, mam dietę i jeżeli będe się jej trzymał (a zamierzam w 100%) to produkty z niej zapewne będą dostarczać odpowiednie dla mnie jego zapotrzebowanie , jednak i tak [...]
mam diete 7:00 100g Platki owsiane 200ml mleka 125g chudego sera Energia -- Białko --Tłuszcz --Węglowodany --------------------------------------------------------------- 587,5 -- 43 --8,8 --83 10:30 50g Ryż brązowy / paraboliczny 200g Serek wiejski lub (w zależności od możlwiości) 40g gainera (vitalmax pro gainer 2) 200ml mleka 0,5% Energia -- [...]
Po treningu. Wszystko poszlo zgodnie z planem, ale od 3/4 co chwile gadalem z instruktorem n/t diety, i dowiedzialem sie ze jak mam grupe A, i bialko serwatkowe/z mleka jest slabo przyswajane i jest powodem zatluszczenia w moim przypadku. Polecil bialko sojowe/jajeczne, mowil ze sa ciut gorsze niz WPC (ktore niewiele mi da, serwatkowe), ale mi [...]
no fajnie napisane Przy niedoczynności postaw na białko Białko powinno stanowić 15% wszystkich spożywanych przez ciebie kalorii. Taki poziom w diecie, gwarantuje wysokie tempo przemian metabolicznych. Poza tym białko stymuluje produkcję hormonu wzrostu odpowiedzialnego za spalanie tkanki tłuszczowej. Podstawą diety przy niedoczynności tarczycy [...]
[...] A tak poza tym: czy to prawda, że aby spalić 1g białka potrzeba 23kcal ? Tak słyszałem, jeżeli to prawda, to moja dieta jest zbyt uboga w kalorie, aby strawić całe białko jakie pochłone. NIE. NIE O TO CHODZI TUTAJ ZASTOSUJ SIE NA RAZIE DO WSKAZOWEK PODANYCH PRZEZE MNIE WYZEJ I DO WLASNYCH SPOSTRZEZEN - A BEDZIE WSZYSTKO W PORZADKU [...]
[...] już najlepszy 5 Ile kalorii mam spożywać przez pierwsze 2 tygodnie gdy jem tylko ww 20 ? Tutaj zacytuje...definicja low-carbu I. Ułóż dietę zgodnie z tymi proporcjami: białko 3g/kg wagi ciała węglowodany 1g/kg tłuszcze(zdrowe) 0,5g/kg II. Przez 14 dni stosuj się do tych proporcji III. Po 14 dniach zrób dzień zgodnie z tymi proporcjami: [...]
[...] godzina i 5 minut, chyba za dlugo to wszystko trwalo.. Musze zmniejszyc przerwy.. Dieta na dzis: Sredniawo, wogole zobaczylem ze ja ww to jem sporo i musze dopilnowac TYLKO białko bo jest cienko.. Na prawde cienko.. A wiem ze bialko jest baardzo wazne.. Daje fote potreningowego żarcia zjedzonego praktycznie od razu po treningu Zbliżenie.. [...]
Zeby nie bylo ze nie ciwcze Po prostu nie bylo za bardzo czasu i ogolnie mi sie odechcialo wpisywac rozpisek gdy prawie nikt nie komentowal, moze to sie zmieni, nie wiem.. Nie bede juz oczekiwal komentow i odpowiedzi, czasem dam wypiske, jesli sie rozkrece to bede to robil regularnie. Tak wiec, drugi tydzien biore Storma z Shockiem. Skutki i [...]
brak motywacji bez odzywek ?? heh nie ma co pyyerdolic tylko cwiczyc nie szkoda ci kasy na jakies cykle itp, kupil bys sobie bialko ewentualnie jakiegos gainera - choc gainer to wg mnie strata kasy. bialko wg brakow reszte spokojnie z szamy i wszystko idzie spoko a ty jestes badz co badz poczatkujcy juz szamiesz stormy shocki itp
jak poprzednicy dodam tylko ze białko serwatkowe morzesz przyjąć razem z kretką ( i węglami ) jeśli nie chce ci sie tak bawić ... wg mnie w zaden sposub to nie przeszkadza bo zanim białko zosttanie strawione to kretka sie juz wchłonie a pozatym białko obnizy ph ( nie sądze zeby wyskoa kwasowość była dla kretki dobra wszystko o [...]
To zacznę od jutra. Czytałem, że kcal na poziomie 1300-1400, białko 2,5g/kg a reszta to.będą tłuszcze. Tylko teraz sprawa treningów....dalej takie same, czy troszkę zmniejszyć zapie.....ol?? Będą witaminy, minerały i mnóstwo warzyw. Białko z mięsa+ twaróg 250g każdego dnia.
[...] za mną. PULL bez zmian. PUSH dołożyłem obciążenie. Dziś z powodu braku czasu PULL odbył się dość szybko. Wcale był taki, że miałem kosmiczną pompę na plecach i bicepsach. Paczka z sfd nie przyszła, więc musiałem tutaj kupić krete. Od razu skusiłem się na białko i gainera. Ceny niezbyt wysokie, wiec sobie sprawiłem. Bialko 8€ Kreta 10€ Gainer 13€
[...] po 12 powt. - linki Nogi i łydki robiłem na maszynach (nie na wolnych cięzarach, mam problem z plecami). Co do jedzenia to dzisiaj tak: śniadanie - owsianka + 1 łyżka miodu 2-gie śniadanie - jabłko + garść orzechów białko ryż + pierś z kurczaka (gotowana) + sałatka ogórkowa ( po treningu posiłek) 2h później białko kolacja: 5 śledzi + 1 kiwi
Dzień 23 Triceps + nogi + łydki + przedramie Triceps: wyciskanie sztangi w leżeniu wąskim uchwytem 50kg - 3 serie 16 powt. WYCISKANIE „FRANCUSKIE” SZTANGI W LEŻENIU - 3 serie po 15 powt. (30kg) PROSTOWANIE RAMIENIA PODCHWYTEM NA WYCIĄGU STOJĄC - 3 serie po 12 powt. POMPKI W PODPORZE TYŁEM - 3 serie po 15 powt. Nogi: 4 serie przysiady na [...]
Ale ty mnie motywujesz chlopie. Odchudzanie ze 110kg zaczalem 5 tygodni temu i dzisiaj na wadze wskoczylo 97kg :) Jest wolniej od ciebie, ale nie leca miesnie. Od 102kg idzie wolniej, ale ciagle spada. Silownia 6x w tygodniu, silowy+aeroby i same aeroby na zmiane. Poczatki byly ciezkie, ale teraz sie juz przyzwyczailem i jest mi zle jak nie ide [...]
Dziekuje za odpowiedz, co do mas xxl to chce to wlasnie jako dopelnienie dziennej dawki kalorii. W tym wypadku to chyba ten Nox odpada widocznie mi wcisneli w jakiejs promocji :) No to francuskie wyciskanie i i uginanie mlotka widze ale w tej wersji pierwszej z jednym warianetem na caly tydzien a w wersji A i B tego nie ma :) nie chce wszczynac [...]
Zestaw okPowinienes z neigo sporo wyciagnac ale... Dieta srednia..Malo kalori(chociaz znasz swoj organizm..ale mmimo to bym dorzucil ), i na twoim miejscu darowal bym sobie thyro..!A konkretnie sie zmasowal,a na redukjce przyjdzie zcas..Nie amsz duzo w pasie i nie masz uzego BF na tyle zezby bawic sie w masowke z thyro mowim zdaniemZostawil bym na [...]
[...] wzrost: 188 cm bf: 33% Wrzuć proszę pełną ankietę http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBI%C4%86_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIA%C5%81U%2E-t922822.html na cały dzień: wegle: 325g białko: 175g tłuszcze: 50g Węgle jak na masę, a tłuszczy jak dla drobniutkiej kobiety. Białko mozesz sobie dać 180g, tłuszczy 125g reszta węglowodany do wyliczonej [...]
[...] JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE 9x10 9x10 9x10 POMPKI W PODPORZE TYŁEM box10 5x10 10x15(max) 10 min rowerek :) dziś jakoś siły nie miałem i checi ;/ Dieta: 1.chleb razowy + bialko 2.makaron i kura 3.chleb razowy + białko 4.ziemniaki ;/ i ryba 5.ryż kura + białko (wałsnie jem :)) 6.serek w i twaróg (w planie :P) woda ponad 3L sen tylko 7h ;/