SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dymatize (Elite Gourment czy Elite Whey Protein)?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1202
cześć ;) jak w temacie zastanawiam się które białko zamówić ;)

myślałem o Dymatize Elite Whey Protein, bo miałem już to białko i jestem w 100% z niego zadowolony, ale zauważyłem też to Elite Goutment.. różnią się lekko składem jeśli chodzi o zawartość białko, ww np

czym się one różnią?
czy może jednak coś innego zamówić?
licze na waszą pomoc z góry dziękuje

Don't never let somebody tell you.. "You can't do something". You got a dream, you gotta protect it.
People can't do something themselves, they wanna tell you..
"You can't do it". You want something? Go and get it!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1202
nie.. wpc nie biorę pod uwagę

Don't never let somebody tell you.. "You can't do something". You got a dream, you gotta protect it.
People can't do something themselves, they wanna tell you..
"You can't do it". You want something? Go and get it!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
czyli chodzi ci o jakis matrix?
bo gourment tez zawiera wpc ale i inne dodatki...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Elit whey protein tez raczej mix z przewaga WPC. Na kiedy Ci potrzebne to białko podaj pore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1202
wiem że zawiera wpc ;)
myślę że pił bym jedną porcje z rana(o ile tak będzie dobrze), resztę zapotrzebowania uzupełniałbym dietą

Don't never let somebody tell you.. "You can't do something". You got a dream, you gotta protect it.
People can't do something themselves, they wanna tell you..
"You can't do it". You want something? Go and get it!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
No to WPC sie nada jak najbardziej po co Ci inna forma jak WPI,WPH?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1202
bo znając siebie planuje pić jedną porcje dziennie ale i tam bym po treningu jeszcze pił

czy lepiej kupic wpc i jakiś gainer aby go wypić po treningu?

Don't never let somebody tell you.. "You can't do something". You got a dream, you gotta protect it.
People can't do something themselves, they wanna tell you..
"You can't do it". You want something? Go and get it!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Czego brakuje w diecie białka czy weglowodanow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1202
aktualnie mam przerwę
niestety choroba mnie złapała i nie mam sił na nic
odpoczywam i nabieram siły aby od października konkretnie trenować

diety jeszcze nie układałem niestety
lecz wcześniej miałem problem z dostarczaniem odpowiedniej ilości ww, bo chodziłem przemęczony i miałem mało energii

chociaz nie wiem czy akurat to było tego przyczyną
starałem sie wysypiać zawsze no ale różnie to bywało

Don't never let somebody tell you.. "You can't do something". You got a dream, you gotta protect it.
People can't do something themselves, they wanna tell you..
"You can't do it". You want something? Go and get it!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Weglowodany łatwo uzupełnic płatkami owsianymi lub ryzem wiec na Twoim miejscu celowałbym w białko np https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html, ale najpierw ułuz diete, VitaFit około treningowo sie nada
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam pytanie odnosnie jack3d

Następny temat

co polecacie ? na regeneracje

WHEY premium