SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • I jeszcze jedno pytanie (ale się rozkręciłem co nie?) :) Dotyczy ono stosowania w jednym cyklu białka i kreatyny. Otóż odżywkę białkową najlepiej spożywać rano po przebudzeniu, po treningu oraz przed snem. Jeżeli chodzi o kreatynę (monohydrat) to stosuje się ją 2 razy dziennie - rano po przebudzeniu oraz bezpośrednio po treningu. I tu pojawia się [...]

    Odpowiedzi: 2710 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-07-09 15:22:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] zafundować więcej ww.prostych tak jak pisałem wcześniej, pół na pół ze złożonymi, w posiłkach nawet co 1,5/ 2 godziny. Białko i tłuszcze możesz przyciąć w ten dzień, dodaj białko (pierś z kurczaka) może do śniadania i później góra do jeszcze jednego posiłku. No i trening aerobowy, już bym odpuscił , tłuszczu już na Tobie raczej nie ma, a [...]

    Odpowiedzi: 2710 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-07-14 23:28:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kasteta -Twoja propozycja jest dobra. -jeśli była by tam jeszcze glutamina to mega komplecik. Ja uważam że to bardzo ważny moment na suplementacje jak nie najważniejszy-wszelkie kreatyny,węglowodany i aminokwasy są tu nie zbędne,na białko też to dobry moment ale z tym nie ma pośpiechu gdyż na białko mamy czas aż do godziny na jego przyjęcie.

    Odpowiedzi: 2710 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-07-19 14:29:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] to najwyższej jakości BCAA JET TURBO. Po treningu przy obecnej diecie wrzuciłbym porcję BCAA POWDER + 3/4 kaps.Leucine FUSION,jakieś 20 min.później Isolate 100 lub inne białko serwatkowe np. WHEY 100. Jeśli po treningu siłowym robisz cardio to porcję BCAA wrzuć przed cardio a białko tuż po. grzesieq02 mógłbyś jeszcze napisać jak te dni [...]

    Odpowiedzi: 2710 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-07-06 00:38:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • witam, jesli bylbys tak dobry to zerknij prosze na moja dietke i plan treningowy. Diete ostatnio lekko modyfikowalem ale nieznacznie. Chodzi mi o ubicie miesa i definicje, narazie to sie sprawdza. Na wadze zbytnio do gory nie idzie ale widac poprawe sylwetki. Dieta: Posilek I 100g platki owsiane 40g odzywki bialkowej Lyrzeczka masla orzechowego [...]

    Odpowiedzi: 2710 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-09-05 14:58:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziękuję za odpowiedź Giszman. Ogólnie zrobię tak, że jednak trochę zmniejszę białko do ~3g/kg, bo jednak 3.5g na dłuższą metę to trochę za duże obciążenie dla nerek itp. Dlatego w 1 tygodniu zmniejszam białko o 60g i zwiększam węglowodany o 60g oraz skracam aeroby z 6x50 na 4x35. W następnych tygodniach będę stopniowo dodawał 40g węgli i wydaję [...]

    Odpowiedzi: 2710 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-11-01 00:51:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] trzecim posiłku wracać również rowerem i od razu udać się na siłownię. Suplementy jakie zamierzam stosować to multiwitamina po śniadaniu i omega 3-6-9 1. Posiłek 6:00 Omlet: białko żółtko otrębów żytnich płatków owsianych pół łyżeczki imbiru, kako, cynamonu 2.Posiłek 10:00 Ser twarogowych chudy z makaronem razowym + pomidor + oliva 3.Posiłek [...]

    Odpowiedzi: 2710 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-06-15 21:04:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny [110kg]

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Pewnie w makro można by jeszcze pogrzebać - trochę tłuszczyku obciąć, białko podbić. Zmienić aktywność cardio - może już nie robi na organiźmie wrażenia to rowerkowanie. Też czasami pomaga. A tak ogólnie to fajne jedzonko - dogadzasz sobie:) W makro pogrzebałem na początku okresu masowego. Zwiększyłem białko na 2,5g, tłuszcze standardowo 1g, [...]

    Odpowiedzi: 543 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2023-03-02 21:53:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tanie jedzenie - pokaż jak jeść zdrowo i tanio.

    Post
    UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

    100g ryzu + 50ml wody + 40g bialko uns = cena okolo 5zł :-D 200g twarogu chudego + 40g bialko uns + 15g zelatyny + 2 serki homogenizowane cena okolo 9zł 100g owiasnki + 40g bialko uns = cena około 5zł

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 8270 Data: 2014-11-01 22:59:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tanie jedzenie - pokaż jak jeść zdrowo i tanio.

    Post
    UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

    100g ryzu + 50ml wody + 40g bialko uns = cena okolo 5zł :-D 200g twarogu chudego + 40g bialko uns + 15g zelatyny + 2 serki homogenizowane cena okolo 9zł 100g owiasnki + 40g bialko uns = cena około 5zł Ale ten twarożek i serki to wypróbuje :-D

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 8270 Data: 2014-11-02 06:12:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dni treningowe: węgle 30%, białko 35%, 35% tłuszcze Dni nietreningowe: węgle 20%, białko 53%, tłuszcze 45% Nie bardzo mi pasuje Twoje odżywianie z treningiem HIIT. Popatrz: Wysiłek o obciążeniu powyżej 90% VO 2 max. W czasie tego typu wysiłku glikogen mięśniowy staje się głównym źródłem energii. Po zaprzestaniu wysiłku z powodu zmęczenia [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 3589 Data: 2014-04-11 11:51:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jedzenie zaraz po treningu

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    WITAM! Twój napój mówiąc uczciwie jest niezbyt OK ,białko jaja surowe jest praktycznie niewchlaniane, a poza tum po co starasz sie mieszac białko i węgle po treningu (oczywiście wielu kulturystów tak robi ,chociaż odchodzi się od tego tematu w tej chwili)polecam zastąpić wafle ,zwykłą odżywką typu CARBO (lub sokiem owocowym -najlepiej winogronowym [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 9665 Data: 2002-05-22 08:49:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] orzechowe (40g) Jakie zmiany ? Lekko ucięty tłuszcz-10g masła orzechowego oraz 3 jajka Ucięte węgle- Po treningowo 50g a w innych posiłkach po 25g, po treningu tylko białko bez węgli Białko-praktycznie bez zmian,jedynie ucięte te 3 jajka z śniadania Trening Klata+Triceps 1a. Rozpiętki skos dolny 3x12-15 1b. Wyciskanie hantli lekko skos [...]

    Odpowiedzi: 418 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-06-25 09:45:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Poniedziałek-25.07 Poniedziałek narodowy dzień klatki więc sobie ją dzisiaj pykłem. Lekko,do tego dodałem biceps ciężko. Z rana siłka pusta (zresztą ta siłownia prawie zawsze jest pusta :-P ) więc robiłem na co miałem ochotę :-P Co do diety i cardio-jednak po namowach pewnej osoby która prawdopodobnie w przyszłości będzie mi pomagać w [...]

    Odpowiedzi: 418 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-07-25 19:38:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Pullover 4x15-20 Suplementacja WPC FA -według braków w diecie Vitaminall Sport: W ciągu dnia Omega 3: 2g w ciągu dnia Inferno-1 kaps przed treningiem Dzisiaj testowałem białko czekoladowe firmy FA,kumpel kupił to się podzielił :-) Dobre,rozpuszczalność również dobra, jako polewa do naleśników zaj**ista :-P Skończyło mi się białko AN,czekam [...]

    Odpowiedzi: 418 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-09-10 20:12:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • "To jak towarzysze, pomożecie?" - czyli Keq się bierze.

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Tak więc - plan następujący, proszę o korektę, jeśli (a na pewno) są błędy. Ułożona dieta - nawet niezbyt kosztowna. Kolejność: ilość, białko, tłuszcze, węgle, kcal 1. Śniadanie - 6.20 Płatki owsiane 120g, 14g, 9g, 75g, 439kcal Jogurt naturalny 2% tłuszczu 200g, 9g, 4g, 12g, 120kcal Jaja całe 120g, 13g, 10g, 1g, 145kcal 2. Drugie śniadanie, szkoła [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1392 Data: 2012-07-11 20:25:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Barbella Blog.....bo barbella się odchudza

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] wykonałaś ogromną pracę, no i teraz ta masówka, fiu , fiu jak mówił wróbelek A co do twarogu nie zaobserwowałam u siebie jakiś skutków ubocznych, czekam na białko, które idzie do mnie juz trzy tygodnie , jak nie przyjdzie dzisiaj to zadzwonie do tego sklepu i nastrasze że narobie im czarnego PR na SFD D Mnie bolało biodro, [...]

    Odpowiedzi: 411 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-02-06 08:15:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Barbella Blog.....bo barbella się odchudza

    Post
    Trening dla początkujących

    [...] z gazami po kapuście kiszonej) Będę musiała jednak liczyć, no będę musiała , ale na razie trzymam jeszcze to co jest, nie kombinuje, może trochę , bo dostałam wreszcie białko, ale to zabawna (jak z Monthy Pytona…) historia raczej na później. Piątek i niedziela dwa (jak na mnie ) hardcorowe treningi obwodowe, latałam między [...]

    Odpowiedzi: 411 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-02-09 13:48:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Barbella Blog.....bo barbella się odchudza

    Post
    Trening dla początkujących

    Dzięki Martucca Reszta posiłków z wczoraj Obiad: Pierś kury bez skóry – 150g Brukselka 1 łyżka lnianego B 39,3 T 7,68 W 13,05 Kcl 249,95 Przed snem Białko 1 łyżka lnianego B 23,25 T 7,15 W 2,17 Kcl 154,5 Troche mi mało tych kalorii , nawet z weglami z warzyw, pi razy oko.....aaaaa bo opuściłam wczoraj jeden posiłek, aaaaa bo się [...]

    Odpowiedzi: 411 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-02-13 14:20:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Barbella Blog.....bo barbella się odchudza

    Post
    Trening dla początkujących

    Barbella, jaki rygor! 3mam kciuki i podziwiam Obli zapomniałaś jeszcze o kobietach które wywalają wszystkie tłuszcze i białko nieświadomie chudnie się szybciutko i przede wszystkim dużo... a organizm później do całkowitej naprawy

    Odpowiedzi: 411 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-02-18 15:21:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)