SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Dieta - kilka pytań

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] – porcja 30g z mlekiem w:1,5 b:25,2 t:0,5 kcal: 111,6 Mleko - w: 9,6 b:6,8 t:6 kcal: 120 w:76,3 b:38,3 t:7,7 kcal:527,6 zamiast tego białka w prochu daj jakies mieso a białko daj po trenie SUMA : Węgle – 496,9 zmniejszyłby te węgle bo sporo ich Białko – 287,8 białka za dużo, zmniejsz do 2,5-3g /KMC Tłuszcze – 130,2 KCAL – 4378,6 daj [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1566 Data: 2012-05-30 21:45:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zuras91/Bo w piekle jest za zimno !

    Post
    Trening dla początkujących

    CELE I ZAŁOŻENIA: 1WRZ-30 LIST ROzbudowa masy mięsniowej/gęstości umięsnienia. Tutaj kombinuje z ćwiczeniami staram sie jechac w zakresie 6-12 powt.Robić różnego rodzaju "szoki" typu. klatka raz skosy raz płasko zmiana hantli na gryf itp... Suple-Tylko Gainer po treningu ,Zma na noc. 1GRUDZIEŃ - 15 STYCZEŃ.Rozbudowa Siły Mięśniowej. [...]

    Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 3531 Data: 2008-11-14 03:20:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

    Post
    Trening dla początkujących

    mi to białko matrix 5,0 czekoladowe tez tak nie dokonca ale wczoraj piłam wiczorem z woda zamiast twarogu i zero spuchniecia rano i wzdecia tez nie bylo mi smakuje ta z multipower formuła 80 czy jak to sie tam nazywa waniliowa, musze sobie kupic nowa chyba o na tym matrix czekoladowym daleko nie pojade chodz bialko moze zastopic kakao,a batony [...]

    Odpowiedzi: 1931 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-04-09 14:47:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] postaci ani odzywek, ani juz tym bardziej innych wiec o to sie nie ma co bac . Ale na pewno trzeba sie liczyc z proporcjami BWT kladacymi nacisk na bialko jak nacisk na białko to całkiem całkiem no ale odżywka białkowa chyba dopuszczona jakby to mialo ruszyć po wakacjach to ok nawet bym się pisała,bo jak już eksperyment to trzeba sie [...]

    Odpowiedzi: 1931 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-05-18 10:28:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] ktorego macie zdjecie... (nigdy wczesniej go nie jadłam) ze on mi niezle zoład podraznił.. bo potem zaczelam sie zle czuc... cos tam jeszcze zjadlam (wzasadzie to wypiłam białko) w ciagu dnia a wieczorem myslalam ze sie zwine z bolu. wczoraj zjadłam sniadanko owsianka.. potem byly platki z wiejski no i myslalam ze bedzie wszytko ok.. i potem [...]

    Odpowiedzi: 1931 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-05-23 08:02:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Źródło histydyny?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] czas dializy. Wprowadza się specjalne zabiegi dietetyczne w celu ograniczenia katabolizmu białek i zależnie od stanu chorego ustala się odpowiednią podaż białka i kalorii niebiałkowych. Nie dochodzi jednak do "bardzo mocnego" zwiększenia zapotrzebowania na białko. W badaniu w/w sprawdza się trzy opcje, ale zauważ - iż oprócz spożycia [...]

    Odpowiedzi: 80 Ilość wyświetleń: 13448 Data: 2011-04-14 10:23:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena diety - redukcja

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    (węglowodany/białko/tłuszcze) 1.Płatki owsiane (100g) - 61/12/7,5 352 kcal Jogurt naturalny (100g) - 5/4/0 36 kcal Mleko (450ml) - 22,5/13,5/13,5 270 kcal Białko UNS (20g) - 2/15/1 80 kcal 2.Chleb razowy (150g) - 63/10/2 310 kcal Twaróg (100g) - 3/9/4 80 kcal Pomidor (80g) - 3/1/0 13 kcal (PRZYKŁADOWY OBIAD, TEN POSIŁEK BĘDZIE SIĘ [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 733 Data: 2014-05-04 18:58:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kmdrev/ Masa (191cm/82kg/23 lata) patykowaty....

    Post
    Trening dla początkujących

    12.20 odżywka po treningowa creatine x3 series Six star jedna porcja 12.40 snickers 75g ( białko 7, tłuszcze 22, węglowodany 37,kcal 373) 13.00 białko 36g ( białko 26, tłuszcze 2, węglowodany 6, kcal 151) 14.00 jajecznica 150g ( białko, 15, tłuszcz 13, w 1,kcal 179)

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 1754 Data: 2011-05-13 14:01:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Na moje dobre bialko dobrze sie rozpuszcza smak wanilia miodzio tylko za slodki jak na bialko...

    Odpowiedzi: 362 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2007-07-13 18:47:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase . Do oceny !!

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] owsiane 200g :B24/T14/WW125 mleko spożywcze 0,5 % tłuszczu 300 ml :B10.5/T1.5/WW15 orzechy włoskie 20 g :B3/T13/WW0.5 jajka 100 g : B10.5/T8.5/WW0.5 kCAL 980 2 Posiłek białko Ostrowia WPC 80 30 g :B24/T2.5/WW2 płatki owsiane 50 g : B6/T4.5/WW32 mleko 0,5 % 150 ml :B5/T0.75/WW7.5 orzechy włoskie 20 g :B3/T13/WW0.5 kCAL 280 3 Posiłek [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 930 Data: 2009-10-09 17:44:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • B dobre bialko, swietnie sie rozpuszcza, dobry smak, dobrze sie wchlania - polecam , solidne bialko i zytrix ..

    Odpowiedzi: 362 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-11-24 13:19:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jedynym dobrym smakiem tego bialka jest czekolada , reszta to łuj... nie smakuje mi zadne ale to kwestia gustu i moze czasu jakie je stosuje , w testach bardzo dobrze wypadlo jedno z lepszych bialek , pozatym bialko jak bialko to nie dziala w ten sposob jak kolega wyzej mysli - zjem puche i +5 kg ok moze tak byc ale nie beda to miesnie :}

    Odpowiedzi: 362 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-10-11 13:17:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bardzo dobre białko i dobrym składzie, ale jeszcze 2 lata temu to białko kosztowało koło 115zł, teraz zdecydowanie za drogie...

    Odpowiedzi: 362 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-01-04 18:10:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dobra mam nową dietę, a dokładniej tą samą tylko zmienioną na posiłki w porach: 6:00, 9:00, 11:30(białko jak dokupię), 14:00, trening - 16 po treningu tylko banan w drodze do domu, 18, 22. Na tą chwilę bez tego białka kształtuje się to tak: B: 215 po dodaniu białka wyjdzie jakieś 240g T: 130 (podwyższenie) W: 156 (obniżenie, wywalone 500g jabłka) [...]

    Odpowiedzi: 321 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-04-15 17:25:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] tego typu w tygodniu, w dni wolne od treningu siłowego. Co do diety: na pewno zwiększę podaż białka do okoo 2,5 g/kg masy (czyli będzie to okoo 250 g dziennie, liczę tylko białko zwierzęce - srac na białko z ryżu itp ) Węgle cięte od początku, na początek o 1/4 (obecnie ok. 400 g), w miare postępu, zależnei od potrzeb pewnie zejdę do około [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 9800 Data: 2006-02-23 20:43:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Don Pawson Co jest szczególnego w białkach zwierzęcych, a właściwie czego nie ma w roślinnych, że planujesz policzyć tylko zwierzęce. Białko to białko. Jak na aminokwasy się rozkłada i zostaje wchłonięte i wykorzystane to niby jaki jest cel jego nie wliczania. Pewnie wiesz, że nadmiar białka powoduje podobne efekty co nadmiar węglowodanów? Kalorie [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 9800 Data: 2006-03-10 18:13:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DaVoo - co do bialka sa dwie szkoly, a nawet 3 bym znalazl :D Moje zdanie jest identyczne jak twoje DaVoo, bialko roslinne jest spoko, nie widze powodow zeby go nei wliczac. Druga szkola jest taka ze tylko bialko zwierzece jest ok, a roslinne jest be :D Z czym moglbym sie zgodzic czesciowo jesli chodzi o groch i fasole, do reszty nie mam [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 9800 Data: 2006-03-10 19:34:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Moje zdanie jest identyczne jak twoje DaVoo, bialko roslinne jest spoko, nie widze powodow zeby go nei wliczac. Druga szkola jest taka ze tylko bialko zwierzece jest ok, a roslinne jest be :D Z czym moglbym sie zgodzic czesciowo jesli chodzi o groch i fasole, do reszty nie mam zastrzezen, jak pisalem wyzej roslinne ok, a grochu i fasoli raczej [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 9800 Data: 2006-03-11 23:32:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Lara_Croft - po pierwsze maja prawie caly komplet aminokwasow. Bo drugie, zasadniczo sprzedawcy odzywek posluguja sie opisujac jakosc bialka wartoscia BV.... ktora mozna o duper rozbic :D Sa nowsze i lepsze sposoby mierzenia na ile bialko jest przydatne choc tak naprawde do konca nie da sie tego sprawdzic w jakim stopniu nasz organizm [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 9800 Data: 2006-03-12 01:17:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase, oceńcie!

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] daj inne orzechy (oprócz ziemnych), czy nasiona dyni. -szklanka mleka 2% -dwa jaja na twardo/na patelni/ubite "/"-lub kcal:755 białko:37,8g wegle:79,2g tłuszcze:30,6g 2. Drugie śniadanie (część 1) 11:00 -dwie kromki chleba razowego posmarowane masłem a między nimi jajo ugotowane na twardo pokrojone w [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 889 Data: 2013-02-07 14:34:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)