pije pinacolade i jest za słodka
bardzo za słodka
no i ten cyrk z tymi badaniami składu białek
wypadło najgorzej
bardzo za słodka
no i ten cyrk z tymi badaniami składu białek
wypadło najgorzejhttp://img511.imageshack.us/img511/8932/70235843sy8.jpg ja nosze dres...
ROCK'N'ROLL