Dla osób, które śledzą kulturystykę znanych jest wiele nazwisk, które pojawiają się w artykułach i dyskusjach o branży, kiedy mowa o najlepszych zawodnikach, którzy kiedykolwiek stali na scenie. Właściwie zawsze wspomina się Arnolda Schwarzeneggera i Ronniego Colemana jako największych kulturystów wszechczasów, ale lista jest znacznie dłuższa. Jedną z postaci, która z pewnością się na niej znajduje jest Dorian Yates. W latach 90. był kimś, kogo wiele osób pragnęło zobaczyć na żywo. Sześć razy zdobył prestiżowy tytuł Mr. Olympia i udowodnił, że jest jednym z najlepszych kulturystów, którzy kiedykolwiek stali na scenie.

Po przejściu na “emeryturę”, Dorian zajął się czymś, czego wiele osób nigdy by się nie spodziewało po utytułowanym zawodniku, a mianowicie jogą, marihuaną i ayahuascą (napój pochodzący z Ameryki Południowej, który ma właściwości psychoaktywne).

To nie żart! Dorian Yates od dłuższego czasu kocha jogę i przyjął nieco inny styl życia. Mr Olympia całkowicie oddał się praktyce jogi oraz stosowaniu ziół. Niedawno nawet ogłoszono, że Dorian Yates będzie gospodarzem odnowy duchowej ayahuasca w Soltara Healing Center w Kostaryce. Miejsca w turnusie nazwanym „Working With The Shadow” zostały wyprzedane w kilka godzin!

Podczas pobytu będą przeprowadzane ćwiczenia oddechowe, sesje medytacyjne, zajęcia z jogi czy profesjonalne masaże. Posiłki będą organiczne, a uczestnicy będą mieć też dostęp do półprywatnej dziewiczej plaży, na której można pływać kajakiem i nurkować. Wygląda na to, że Dorian Yates jest szczęśliwy i ten nowy rozdział w jego życiu z pewnością będzie pełen miłych niespodzianek i duchowych uniesień.

Komentarze (2)
PowerAvocado

Całkiem niedawno stwierdził, że jest flexi wegetarianinem i nawet białka używa roślinnego. Czytałem/słuchałem kilka wywiadów z nim w mediach nie-kulturystycznych, to inteligentny i po prostu uduchowiony człowiek.

0
domosos

coś sporo o tym dorianie osttanio, jak nie vege, to pali trawsko.

0