b. dobre białko ! Cena: zależy jak się trafi... Można wyrwać 2,27kg za 120zł
skład: jak najbardziej na plus
skład: jak najbardziej na plus
Powoli do celu ;)
Ilość wyświetleń tematu: 145341
Powoli do celu ;)
No pain, no gain.
Mój dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/Kluf__czyli_lepienie_tłuścioszka_FBW_cz1-t780183.html 
No Pain No Gain!
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły