SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WPC TRECA ZDZIWIENIE NEGATYWNE :(:(:(:(: LUDZIE TRECA PRZECZYTAC TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A wiec pojechalem do sklepu o dobrej renomie zakupilem bcaa i wpc 1,5 kg przyjechalem do domu otworzylem je :( i odstawilem.Na drugi dzien poatrze a tu ZONK nie ma daty waznosci nei wiem czym to jest spowodowane i nei wiem czy to jesc
PANOWIE Z TRECA PROSZE O WYJASNIENIE
Mam 1,5 kg smak naturalny
smak lekko slodkawy
kolor taki zoltawy
P.S
Moze mial ktos tez taka sytuacje lub te bialko to neich mi powie jak jego wygladalo smakowalo ito itd ale najbardziej chce panow od TRECA TUTAJ

////ZAZU Zycie jest zbytk krotkie aby byc malym i slabym ZAZU\\\\
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527


poczekajmy na ludzi z treca


-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Jeżli ktoś robi coś inaczej niż Ty,albo nawet inaczej niż wszyscy,bo "tak mu się podoba", nie próbuj narzucać mu swojego zdania tylko dlatego że postępuje inaczej niż reszta.
Być może dzieki temu jego życie potoczy się tak a nie inaczej...i nie będzie tak banalne jak Twoje czy "większości" - >ZłTA MYŚL Quart`a< hoho jestem małym motylkiem hrum hrum

Zmieniony przez - Quart w dniu 2004-01-16 23:36:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzie są panowie z treca





K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cos im sie nei spieszy

////ZAZU Zycie jest zbytk krotkie aby byc malym i slabym ZAZU\\\\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PANOWIE z Treca
ah cholera jak zwykle nie maja czasu


Jesli podoba ci sie moja wypowiedz daj mi soga :)

" JAK NOWO NARODZONY "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 492 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2248
teraz maja urlop i pala marihuane nad morzem;] pewnie kupiles lipne opakowanie, ktore pakowaly swistaki ^__^

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehhe dobre lap sogacza shiryou !!!!!!!

Jesli podoba ci sie moja wypowiedz daj mi soga :)

" JAK NOWO NARODZONY "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hhe dobre





K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 492 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2248
ale tak serio to podejrzana sprawa. Wiesz ja czasem szukam na roznych produktach date waznosci i znajduje dopiero po paru dniach;] mialem juz z tym takie przekrety ze glowa mala. A tak w ogole to przeciez mozesz spokojnie zareklamowac produkt.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ok ja wyjaśnie.. jeżeli kupiłes białko z ceną promocyjną (94zł) to data ważności zapewne jest do czerwca - września 2004.. po prostu jakiś bubel z tą datą..
jeżeli masz te już za 104zł bez prmocji to data wąznosci jest jeszcze dłuższa.. (pewnie do 2005)
odnośnie samego proszku - jest bardzo puszysty, taki kolor biało-żółty, bardzo lekki i smak ma lekko słodkawy? jeżeli tak jest to nie masz sie co przejmować bo to nie jest żadny wałek - tak własnie wygląda białko WPC Treca jak będę miał aparat to ci wyślę fotke jak wyglada u mnie te białko
btw nastepnym razem spradzaj date ważności

zjadłem już 3 opakowania tego wpc i kazde było takie jak napisałem wyżej




Doradca w suplementacji

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> wszystko o gainerach, pomoc w wyborze,dawkowaniu i diecie - sprawdź!

Zmieniony przez - Czarnuchok w dniu 2004-01-17 13:06:08

Zmieniony przez - Czarnuchok w dniu 2004-01-17 13:07:40

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko juz wyjasnilem z biurem treciem i jest jak mowiles chyba do 24 lub 26 czerwca b.r
P.S
Mam nauczke na przyszlosc

////ZAZU Zycie jest zbytk krotkie aby byc malym i slabym ZAZU\\\\
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co byscie poradzili na mase???????

Następny temat

tauryna + gainer

WHEY premium