I jeszcze jedno pytanie (ale się rozkręciłem co nie?) :) Dotyczy ono stosowania w jednym cyklu białka i kreatyny. Otóż odżywkę białkową najlepiej spożywać rano po przebudzeniu, po treningu oraz przed snem. Jeżeli chodzi o kreatynę (monohydrat) to stosuje się ją 2 razy dziennie - rano po przebudzeniu oraz bezpośrednio po treningu. I tu pojawia się [...]
[...] zafundować więcej ww.prostych tak jak pisałem wcześniej, pół na pół ze złożonymi, w posiłkach nawet co 1,5/ 2 godziny. Białko i tłuszcze możesz przyciąć w ten dzień, dodaj białko (pierś z kurczaka) może do śniadania i później góra do jeszcze jednego posiłku. No i trening aerobowy, już bym odpuscił , tłuszczu już na Tobie raczej nie ma, a [...]
kasteta -Twoja propozycja jest dobra. -jeśli była by tam jeszcze glutamina to mega komplecik. Ja uważam że to bardzo ważny moment na suplementacje jak nie najważniejszy-wszelkie kreatyny,węglowodany i aminokwasy są tu nie zbędne,na białko też to dobry moment ale z tym nie ma pośpiechu gdyż na białko mamy czas aż do godziny na jego przyjęcie.
[...] to najwyższej jakości BCAA JET TURBO. Po treningu przy obecnej diecie wrzuciłbym porcję BCAA POWDER + 3/4 kaps.Leucine FUSION,jakieś 20 min.później Isolate 100 lub inne białko serwatkowe np. WHEY 100. Jeśli po treningu siłowym robisz cardio to porcję BCAA wrzuć przed cardio a białko tuż po. grzesieq02 mógłbyś jeszcze napisać jak te dni [...]
witam, jesli bylbys tak dobry to zerknij prosze na moja dietke i plan treningowy. Diete ostatnio lekko modyfikowalem ale nieznacznie. Chodzi mi o ubicie miesa i definicje, narazie to sie sprawdza. Na wadze zbytnio do gory nie idzie ale widac poprawe sylwetki. Dieta: Posilek I 100g platki owsiane 40g odzywki bialkowej Lyrzeczka masla orzechowego [...]
Dziękuję za odpowiedź Giszman. Ogólnie zrobię tak, że jednak trochę zmniejszę białko do ~3g/kg, bo jednak 3.5g na dłuższą metę to trochę za duże obciążenie dla nerek itp. Dlatego w 1 tygodniu zmniejszam białko o 60g i zwiększam węglowodany o 60g oraz skracam aeroby z 6x50 na 4x35. W następnych tygodniach będę stopniowo dodawał 40g węgli i wydaję [...]
[...] trzecim posiłku wracać również rowerem i od razu udać się na siłownię. Suplementy jakie zamierzam stosować to multiwitamina po śniadaniu i omega 3-6-9 1. Posiłek 6:00 Omlet: białko żółtko otrębów żytnich płatków owsianych pół łyżeczki imbiru, kako, cynamonu 2.Posiłek 10:00 Ser twarogowych chudy z makaronem razowym + pomidor + oliva 3.Posiłek [...]
Pewnie w makro można by jeszcze pogrzebać - trochę tłuszczyku obciąć, białko podbić. Zmienić aktywność cardio - może już nie robi na organiźmie wrażenia to rowerkowanie. Też czasami pomaga. A tak ogólnie to fajne jedzonko - dogadzasz sobie:) W makro pogrzebałem na początku okresu masowego. Zwiększyłem białko na 2,5g, tłuszcze standardowo 1g, [...]
100g ryzu + 50ml wody + 40g bialko uns = cena okolo 5zł :-D 200g twarogu chudego + 40g bialko uns + 15g zelatyny + 2 serki homogenizowane cena okolo 9zł 100g owiasnki + 40g bialko uns = cena około 5zł
100g ryzu + 50ml wody + 40g bialko uns = cena okolo 5zł :-D 200g twarogu chudego + 40g bialko uns + 15g zelatyny + 2 serki homogenizowane cena okolo 9zł 100g owiasnki + 40g bialko uns = cena około 5zł Ale ten twarożek i serki to wypróbuje :-D
Dni treningowe: węgle 30%, białko 35%, 35% tłuszcze Dni nietreningowe: węgle 20%, białko 53%, tłuszcze 45% Nie bardzo mi pasuje Twoje odżywianie z treningiem HIIT. Popatrz: Wysiłek o obciążeniu powyżej 90% VO 2 max. W czasie tego typu wysiłku glikogen mięśniowy staje się głównym źródłem energii. Po zaprzestaniu wysiłku z powodu zmęczenia [...]
WITAM! Twój napój mówiąc uczciwie jest niezbyt OK ,białko jaja surowe jest praktycznie niewchlaniane, a poza tum po co starasz sie mieszac białko i węgle po treningu (oczywiście wielu kulturystów tak robi ,chociaż odchodzi się od tego tematu w tej chwili)polecam zastąpić wafle ,zwykłą odżywką typu CARBO (lub sokiem owocowym -najlepiej winogronowym [...]
[...] orzechowe (40g) Jakie zmiany ? Lekko ucięty tłuszcz-10g masła orzechowego oraz 3 jajka Ucięte węgle- Po treningowo 50g a w innych posiłkach po 25g, po treningu tylko białko bez węgli Białko-praktycznie bez zmian,jedynie ucięte te 3 jajka z śniadania Trening Klata+Triceps 1a. Rozpiętki skos dolny 3x12-15 1b. Wyciskanie hantli lekko skos [...]
Poniedziałek-25.07 Poniedziałek narodowy dzień klatki więc sobie ją dzisiaj pykłem. Lekko,do tego dodałem biceps ciężko. Z rana siłka pusta (zresztą ta siłownia prawie zawsze jest pusta :-P ) więc robiłem na co miałem ochotę :-P Co do diety i cardio-jednak po namowach pewnej osoby która prawdopodobnie w przyszłości będzie mi pomagać w [...]
[...] Pullover 4x15-20 Suplementacja WPC FA -według braków w diecie Vitaminall Sport: W ciągu dnia Omega 3: 2g w ciągu dnia Inferno-1 kaps przed treningiem Dzisiaj testowałem białko czekoladowe firmy FA,kumpel kupił to się podzielił :-) Dobre,rozpuszczalność również dobra, jako polewa do naleśników zaj**ista :-P Skończyło mi się białko AN,czekam [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Tak więc - plan następujący, proszę o korektę, jeśli (a na pewno) są błędy. Ułożona dieta - nawet niezbyt kosztowna. Kolejność: ilość, białko, tłuszcze, węgle, kcal 1. Śniadanie - 6.20 Płatki owsiane 120g, 14g, 9g, 75g, 439kcal Jogurt naturalny 2% tłuszczu 200g, 9g, 4g, 12g, 120kcal Jaja całe 120g, 13g, 10g, 1g, 145kcal 2. Drugie śniadanie, szkoła [...]
[...] wykonałaś ogromną pracę, no i teraz ta masówka, fiu , fiu jak mówił wróbelek A co do twarogu nie zaobserwowałam u siebie jakiś skutków ubocznych, czekam na białko, które idzie do mnie juz trzy tygodnie , jak nie przyjdzie dzisiaj to zadzwonie do tego sklepu i nastrasze że narobie im czarnego PR na SFD D Mnie bolało biodro, [...]
[...] z gazami po kapuście kiszonej) Będę musiała jednak liczyć, no będę musiała , ale na razie trzymam jeszcze to co jest, nie kombinuje, może trochę , bo dostałam wreszcie białko, ale to zabawna (jak z Monthy Pytona…) historia raczej na później. Piątek i niedziela dwa (jak na mnie ) hardcorowe treningi obwodowe, latałam między [...]
Dzięki Martucca Reszta posiłków z wczoraj Obiad: Pierś kury bez skóry – 150g Brukselka 1 łyżka lnianego B 39,3 T 7,68 W 13,05 Kcl 249,95 Przed snem Białko 1 łyżka lnianego B 23,25 T 7,15 W 2,17 Kcl 154,5 Troche mi mało tych kalorii , nawet z weglami z warzyw, pi razy oko.....aaaaa bo opuściłam wczoraj jeden posiłek, aaaaa bo się [...]
Barbella, jaki rygor! 3mam kciuki i podziwiam Obli zapomniałaś jeszcze o kobietach które wywalają wszystkie tłuszcze i białko nieświadomie chudnie się szybciutko i przede wszystkim dużo... a organizm później do całkowitej naprawy