SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dymatize - Elite Whey Protein

temat działu:

Dymatize

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145418

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 95
WSZYSCY TYLKO O SMAKU I ROZPUSZCZALNOSCI ,A NIE BIERZECIE POD UWAGE PRZYBYTKOW NA MASIE CZUC COS??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48927
ziom, to jest białko.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26506
jedynym dobrym smakiem tego bialka jest czekolada , reszta to łuj... nie smakuje mi zadne ale to kwestia gustu i moze czasu jakie je stosuje , w testach bardzo dobrze wypadlo jedno z lepszych bialek , pozatym bialko jak bialko to nie dziala w ten sposob jak kolega wyzej mysli - zjem puche i +5 kg ok moze tak byc ale nie beda to miesnie :}

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
Wszyscy sie rozpływają nad smakiem, a ja ie moge zmęczyć Toffi Mix'a - jakieś gorzkie w smaku jest... Tak ma być czy jakiegoś wała kupiłem? :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 254 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10262
Smak toffi jest beznadziejny. Czekolade dzisiaj pilem i jest całkiem ok.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 199 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2996
bardzo smaczne , tanie i dobre jakosciowo bialko, zjadlem juz nie malo tego bialka ale zawsze chetnie do niego wracam :)

Stemm - Face The Pain

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8147
powiedzcie czy to bialeczko da sie rozpuscic mieszczajac lyzka.
zawsze dodaje do owsianki i dlatego mnie to ciekawi bo zastanawiam sie nad kupnem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25650
Rozpuszczalność białeczka b.dobra. Spokojnie porcję białka wymieszasz łyżką w połowie szklanki wody.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 5707 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 133163
Rozpuszczalnosc wzorowa, slaba piana, ktora szybko opada. Smak chyba butter cream rowniez ok, jak lody :)

Szkoda, ze sprzedawane jest tylko w wielkich puchach zamiast w workach (chyba ze cos mi umknelo).

Należy okazać!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22428
z tym bialkiem nie bylo walka ze wyszlo 20% bialka mniej niz podaje producent? Bo zastanawiam sie czy kupic juz 3 puche bo dobre ale ostatnio gdzies wyczytalem i nie powiem troche mnie to przerazilo bo jezeli to prawda to prawie bulk z niego zrobili
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize - Dyma-Burn Xtreme

Następny temat

Dymatize - Fat Burner Xtreme

electro
Polecane artykuły