SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dymatize - Elite Whey Protein

temat działu:

Dymatize

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140021

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem, że ogólnie polecacie? Możecie mi tylko powiedzieć, dlaczego jest takie tanie? Aż 2,27 za 129 zł...taniocha! Z składu widzę, że jest to serwatka...gdzie jest haczyk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
gdzie jest haczyk?

nie ma

w ostatnio robionych forumowych badaniach podobno wypadł bardzo dobrze, skład się zgadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5431
Raczej nie ma, cena faktycznie zachęcająca. Oby taka się już utrzymała to jak mi się skończy pewnie znowu zamówiłbym chociaż już raczej inny smak. Ja ogólnie polecam

"Tak, to siniaki zdobyte w bójce."
"Nie, nic mi to nie przeszkadza."
"Doznałem olśnienia."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 212
Również polecam gorąco to białeczko. Smak chocolate fudge bardzo przyzwoity.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
witam. czy jedna miarka odpowiada jednej porcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
czy jedna miarka odpowiada jednej porcji?

co przyjmujesz za porcję?

30 g?

u mnie miarka ma z 22 g i muszę zawsze więcej dawać :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 107 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3247
pyszne bialeczko
mam smak czekolada i smakowo wypada naprawde ok.
Zarówno z woda jak i mlekiem :P
Rozpuszczalność dobra!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
moze ktos wrzucuc linka z ostatniego testu białek bo jakos nie mam zaufania do tego białka bo pamietam jeszcze chyba z rok temu jak był robiony test i elite wypadło bardzo słabo ze składem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie zjadlem probke elite whey protein isolate Gourmet Vanilla i smakowo ohyda !!!
Natomiast Mega Shake Chocolate Milk za***isty - nigdy takiego "niby gainerka" (64% to bialko) nie pilem !!! jak tylko znajde to na allegro po dobrej cenie to kupie xD

Zmieniony przez - mariuszowy w dniu 2009-08-15 11:44:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2882
w jakich proporcjach jest izolat do koncentratu? bo jak izolatu śladowa ilość to sie nie opłaca, a zastanawiam się nad tym białkiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize - Dyma-Burn Xtreme

Następny temat

Dymatize - Fat Burner Xtreme

WHEY premium