SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dymatize - Elite Whey Protein

temat działu:

Dymatize

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145340

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8121
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 984 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25588
Składowo bdb bialko . Smak wanilia z woda beznadziejny z mlekiem jeszcze jakos ujdzie.Wogole nie czuc tej wanili.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5540
Smak Toffee Mix. Mieszam z wodą.

Jak dla mnie smak gorszy od PVL Whey Maxx Chocolate Hazelnut, które to jest w podobnej cenie. Poza tym Elite ma dużo więcej piany po wymieszaniu.

Ale do wszystkiego idzie się przyzwyczaić :).



Zmieniony przez - raflap w dniu 2009-10-18 10:37:24

Oficjalny dystrybutor urządzeń Premium marki Zoomtak w Polsce http://www.zoomtakpolska.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10814
jak dla mnie pinacolada jest okropna ;/
moze to dlatego ze z mlekiem rozrabiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43252
znakomite białko, smak czekoladowy jak dla mnie super, rozpuszczalność bdb. Polecam!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 67445
Smak czekoladowy z mlekiem- Matrix Syntraxa się chowa

Polecam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1729
mam czekolade, smak extra zarówno z wodą jak i z mlekiem. Świetnie się miesza, nie ma zadnych grudek. Leciuchno się pieni ale to nie problem. Polecam, nie żałuje zakupu!

` Train like a freak...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 376
Polecam - bardzo dobre bialko, dobra rozpuszczalnosc i dodatek enzymow - zytrix - bardzo dobrze wchodzi - polecam !!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 376
B dobre bialko, swietnie sie rozpuszcza, dobry smak, dobrze sie wchlania - polecam , solidne bialko i zytrix ..
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam smak waniliowy

Rozpuszczalnosc-bardzo dobra
Smak-bardzo dobry
Brak jakichkolwiek problemow

Polecam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize - Dyma-Burn Xtreme

Następny temat

Dymatize - Fat Burner Xtreme

electro
Polecane artykuły