To nie był łatwy sezon dla Fit Ali... Jak pamiętacie, Alicja Pyszka-Bazan trenuje od niespełna dwóch lat. Swoją przygodę z siłownią zaczęła kilka miesięcy po urodzeniu córeczki Sary. Pierwszym celem jaki pojawił się w ubiegłym roku w jej głowie, był start w najwyższej kategorii bikini fitness w Debiutach 2018 w lutym. Alicja podzieliła się z nami wrażeniami po pierwszym, bardzo udanym sezonie.

"Naprawdę ciężko pracowałam. Forma była ok, ale największym moim wrogiem był stres, ponieważ bałam się tego pierwszego startu..."

My jednak tego nie zauważyliśmy i widać było, że Alicja czuje się jak ryba w wodzie! Udało się i podczas debiutu, Alicja zajęła drugie miejsce.

"Ciężka praca podczas treningów oraz wiele godzin nauki pozowania. Dzięki temu udało mi się stanąć na podium. Pozowanie to bardzo ważny element całego startu. Patrząc z perspektywy czasu, cały czas coś poprawiam, cały czas coś zmieniam i udoskonalam.”

Kolejne występy również były bardzo udane, ponieważ Alicja cały czas była w TOP 3. Największym sukcesem, było powołanie do kadry Mistrzostw Europy.

“Wyjazd na Mistrzostwa Europy w pierwszym sezonie startów to dla mnie wielki sukces. Po pierwsze dlatego, że reprezentujesz swój kraj na arenie międzynarodowej, a po drugie - stajesz w jednym rzędzie obok najlepszych zawodniczek w Europie - potężne doświadczenie!!! Możliwość przebywania tam, poznawania całego środowiska, znakomitych i cenionych przez niemal wszystkich - fachowców i trenerów - to był świetny czas... Naturalnie wiele jeszcze przede mną, ale... Na wszystko trzeba ciężko pracować, więc oprócz moich najbliższych, czyli córki i męża, temu się poświęcam :)"

Dotychczasowe osiągnięcia Alicji w sportach sylwetkowych

  • Debiuty PZKFiTS, Kraków - II miejsce
  • Puchar Ziemi Puckiej, Żelistrzewo - I miejsce
  • Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski, Grodzisk Wielkopolski- II miejsce
  • Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness, Mysłowice- II miejsce
  • Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, Kielce- III miejsce
  • (Eliminacje do ME w Kulturystyce i Fitness), Kielce- zakwalifikowana
  • Mistrzostwa Europy w Fitness Santa Susanna, Hiszpania - półfinał

ZOBACZ też: Alicja Pyszka-Bazan - ocena sylwetki

Komentarze (0)