Media obiegła sensacyjna wiadomość! Conor McGregor (21-4 MMA, 9-2 UFC) ogłosił, że kończy karierę w MMA! Były mistrz dwóch dywizji UFC dziś rano napisał na swoim Twitterze, że kończy ze sportami walki i przechodzi na emeryturę.

"Hej ludzie, krótkie ogłoszenie. Zdecydowałem się wycofać ze sportu oficjalnie nazywanym “Mieszane sztuki walki”. Życzę wszystkim moim kolegom z branży powodzenia w dalszej rywalizacji. Teraz dołączę do moich byłych partnerów w tym sporcie, już na emeryturze. Polejcie Pina Colade na mój koszt!" - napisał na Twitterze McGregor.

Przypominamy, że nie pierwszy raz podjął decyzję o przejściu na emeryturę. W kwietniu 2016 roku napisał, że kończy z MMA, ale szybko zmienił zdanie. Teraz internauci, którzy są zdziwieni jego decyzją spekulują, że i tym razem może być podobnie. Być może jest to część planu wobec przeciągających się negocjacji z organizacją UFC na temat powrotu do klatki Conora, co trwa już od kilku tygodni. Dziwne jest też to, że Irlandczyk dodał dzisiejszy wpis na Twitterze zaledwie kilka godzin po wywiadzie w programie „The Tonight Show”, w którym mówił, że negocjuje nową umowę z UFC na walkę w lipcu.

Do wpisu McGregora odniósł się już prezes UFC Dana White.

„Ma pieniądze, żeby pozwolić sobie na przejście na emeryturę, poza tym jego whiskey robi robotę. Ma to sens. Gdybym był na jego miejscu, to też bym tak zrobił. Odchodzi od klatki, ale nie od pracy. Whiskey sprawi, że będzie miał zajęcie, poza tym jestem przekonany, że znajdzie sobie inne zajęcie. Dokonał niesamowitych rzeczy w tym sporcie. Jestem bardzo szczęśliwy z tego, jak mu się wszystko ułożyło i nie mogę doczekać się efektów jego pracy poza oktagonem.”

Co myślicie o jego decyzji? Zmieni zdanie i usłyszymy wkrótce "Surprise, surprise, the king is back"?

ZOBACZ TEŻ:

Skandal w Nowym Jorku! Conor McGregor poszukiwany listem gończym!

Conor McGregor znów ma kłopoty

https://youtu.be/CPOvn-n4DCM

Komentarze (3)
lordknaga

kilka pozwow i spraw sadowych zalatwi showmen jeden i comeback w tym roku jeszcze bedzie, to co ten hydraulik pisze na necie(co zreszta mowi tez w realu) to wszystko na polserio mozna brac.

2
rush33

Niech sp*****la ten cwaniak nie cierpię tego buca.

0
domosos

Jednak nie zakończył kariery, łatwy pieniadz ciągnie, nawet jak przegra .

0