Smak Pinacolada bardzo dobry, a co jego dzialania to jak bialko, uzupelnia diete. Ludzie pomyslcie zanim cos napiszecie.
...
Składowo bdb bialko . Smak wanilia z woda beznadziejny z mlekiem jeszcze jakos ujdzie.Wogole nie czuc tej wanili.
...
Smak Toffee Mix. Mieszam z wodą.
Jak dla mnie smak gorszy od PVL Whey Maxx Chocolate Hazelnut, które to jest w podobnej cenie. Poza tym Elite ma dużo więcej piany po wymieszaniu.
Ale do wszystkiego idzie się przyzwyczaić :).
Zmieniony przez - raflap w dniu 2009-10-18 10:37:24
Jak dla mnie smak gorszy od PVL Whey Maxx Chocolate Hazelnut, które to jest w podobnej cenie. Poza tym Elite ma dużo więcej piany po wymieszaniu.
Ale do wszystkiego idzie się przyzwyczaić :).
Zmieniony przez - raflap w dniu 2009-10-18 10:37:24
Oficjalny dystrybutor urządzeń Premium marki Zoomtak w Polsce http://www.zoomtakpolska.pl
...
mam czekolade, smak extra zarówno z wodą jak i z mlekiem. Świetnie się miesza, nie ma zadnych grudek. Leciuchno się pieni ale to nie problem. Polecam, nie żałuje zakupu!
` Train like a freak...
...
Polecam - bardzo dobre bialko, dobra rozpuszczalnosc i dodatek enzymow - zytrix - bardzo dobrze wchodzi - polecam !!
...
B dobre bialko, swietnie sie rozpuszcza, dobry smak, dobrze sie wchlania - polecam , solidne bialko i zytrix ..
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Dymatize - Dyma-Burn Xtreme
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- ...
- 37
Następny temat