SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

System Protein 80 + ??? HeLp :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To znowu ja

Już wybrałem dzięki wypowiedziom w poprzednim poście System Protein 80. Kupie sobie 1250g truskaweczkę Ale mam chęć jeszcze coś do tego dorzucić... ogółem chciałbym teraz na rzeźbie (narazie lajtowej przy gęstości, aeroby codziennie naczczo potem ostrzej ) brzuszek dalej wyrzeźbić (już jest na dobrej drodze spadło z 86-87 cm na 80-82 ) no i może przydałoby się dodać jakieś cm byle nie do brzucha i nie zatłuszczać się (dietka u mnie głównie na obcinaniu węgli - zwłaszcza prostych, głownie po 20 zero jedzenia). Myślę nad BCAA może HMB albo jakaś L-glutamina a może coś innego ??

Co będzie dobre na tą rzeźbę ~ gęstość do tego białeczka

Aktualna waga 76-78 kg przy 178 cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 388
BCAA bedzie dobre, l-karnityna tez niezla. Lub ostrzej-jakis fat burner.

I Ty bezinteresownie możesz pomagać: http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 616 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10880
BCAA spokojnie . Jesli masz kase to HMB bedzie dobre jako antykatabolik. Mozesz dokupic l-karnityne, green tea, kofeine lub fat burnera. Wybor jest szeroki . Nie zapomnij o witaminkach.

...raz na worku, raz na sztandze, walcz walcz walcz Ty walczysz ja walczę...
www.therainforestsite.com ratuj lasy tropikalne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli najlepiej postawić na BCAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 654 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26689
l karnityna odpada tak samo jak HMB - prawie nie dzialaja szkoda kasy ! Bcaa zda egzamin choc lepij wypada WPC np Matrix olimpu ;)

pozdro !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 388
BCAA jak najbardziej bedzie dobre, ale rozwaz tez mozliwosc Fat Burnera bo jest to porzadna rzecz i co najwazniejsze, skuteczna.

I Ty bezinteresownie możesz pomagać: http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fetku nie mam aż tak dużo na fata

Qrcze znalazłem System protein 80 za 115 zł... 2,5 kilo

a co do BCAA to co polecacie TREC??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Matrix wydaje mi się że lepsze jest połączenie zewnętrzne BCAA (np. TREC) + SP80 OLIMPU ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Sp na noc
po treningu wpc
bcaa za drogie

Zmieniony przez - Quart w dniu 2004-05-04 10:57:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TREC - Thermo fat burner

Następny temat

Vital max kreatyna??

WHEY premium