SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Tanie WPC ale czy na pewno?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] czy tylko wałek. Nie jest to na pewno serwatka bo wszędzie jest napisane, że jest te 80% białka a w składzie, że 75g na 100g produktu. Miły pan napisał mi, że to dlatego, że białko jest bezsmakowe prosto z mleczarni i nie ma ładnego pudełeczka za które płacimy 50 zł + za kilogram. Co myślicie? /SFD/2016/12/21/5a0e5b205406454392e94b3cddb32597.jpg

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2829 Data: 2016-12-21 23:35:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • odżywki, witaminy

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam wszystkich;) jestem tu nowy, i mam pare pytań(prosze o wyrozumiałość). zakupiłem CARBX od biogenix-a, białko FitMax standard line(pure american protein) oraz kreatyne. I właśnie nie wiem jak to razem pogodzić. Pracuję fizycznie do godz 17.00 więc na trening już sił mam mało ale dam rade, KIEDY I W JAKICH ILOŚCIACH BRAĆ TE ODŻYWKI?? Dodam [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1308 Data: 2012-06-25 22:05:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytanie dot. ketozy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Mam pytanie do FabioBB, Xeny, X-mena, Debusa: Czy stosujecie przed zawodami diete ketogeniczna lub CKD ? Jesli tak, to bardzo prosze FabioBB o info. dot. ilosci kalorii ktore spozywa na masie a potem jak "schodzi w dol" przed zawodami (ze wzgledu na Twoja wage i wiek). Chodzi mi o proporcje ww, bialko, tluszcze oraz dlugosc czasu, kiedy stosujecie [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 3277 Data: 2002-03-14 14:26:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny :))

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam! Proszę o ocenę diety :) Wiek: 19 Waga: 91 Wzrost: 177 Typ budowy: Endomorfik Posiłek 1. Jaja kurze całe - 240g Orzechy włoskie - 20g Płatki owsiane - 30g Pomidor - 100g Posiłek 2. Szynka z indyka - 40g Chleb razowy - 80g Masło extra - 5g Pomidor - 100g Orzechy włoskie - 20g Posiłek 3. Szynka z indyka - 40g Chleb razowy - 80g Masło extra - [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 706 Data: 2011-03-26 23:00:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl na mase. Pomocy

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] raczej do tycia tylko na brzuchu 11 .WYNIKI SILOWE -Klata: 110 -Przysiad: nie mogę ćwiczyć nóg, ciężko pracuje fizycznie 12 . Czy masz dietę? Tak bilans kalorii dodatni Chciałbym zarzucić Xpanda + Gainer(tylko jaki? Gain Bolic? celem uzupełnienia diety) Może białko? wiem, że powinienem spożywac go więcej. No i aminokwasy Bcaa eaa Pomożecie?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 975 Data: 2012-05-30 17:03:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] jest masa. Nie wiem jednak czy jest sens kupować odżywkę posiadającą w sobie ww, ponieważ uważam że łatwo podbić je jedzeniem. I tu mój dylemat... Co poradzicie? Lepiej białko, czy bulk? Zamieszczam na dole linki by nie było wątpliwości. http://www.sfd.pl/sklep/SFD_SFD_WPC_Protein_ECONO_v2-opis26459.html [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2650 Data: 2013-06-02 11:13:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening i dieta na mase

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, mam pytanie w temacie treningu na mase. Jeśli chodzi o dietę, spożywam 5 posiłków dziennie, kcal 2400, wyliczone zapotrzebowanie na białko, węgle i tłuszcze. Mam 22 lata, 57kg i 172 cm wzrostu. Trening siłowy wykonuje 5 razy w tygodniu z czego trzy dni to trening dołu. Moim celem jest poprawienie sylwetki i zbudowanie pośladków. Nie wiem [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 765 Data: 2020-06-07 00:51:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • A wiec pojechalem do sklepu o dobrej renomie zakupilem bcaa i wpc 1,5 kg przyjechalem do domu otworzylem je :( i odstawilem.Na drugi dzien poatrze a tu ZONK nie ma daty waznosci nei wiem czym to jest spowodowane i nei wiem czy to jesc PANOWIE Z TRECA PROSZE O WYJASNIENIE Mam 1,5 kg smak naturalny smak lekko slodkawy kolor taki zoltawy P.S Moze [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 3829 Data: 2004-01-16 23:15:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] -2 kap w czasie treningu: Carbo rozrobione jako izotonik bądz hipertonik po treningu: Gainer 737 - 60gr+ ok 10gr WPC-80 (opcjonalnie)przed snem: testosterol -1kap i białko na noc(15-20gr) Co sądzicie o takim połączeniu? Wiem co wiele osób sądzi o testosterolu i biosterolu, ale nawet jesli nic nie dadzą to chce spróbować a głównie oprzeć [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1414 Data: 2006-10-12 20:36:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa - pierwsza dieta

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam co sądzicie o takiej diecie ? Od razu mówię ,że chodzi mi o lekką budowę masy ze względu na to ,że trenuje SW i nie mogę sobie pozwolić na duży przyrost kg. Posiłek 1: - Chleb żytni pełnozioranisty 100g - Kefir 2% tłuszczu 200ml - Ser twarogowy półtłusty 100g - Orzechy włoskie 20g - Omega3 - Pestki z dyni 10g - Rodzynki suszone 25g Posiłek [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 979 Data: 2009-06-17 14:08:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mma a mięśnie

    Temat
    Trening dla początkujących

    witam, mam problem;) robie cykl na mase, ale jest on troche nietypowy bo bardziej przypomina trening gestosciowy w ilosci powtorzen, ilosci treningow itp. ale dieta jak na mase. i tu pytanie, czy to dobry sposob budowania masy? co o tym sadzicie? druga sprawa to ze trenuje mma i mam ok 4 treningi w tygodniu, na ktorych wykonuje sporo cwiczen [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1544 Data: 2009-08-25 10:21:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • nadwrażliwość na odżywki

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] gripex i poszedłem spać i następnie zaczęła się "rewolta". Z drugiej strony kupiłem niedawno nową nietestowaną odżywkę VPX Shotgun. Oprócz 5-6 posiłków mieszałem 3 razy białko z vitafit, rano pół porcji kreatyny, przed tr VPX i po kreatyna. Jak myślicie dać 1/2 tygodnie luzu od supli i normalnie ćwiczyć, czy brać tylko zmniejszyć dawkę? Czy [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 864 Data: 2010-06-06 15:20:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl na mase :)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam chce zaczac od 1pazdziernika cykl na mase po wakacjach schudlem jakies 10kg ;/ chciałem zapytać o dobór odżywek %-) 1. Nie wiem co wybrać zwykle mono czy stack bralem: cm3, hp, xpand, universal mono... 2. Mysle nad meso albo starym dorianem 3.Bialko http://www.sfd.pl/sklep/Scitec_nutrition_100_Whey_protein_professional-opis27011.html [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1903 Data: 2012-09-21 14:59:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywianie do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] bo nie stać mnie jeść wiecznie kuraka, ale będę się starał. IV posiłek 16.00 Coś lekkiego warzyka/owoce itp. 20.00 trening Przed treningiem jakieś makarony, piersi, białko. Po treningu to samo + banan. VII posiłek 21.00 ser twarogowy oliwa z oliwek Obecnie od 21.Marca cykl 4tyg kreatyna UNIVERSAL CREATINE MONOHYDRATE Po cyklu 1-2tyg OFF [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 617 Data: 2011-03-20 13:04:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak dawkowac?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam:) Mam prosbe moglby mi ktos doradzic jak moge dawkowac w dni treningowe i w dni nietreningowe a mam cell pumpa w proszku bialko wpc 80 ostriwia w proszku i Creatine mega caps Olimp w kapsółkach?? dziekuje za pomoc z gory!!! jeszcze moge dodac ze to pierwszy moj cykl. obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): ljh.jpg Wiek: 17 [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 836 Data: 2010-06-27 15:23:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Praca na nocki a dieta

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam panowie zmienilem wlasnie prace wszystko pięknie ladnie tylko z siłownia problem pracuje po 24 godziny zaczynam o 7 rano i kończę o 7 rano i tu problem jak jeść moge wziac Sb z dwa posiłki większe plus jakies bialko gainerka ale na 24 godziny to duzo za Malo i tak mysle mysle nic mi do głowy nie przychodzi jak to poukładać kiedy wrócę kolo 9 [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1331 Data: 2016-10-17 17:16:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Przedawkowanie białka w dni treningowe?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] dowalić do pieca jakieś 15-20 g więcej(tyle się chyba traci podczas treningu) ponad te 2g/kg w po treningu w gainerze(przy okazji jakbyście mogli, to polećcie mi jakiś niskobiałkowy, białka mam bardzo dużo, gorzej z węglami). Można coś takiego zrobić, czy trzymać się ramy w granicach 2g/kg?(PS. Przez pewien czas brałem chyba aż 2,3 g na kg na [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 3545 Data: 2008-03-08 13:53:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [ Do Korekty ] Dieta

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Panowie, przedstawie Wam poniżej diete jaką wymyśliłem i napisałem przez około 5min. Proporcje wyliczałem w pamieci i na oko Kalorie: ~3500 Białko: 3g/kmc Węglowodany: 5.25g/kmc Tłuszcze: 1,1g/kmc Witaminy i minerały: Witamina C,Asparagin,Omega 3, Lecytyna,Magnez, Wapń.. Śniadanie: 100g Ryżu + 185g Tunczyka + 20g Olivy z Olivek Drugie [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1663 Data: 2005-11-05 14:47:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na Masę - Proszę o pomoc !!!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam serdecznie :) mam pytanie co do mojej diety na Masę jaką sobie ułożyłem, co ewentualnie zmienić : I posiłek 8 rano i jest on posiłkiem przed treningowym - 150 gram płatków owsianych - 300 mililitrów mleka o,5 % 10 godz trening - od razu po banan II posiłek po treningowy godz 12 - 100 gram ryż/kasza - 150 g pierś z kurczaka III posiłek 15 [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 773 Data: 2010-03-15 18:10:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] napisałem? I jak się odżywiać (najlepiej przykłady, co i kiedy jeść) -Co jeszcze? I jak rozłożyć to wszystko na pory dnia?Co zmienić w treningu co dołożyć do niego. Jaka ilość serii ile po ile? Jakieś odżywki? Jakieś zdrowe (?) wzbogacone w białko czy coś.. Nie znam się na tym zbytnio. Choć raczej chciałbym po to sięgnąć. Dziki za rady.,pozdro

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 856 Data: 2010-01-20 13:46:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)