SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Help ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Witam,

Jest problem i mam nadzieje ktos pomoze, a mianowicie. Mam 16 lat i 186cm wzrostu, a waze... No wlasnie... Zaledwie 67kg. Gram w kosza. Chodzi o to, ze musze przytyc, bez chodzenia na silownie, wiadomo- szkola, panna, treningi, znajomi, wiec ogolnie czasu na chodzenie na silownie nie znajde, chyba ze 1-2 razy w tygodniu, ale to bez sensu. Poza tym treningi i silownie to jednak beznadziejne rozwiazanie... Mam hankle w domu, ale przydaloby sie cos dzieki czemu przybiore na wadze i pomoze mi w przybraniu na masie miesniowej. Jedni mowia weglowodany, inni bialko, inni kreatyna. Co Wy mozecie mi powiedziec i zaproponowac ?

Z gory dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
musisz udac sie do dzialu odzywianie i ulozyc diete, o kreatynie zapomnij narazie:)

Zmieniony przez - asgard88 w dniu 2008-09-24 14:53:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
na samej diecie można naprawdę sporo przytyć. sam gram w kosza i jakoś na siłownie mam czasi act lub lekkie fbw możesz poćwiczyć. jakas godzina dziennie to nie za dużo...do tego pamietaj o diecie i będzie dobrze. i poczytaj sobie coś w działach odżywianie i trening dla początkujących;]

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak masy na utrzymanie stawów?

Następny temat

B-12

WHEY premium