Zawodnik Men's Open Steve Kuclo startuje w zawodach kulturystycznych od ponad dziesięciu lat. Ma na swoim koncie sukcesy mniejsze i większe, a jego celem tak jak i każdego zawodowego kulturysty zawsze było oczywiście zwycięstwo w zawodach Mr. Olympia. Teraz ogłosił coś ważnego, co być może zmieni bieg jego kariery. W poście udostępnionym na Instagramie Kuclo napisał, że postanowił zakończyć sezon 2022. Chce skupić się na rodzinie i postarać się o potomstwo.

Kulturysta Steve Kuclo rywalizował z największymi elitarnymi zawodnikami na scenie. W zeszłym roku wiele osób uznawało go nawet za lidera. W 2021 roku zajął drugie miejsce w kategorii Men's Open na Texas Pro. Zajął także trzecie miejsce na ubiegłorocznym Arnold Classic. Chociaż w zeszłym roku nie uzyskał kwalifikacji na Olimpię, liczył na to, że w tym roku mu się uda. Ten sezon było także dość udany, ale w żadnym konkursie nie zdobył złotego medalu. Na Arnold Classic był trzeci, podobnie jak na Texas Pro. Tydzień przed zawodami Texas Pro w sierpniu, Kuclo i jego żona stracili dziecko. Był to dla nich ogromny cios. W nadchodzących miesiącach Kuclo chce wraz z żoną starać się o dziecko. 

„Wszystkim moim fanom, sympatykom, przyjaciołom i rodzinie, którzy mnie wspierają… DZIĘKUJĘ! Jak mówi zdjęcie i ci, którzy pytali i zastanawiali się, zamknąłem ten rok i skupiam się na tym, co naprawdę ważne w życiu… na mojej żonie i staraniu o dziecko. Dla tych, którzy nie wiedzą, zaszliśmy w ciążę w czerwcu, ale poroniliśmy tydzień przed pokazem Texas Pro, w którym brałem udział. To była jedna z najtrudniejszych rzeczy, przez które musiałem przejść emocjonalnie, ale dzięki temu moja żona @michellesylviakuclo i ja jesteśmy jeszcze bliżej! Stawianie czoła przeciwnościom losu sprawia, że stajemy się silniejszymi i lepszymi ludźmi”.

Legenda kulturystyki Jay Cutler i siedmiokrotny Mr. Olympia Phil Heath skomentowali post Kucla życząc mu wszystkiego dobrego. Mimo zgromadzonych punktów i kwalifikacji do Mr. Olympia, Kuclo nie będzie w tym roku brał udział w tych zawodach. Skupia się na budowaniu rodziny, a nie mięśni. Życzymy wszystkiego dobrego.

Polecamy również: Steve Kuclo ujawnił jak wygląda tuż przed Arnold Classic

Komentarze (2)
lordknaga

zdradzal swoja byla zone, swoje lata juz ma, wiec chce potomka, siano dobre robil jako ratownik/strazak, do tego sylwetke ma taka, ze nie lada wyczynem dla niego jest byc w top10 na mro, on ma problemy, zeby wygrac jakies zawody npc pro a on chce zdobyc mro? :-D

1
tomixp

Gacie na kołek, dobranoc, bez odbioru.

0