SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dymatize - Elite Whey Protein

temat działu:

Dymatize

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140025

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 95
WSZYSCY TYLKO O SMAKU I ROZPUSZCZALNOSCI ,A NIE BIERZECIE POD UWAGE PRZYBYTKOW NA MASIE CZUC COS??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48927
ziom, to jest białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
jedynym dobrym smakiem tego bialka jest czekolada , reszta to łuj... nie smakuje mi zadne ale to kwestia gustu i moze czasu jakie je stosuje , w testach bardzo dobrze wypadlo jedno z lepszych bialek , pozatym bialko jak bialko to nie dziala w ten sposob jak kolega wyzej mysli - zjem puche i +5 kg ok moze tak byc ale nie beda to miesnie :}

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4730
Wszyscy sie rozpływają nad smakiem, a ja ie moge zmęczyć Toffi Mix'a - jakieś gorzkie w smaku jest... Tak ma być czy jakiegoś wała kupiłem? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 254 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10262
Smak toffi jest beznadziejny. Czekolade dzisiaj pilem i jest całkiem ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 199 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2996
bardzo smaczne , tanie i dobre jakosciowo bialko, zjadlem juz nie malo tego bialka ale zawsze chetnie do niego wracam :)

Stemm - Face The Pain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8147
powiedzcie czy to bialeczko da sie rozpuscic mieszczajac lyzka.
zawsze dodaje do owsianki i dlatego mnie to ciekawi bo zastanawiam sie nad kupnem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25641
Rozpuszczalność białeczka b.dobra. Spokojnie porcję białka wymieszasz łyżką w połowie szklanki wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 5707 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 133151
Rozpuszczalnosc wzorowa, slaba piana, ktora szybko opada. Smak chyba butter cream rowniez ok, jak lody :)

Szkoda, ze sprzedawane jest tylko w wielkich puchach zamiast w workach (chyba ze cos mi umknelo).

Należy okazać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22428
z tym bialkiem nie bylo walka ze wyszlo 20% bialka mniej niz podaje producent? Bo zastanawiam sie czy kupic juz 3 puche bo dobre ale ostatnio gdzies wyczytalem i nie powiem troche mnie to przerazilo bo jezeli to prawda to prawie bulk z niego zrobili
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize - Dyma-Burn Xtreme

Następny temat

Dymatize - Fat Burner Xtreme

WHEY premium