Już niebawem, 26 lipca odbędzie się premiera filmu ‘Flexatron: Becoming Shawn Rhoden’. Fani po raz pierwszy będą mogli poznać bliżej obecnego Mr Olympia - Shawna Rhodena.

Dokument przedstawia jego dzieciństwo, opowiada o trudnych momentach po śmierci ojca i niesamowity powrót, który ostatecznie doprowadził Rhodena do zwycięstwa w najbardziej prestiżowym konkursie kulturystycznym. Przedstawiamy Wam fragment filmu, w którym możecie usłyszeć jak Rhoden opowiada o najgorszych chwilach w swoim życiu. Po tym, jak dowiedział się, że jego ojciec ma raka i zostało mu kilka miesięcy życia, miał problem z alkoholem i próbował dwukrotnie popełnić samobójstwo. Shawn, podobnie jak wielu innych mistrzów, którzy nas inspirują, musiał pokonać trudną drogę, by znaleźć się na samym szczycie. Chociaż niedawno wywołał kontrowersje z powodu braku formy na pokazie Pittsburgh Pro, zapewnia wszystkich fanów, że zdąży przygotować po raz drugi mistrzowską formę na Olympia Weekend 2019.

ZOBACZ: Czy Mr. Olympia Shawn Rhoden wraca do formy?

Do września zostało jeszcze trochę czasu, a póki co zobaczcie fragment i trailer filmu ‘Flexatron: Becoming Shawn Rhoden’.

https://youtu.be/61A3c5H3Mw4

https://youtu.be/DZu2KvuZvgM

Komentarze (5)
anubis84

Pewnie to co ładował pewnie też miało jakiś wpływ na to jak funkcjonował.

0
clenom

Racja, tyłek szprycują a potem się dziwić że na psych siada.

0
milwall

Racja jak nie próby samobójcze to, jakieś pobicia dziewczyn czy gwałty.

0
domosos

SAA + jakieś narkotyki psychotropy itp i ryje człowiekowi beret.

0
skorupski

Dokładnie, pewnie tak jest u większości co sterydy biorą.

0