SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Pytanie o aminokwasy

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] czy do treningu ( głównie chodzi mi o poprawę definicji mięśnia oraz ograniczenie spadków ) warto dołożyć mieszankę BCAA i l-glutaminy ? Do tego oczywiście standardowo dieta białko WPC 80 chcę również zakupić witaminy Omega3 cynk Magnez i inne ? trening mam ułożony areoby również będe wykonywał chodiz mi tylko czy warto inwestować w taką [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1012 Data: 2007-02-27 20:05:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pytanie o zapotrzebowanie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] to wzrost 183cm, waga 87kg, klatka 106cm, biceps 34cm, brzuch 91cm. Zarzywam WPC80 Ostrowii, Carbex Biogenix-u, Magnum 8000 Trec'a oraz ZMA apteczne. Moje zapotrzebowanie to białko 2,5g, węgle 6g i tłuszcze 1,5g. Czy dobrze to wyliczyłem?? Bardzo proszę o porady, chciałbym ułożyć jakąś konkretną diete ale nie wiem jak to rozpisać, POMOCY !!

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 893 Data: 2008-01-22 22:27:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Help ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, Jest problem i mam nadzieje ktos pomoze, a mianowicie. Mam 16 lat i 186cm wzrostu, a waze... No wlasnie... Zaledwie 67kg. Gram w kosza. Chodzi o to, ze musze przytyc, bez chodzenia na silownie, wiadomo- szkola, panna, treningi, znajomi, wiec ogolnie czasu na chodzenie na silownie nie znajde, chyba ze 1-2 razy w tygodniu, ale to bez sensu. [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 853 Data: 2008-09-24 14:50:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementacja a rower

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] lat waga 85 kilo ćwiczę na siłowni regularnie od 6 lat, pływam, biegam, gram w gry zespołowe i jeżdżę na rowerze. Zamierzam zwiększyć masę mięśniową planowałem wstępnie cykl białko + kreatyna. Pytanie: Wykonuję prace gońca rowerowego przemierzam 2 -3 razy w tygodniu po około 70 km mocno ciśnąc na pedały. Czy wspomniany plan nie przyczyni się do [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1258 Data: 2010-02-11 23:44:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta masa proszę o pomoc

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Niechce znowu być odsyłany.Stosowalem do tej pory wskazowki.Chce po prostu przybac na masie.Wiec proszę o sprawdzenie i ewentualna poprawe. Wiek :15 Wzrost:170 Waga:60 Potrzebuje około 2500kcal Białko:150g Węgle:320g tłuszcze:70g I.7.00 1.100g chleb zwykły/pełnoziarnisty 2.50g szynka-kurczak 3.10ml oliwy 6.5szt. rzodkiewka II.10.30 6 ciastek [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 787 Data: 2010-03-26 16:23:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DIETA DO OCENY !!! PROSZĘ O POMOC !!!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] dieta. RANO: płatki owsiane banan 25 gr suszonych śliwek 25 gr orzechów włoskich PRZED TRENINGIEM ( trening około 10) BCAA W PRZERWIE MIĘDZY TEENINGIEM A AEROBAMI ZNOWU BIORE BCAA. PO TRENINGU banan białko 1,5 GODZINY PO TRENINGU mięso ziemniaki surówka KOLACJA tutsj jem różnie ale staram sie jeść mało węgli PRZED SNEM ser twarogowy chudy

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 652 Data: 2012-05-18 20:31:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • redukcja 6-7 kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Chciałbym schudnąć około 6-7 kg. Mam kilka pytań do państwa. Zacznę od opis. Mieszkam w internacie, wiedz raczej o dietę będzie ciężko, chociaż tam tak żywią że ehhhh... Do dyspozycji mam siłownię 3 razy w tygodniu po 30-40 minut. Boisko do biegania. Na siłowni już ćwiczę kilka miesięcy.Bez planu robię to co wszyscy,( kilka ćwiczeń na [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 853 Data: 2013-11-30 11:13:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening do oceny

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] co zmienić , co usunąć a co dodać . Trening prowadzę 6 dni w tygodniu : klata + bic + tric ple + bar nogi + brzuch ( tu jest do poprawy napewno ) Dodatkowo suplementy : białko , bcaa oraz gainer /SFD/Images/2016/6/15/27498d41a0094d3fab2ec299d0d7494d.jpg /SFD/Images/2016/6/15/f445acb6cf3e408aa843f189a84d3d6b.jpg [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 898 Data: 2016-06-15 18:48:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DO OCENY

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam od 2 lat trenuje sporty walki, treningi mam w poniedzialki srody i piątki, we wtorki czwartki i soboty cwicze w domu mam 185cm wzrostu, 76kg i dieta : 5.45-6.30 bieganie 7.00 Pieczywo ciemne z twarogiem chudym + dzem i mleko + dwa jaja 10.30 Jabłko, orzechy twaróg chudy z banem w formie picia 13.30 (W SZKOLE) 4 KANAPKI Z CIEMNYM [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 747 Data: 2013-12-25 15:07:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] ale nie oto mi chodzi ćwiczę na siłowni w trybie 3-1 i Słyszałem że podczas redukcji jeśli chce się nabierać masy mięśniowej potrzeba dużo białka oczywiście kupiłem białko serwatkowe i jem dużo twarogów itp biorę kreatynę i nic nie widzę żeby mięsnie mi rosły juz 2 tyg na kreatynie kiedy zobaczę efekty ? czy jest możliwość redukcji przy [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1387 Data: 2016-01-14 21:41:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam. Chcialbym dowiedziec sie od Was Panowie czy wybralem dobre suple, czy pasuja do siebie i do moich oczekiwań... Zależy mi na masie i troche na sile. Nie mam zbytnio czasu na porządną diete ponieważ nie pozwala mi na to moja praca:/. Staram sie jeść dobrze, lecz nie jest to takie łatwe w moim przypadku. Wzrost :176, waga:70, wiek:21lat, staż: [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1416 Data: 2008-04-30 23:28:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainer - jaki next?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] biorę dziennie 2 dawki po 130g. Zostało go jeszcze na tydzień. Co polecacie na następny produkt z gainerów? Interesuje mnie, by gainer miał wysokiej jakości składniki: białko, ww, t, aminokwasy, witaminy. Ważne też, by miał dużo porcji w pudełku i by miał stosunkowo dużo ww do białka - tak jak w mutancie( przy pełnej dawce jest 52g b i 170g [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1031 Data: 2010-12-06 14:32:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę 60kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Pierś z kurczaka 80g Posiłek 4 -- 16:00 Makaron 80g Twaróg 80g Oliwa z oliwek 10ml 17:30-18:30 Trening Posiłek 5 -- 18:30 45g Carbo Posiłek 6 -- 19:10 Płatki owsiane 70g Serek wiejski 200g Posiłek 7 -- 22:00 Tuńczyk w wodzie 80g Słonecznik 30g Razem - podsumowanie - białko 115,89 g - tłuszcz 60,75 g - węglowodany 342,80 g - kalorie 2390,10 kcal

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 741 Data: 2012-02-12 20:49:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dietka na MASE do oceny !!!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    1. Posiłek: Śniadanie 6:00 100g makaronu 300ml mleka 2% + 50g GAINERA 3 jajka gotowane 100ml soku z marchwi duży banan 2. Posiłek: W robocie 10:00 100g szynki z piersi z kurczaka 140g pieczywa razowego 30g sera żółtego 10g masła 3. Posiłek: Po robocie 14:30 100g ryżu brązowego 125g puszka tuńczyka 10ml oliwy z oliwek wafle ryżowe 5 szt 4. [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1395 Data: 2006-12-10 00:49:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • miarka olimpu

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam kupiłem białko z olimpu w środku jest miarka jedna porcja to 35g czyli 96 jednostek miarki czyli ole dokładnie mam tych miarek wsypać bo nie wiem czy ta miarka to 100 jednostek czy 50

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 5385 Data: 2008-11-06 15:46:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Lecę z masą (próbuję).

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Waga 67 Wiek 20 Wzrost 177. Dieta raczej intuicyjna: 1. zawsze płatki i okolo 3 jaj 2. pierś, ryz/kasza/ziemniaki, warzywa 3. to samo 4. to samo 5 .to samo 6. jakis twarog/ białko Ogólnie jest tu jakies 500g piersi, teraz nie rozpisuje dokładnie btw, bo będę to robił przy każdej rozpisce. Trening też podam na bieżąco. Jest to split : kolejno: [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1115 Data: 2012-07-27 17:51:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Amarantus - zboże XXI wieku - kilka pytań

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] i jest zbliżone do białek zwierzęcych 2. czy to dobre źródło węflowodanów i białka 3. czy skwalen zawarty w amarantusie może działać na mięśnie 4. czy podczas gotowania białko się "niszczy", a moze lepszy jest popping, który nie trzeba gotować 5. czy amarantus może działać na siły witalne i antykatabolicznie - gdzieś czytałem, że stosowali [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1405 Data: 2012-11-02 05:13:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • który cykl pierwszy suple czy ....????

    Temat
    Odżywki i suplementy

    mam pytanie ponieważ mam kilka supllementów takich jak: kreatyna, vanadyl, białko, bcaa, amino anabol pq, amino perfekt,hmb i przeczytałem nie dawno o treningu z różnymi ziołami czy czymś takim jak: propolis, pollen, apivit, biostymjina i zen szen. W zwiazku z tym mam pytanie czy ten druhi zestaw mi nie zaszkodzi ponoć można to wszystko kupić w [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1349 Data: 2003-06-24 22:42:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o ocenę diety

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] - 150g Margaryna roślinna - 15g Tuńczyk - 75g 3 posiłek Ryż - 150g Pierś z kurczaka - 100g Oliwa z oliwek 15g 4 posiłek(potreningowy) Carbo z treca Odżywka wysokobiałkowa z biegenixa 5 posiłek Makaron - 100g Pierś z kurczaka - 100g Oliwa z oliwek - 15g 6 posiłek Odżywka wysokobiałkowa - 35g Wartości odżywcze: Białko - 166g [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1134 Data: 2005-07-06 08:40:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • taki zestaw

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam mam taki zestaw - cell pump 665g biogenix - Xpand 925g dymatize - białko ostrowia 1800g Ja bym dawakował tak: Dni treningowe: -Rano:Cell Pump 9,5g -Przed treningiem:Xpand 18,5 g -Po treningu:Cell Pump 9,5g Dni NIE treningowe -Rano:Xpand 18,5g -Po południu:Cell Pump 9,5g Proszę o opinie na ten temat i powiedzcie czy taki zestaw [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1724 Data: 2009-02-06 13:06:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)