[...] czy tylko wałek. Nie jest to na pewno serwatka bo wszędzie jest napisane, że jest te 80% białka a w składzie, że 75g na 100g produktu. Miły pan napisał mi, że to dlatego, że białko jest bezsmakowe prosto z mleczarni i nie ma ładnego pudełeczka za które płacimy 50 zł + za kilogram. Co myślicie? /SFD/2016/12/21/5a0e5b205406454392e94b3cddb32597.jpg
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam wszystkich;) jestem tu nowy, i mam pare pytań(prosze o wyrozumiałość). zakupiłem CARBX od biogenix-a, białko FitMax standard line(pure american protein) oraz kreatyne. I właśnie nie wiem jak to razem pogodzić. Pracuję fizycznie do godz 17.00 więc na trening już sił mam mało ale dam rade, KIEDY I W JAKICH ILOŚCIACH BRAĆ TE ODŻYWKI?? Dodam [...]
Mam pytanie do FabioBB, Xeny, X-mena, Debusa: Czy stosujecie przed zawodami diete ketogeniczna lub CKD ? Jesli tak, to bardzo prosze FabioBB o info. dot. ilosci kalorii ktore spozywa na masie a potem jak "schodzi w dol" przed zawodami (ze wzgledu na Twoja wage i wiek). Chodzi mi o proporcje ww, bialko, tluszcze oraz dlugosc czasu, kiedy stosujecie [...]
[...] raczej do tycia tylko na brzuchu 11 .WYNIKI SILOWE -Klata: 110 -Przysiad: nie mogę ćwiczyć nóg, ciężko pracuje fizycznie 12 . Czy masz dietę? Tak bilans kalorii dodatni Chciałbym zarzucić Xpanda + Gainer(tylko jaki? Gain Bolic? celem uzupełnienia diety) Może białko? wiem, że powinienem spożywac go więcej. No i aminokwasy Bcaa eaa Pomożecie?
[...] jest masa. Nie wiem jednak czy jest sens kupować odżywkę posiadającą w sobie ww, ponieważ uważam że łatwo podbić je jedzeniem. I tu mój dylemat... Co poradzicie? Lepiej białko, czy bulk? Zamieszczam na dole linki by nie było wątpliwości. http://www.sfd.pl/sklep/SFD_SFD_WPC_Protein_ECONO_v2-opis26459.html [...]
Witam, mam pytanie w temacie treningu na mase. Jeśli chodzi o dietę, spożywam 5 posiłków dziennie, kcal 2400, wyliczone zapotrzebowanie na białko, węgle i tłuszcze. Mam 22 lata, 57kg i 172 cm wzrostu. Trening siłowy wykonuje 5 razy w tygodniu z czego trzy dni to trening dołu. Moim celem jest poprawienie sylwetki i zbudowanie pośladków. Nie wiem [...]
A wiec pojechalem do sklepu o dobrej renomie zakupilem bcaa i wpc 1,5 kg przyjechalem do domu otworzylem je :( i odstawilem.Na drugi dzien poatrze a tu ZONK nie ma daty waznosci nei wiem czym to jest spowodowane i nei wiem czy to jesc PANOWIE Z TRECA PROSZE O WYJASNIENIE Mam 1,5 kg smak naturalny smak lekko slodkawy kolor taki zoltawy P.S Moze [...]
[...] -2 kap w czasie treningu: Carbo rozrobione jako izotonik bądz hipertonik po treningu: Gainer 737 - 60gr+ ok 10gr WPC-80 (opcjonalnie)przed snem: testosterol -1kap i białko na noc(15-20gr) Co sądzicie o takim połączeniu? Wiem co wiele osób sądzi o testosterolu i biosterolu, ale nawet jesli nic nie dadzą to chce spróbować a głównie oprzeć [...]
Witam co sądzicie o takiej diecie ? Od razu mówię ,że chodzi mi o lekką budowę masy ze względu na to ,że trenuje SW i nie mogę sobie pozwolić na duży przyrost kg. Posiłek 1: - Chleb żytni pełnozioranisty 100g - Kefir 2% tłuszczu 200ml - Ser twarogowy półtłusty 100g - Orzechy włoskie 20g - Omega3 - Pestki z dyni 10g - Rodzynki suszone 25g Posiłek [...]
witam, mam problem;) robie cykl na mase, ale jest on troche nietypowy bo bardziej przypomina trening gestosciowy w ilosci powtorzen, ilosci treningow itp. ale dieta jak na mase. i tu pytanie, czy to dobry sposob budowania masy? co o tym sadzicie? druga sprawa to ze trenuje mma i mam ok 4 treningi w tygodniu, na ktorych wykonuje sporo cwiczen [...]
[...] gripex i poszedłem spać i następnie zaczęła się "rewolta". Z drugiej strony kupiłem niedawno nową nietestowaną odżywkę VPX Shotgun. Oprócz 5-6 posiłków mieszałem 3 razy białko z vitafit, rano pół porcji kreatyny, przed tr VPX i po kreatyna. Jak myślicie dać 1/2 tygodnie luzu od supli i normalnie ćwiczyć, czy brać tylko zmniejszyć dawkę? Czy [...]
Witam chce zaczac od 1pazdziernika cykl na mase po wakacjach schudlem jakies 10kg ;/ chciałem zapytać o dobór odżywek %-) 1. Nie wiem co wybrać zwykle mono czy stack bralem: cm3, hp, xpand, universal mono... 2. Mysle nad meso albo starym dorianem 3.Bialko http://www.sfd.pl/sklep/Scitec_nutrition_100_Whey_protein_professional-opis27011.html [...]
[...] bo nie stać mnie jeść wiecznie kuraka, ale będę się starał. IV posiłek 16.00 Coś lekkiego warzyka/owoce itp. 20.00 trening Przed treningiem jakieś makarony, piersi, białko. Po treningu to samo + banan. VII posiłek 21.00 ser twarogowy oliwa z oliwek Obecnie od 21.Marca cykl 4tyg kreatyna UNIVERSAL CREATINE MONOHYDRATE Po cyklu 1-2tyg OFF [...]
Witam:) Mam prosbe moglby mi ktos doradzic jak moge dawkowac w dni treningowe i w dni nietreningowe a mam cell pumpa w proszku bialko wpc 80 ostriwia w proszku i Creatine mega caps Olimp w kapsółkach?? dziekuje za pomoc z gory!!! jeszcze moge dodac ze to pierwszy moj cykl. obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): ljh.jpg Wiek: 17 [...]
Witam panowie zmienilem wlasnie prace wszystko pięknie ladnie tylko z siłownia problem pracuje po 24 godziny zaczynam o 7 rano i kończę o 7 rano i tu problem jak jeść moge wziac Sb z dwa posiłki większe plus jakies bialko gainerka ale na 24 godziny to duzo za Malo i tak mysle mysle nic mi do głowy nie przychodzi jak to poukładać kiedy wrócę kolo 9 [...]
[...] dowalić do pieca jakieś 15-20 g więcej(tyle się chyba traci podczas treningu) ponad te 2g/kg w po treningu w gainerze(przy okazji jakbyście mogli, to polećcie mi jakiś niskobiałkowy, białka mam bardzo dużo, gorzej z węglami). Można coś takiego zrobić, czy trzymać się ramy w granicach 2g/kg?(PS. Przez pewien czas brałem chyba aż 2,3 g na kg na [...]
Witam Panowie, przedstawie Wam poniżej diete jaką wymyśliłem i napisałem przez około 5min. Proporcje wyliczałem w pamieci i na oko Kalorie: ~3500 Białko: 3g/kmc Węglowodany: 5.25g/kmc Tłuszcze: 1,1g/kmc Witaminy i minerały: Witamina C,Asparagin,Omega 3, Lecytyna,Magnez, Wapń.. Śniadanie: 100g Ryżu + 185g Tunczyka + 20g Olivy z Olivek Drugie [...]
Witam serdecznie :) mam pytanie co do mojej diety na Masę jaką sobie ułożyłem, co ewentualnie zmienić : I posiłek 8 rano i jest on posiłkiem przed treningowym - 150 gram płatków owsianych - 300 mililitrów mleka o,5 % 10 godz trening - od razu po banan II posiłek po treningowy godz 12 - 100 gram ryż/kasza - 150 g pierś z kurczaka III posiłek 15 [...]
[...] napisałem? I jak się odżywiać (najlepiej przykłady, co i kiedy jeść) -Co jeszcze? I jak rozłożyć to wszystko na pory dnia?Co zmienić w treningu co dołożyć do niego. Jaka ilość serii ile po ile? Jakieś odżywki? Jakieś zdrowe (?) wzbogacone w białko czy coś.. Nie znam się na tym zbytnio. Choć raczej chciałbym po to sięgnąć. Dziki za rady.,pozdro