SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • [...] rzepakowy!!! nie używam słonecznikowego a wpisałem z przyzwycajenia od poprzedniej masówki. 2. Za dużo białka mówisz? Staram się utrzymać te 2g/kgmc, 79*2 = 158g białka + białko ogólne, z kasz, ryżu, owsianki zawsze dojdzie, więc będzie to raczej niemożliwe żeby obniżyć tak drastycznie białko, chyba że kosztem zwierzęcego. W takim razie mogę [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 4043 Data: 2015-01-28 17:41:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nie jestem w stanie obniżyć tego białka... Usunąłem rybe i wciąż dużo białka które pochodzi z ryżu/kaszy. Co robić? No nie da rady tego inaczej zmienic, zawsze na sniadanie musi byc jakies bialko czyli 3 jaja potem na obiad 400g kuraka i na sniadanie 100g twarogu a to i tak jest mało przeciez.... Oto moja dzisiejsza dieta ktora sobie zaplanowalem [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 4043 Data: 2015-01-31 15:23:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wiec tak białko zwieksza termogeneze poniewaz jest troche ciezej strawne ale po to czesci duzo jemy kalori zeby moc trawic i przyswajac białko jako budulec dalej , od wegli sie tyje jak od wszystkiego w nadmiarze .. Wgl ty chcesz sie upasc czy poprawic sylwetke ?

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 4043 Data: 2015-02-01 16:24:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • solaros / dziennik - InsAnE In thE brAIn

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Zestawy jak na Ciebie przystało Nano Vapor super suplement !! Czuć, że działa. Nitro-Tech białko obleśne, miałem smak bananowy, normalnie mnie wykręcał, taki był ohydny... To jest stary Shock ? Ja za niedługo znowu ruszę ze swoim dziennikiem Zdrowia ! Pozdrawiam Zabrzanin

    Odpowiedzi: 342 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-08-01 21:54:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • solaros / dziennik - InsAnE In thE brAIn

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Syngexa - miałem i więcej nie kupię, słodkie jak cholera. To szybciej gainer jest niż białko. Tylko do sernika mogłem używać. Smak czekolada. Novedex z Gaspariego - też fajna zabawka

    Odpowiedzi: 342 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-08-25 09:28:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • solaros / dziennik - InsAnE In thE brAIn

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] co do supli na redukcję? mam narazie: - thermo speed extreme - na rozkręcenie się - dyma burn extreme - 3 tyg. - scroch - 4 tyg. - ripped freak - na szlif - bcaa - sporo - białko - wiadomo. - magnez, o3, witaminy, cynk, cofeine coś dołożyć? aha, kiedy startujesz z wypiskami? , bo nie chcę Ci tu spamować moimi problemami jak będziesz prowadził [...]

    Odpowiedzi: 342 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-01-25 10:28:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • solaros / dziennik - InsAnE In thE brAIn

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] i 1 wielostawowe i 1 izolowane na małe partie (3-4 serie). Aha, no i na redukcję mam: - Ripped Freak (pharama freak) - Dyma burn Xtreme (dymatize) - Scorch (man) - BCAA (różne) - białko z peak'a i olimpa (80% mix izo i serwatki) - o3, vit. Myślę nad kreatyną (jabłczan/orotan/kre alkyn) i pewnie dokupię bcaa. Coś zmienić/dodać (spalacze już mam).

    Odpowiedzi: 342 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-01-28 18:43:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • solaros / dziennik - InsAnE In thE brAIn

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    ..a odnosnie diety - to teraz towarzyszy mi dewiza 'co mam to jem' oczywiscie po kilkunastomiesiecznym okresie pilnowania diety co do kalorii praktycznie - mniej wiecej wiem ile mamaja wazyc produkty aby bylo na styk i delikatnie do przodu od czasu do czasu - w dni NT wpada jakis czit pizza xxl do tego frytasy,jakis kurak w sosie i bula czosnkowa [...]

    Odpowiedzi: 342 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-01-30 00:22:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • solaros / dziennik - InsAnE In thE brAIn

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    siłowy 4x + 4x aero zaczynając od 30 minut wg. mnie białko z prochu jest równe białku zwiarzęcemu no ale niestety nie mamy czynnika wzrostu w nim, to jest tylko szkielet diety, czasem więcej mięsa/jaj będzie ale nigdy więcej prochu. ser na redukcji odpada - laktoza i nie smakuje mi. wgl. zrezygnowałem z nabiału rybe niestety nie .

    Odpowiedzi: 342 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-02-09 21:14:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • solaros / dziennik - InsAnE In thE brAIn

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    to juz zalezy od typu diety a typ diety zalezy od kazdej osoby indywidualnie - od metabolzimu,typu budowy - jednak endo i ekto znacznie sie roznia ekto moze pozwolic sobie na wieksze ilosci wegli - wiec zbilansowana jak najbardziej endo - juz nie konbiecznie zbilansowana tez sie na da - ale lepiej/szybciej pojdzie na CC/Low carb czy cos ala CKD [...]

    Odpowiedzi: 342 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-02-09 21:31:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • solaros / dziennik - InsAnE In thE brAIn

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Soaros Jak zwykle służy pomocą i fachową radą PS. To białko co poleciłeś jest w trakcje kupowania . Zmieniony przez - demolub w dniu 2011-02-09 22:56:34

    Odpowiedzi: 342 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-02-09 22:12:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • solaros / dziennik - InsAnE In thE brAIn

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    volvo93 jesli silowy czy cardio a planujesz wegle w ten dzien - dawaj po po sa najwazniejsze przed tak samo jak przed cardio - bcaa,pobudzacz przed nie sa potzrebne wegle bcaa/bialko samo styknie - aminki zabezpiecza przed strata mieska a blonnika unikaj przed i po treningu - zwlaszcza w okresie po treningu tak samo jak fat - po treningu bron Boze [...]

    Odpowiedzi: 342 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-02-09 23:20:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • solaros / dziennik - InsAnE In thE brAIn

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    na wlasnie przewaznie ze alergen ze laktozy sie nie trawi ale jesli ktos dobrze znosi mleko to nie widze przeszkod dolania calych 100ml do porcji shake'a aby lepiej wypic bialko co daje zawrotna wielkosc 200-300ml/dzien =szklanka mleka! btw-zawsze sie zastanawialem co jest grane porownujac diety z polskich for z tymi z usa diametralnie rozne nie w [...]

    Odpowiedzi: 342 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-04-03 18:50:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • solaros / dziennik - InsAnE In thE brAIn

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    wiem ze kaloria kalorii nie rowna wiec na czym polega redukcja wiem na czym polega J/NJ dlatego nie objadam sie slodyczami nie jest na zasadzie nie jem przez 16h a przez 8h laduje smieci w siebie wegle bede mial na poziomie mniej niz 50g reszta bialko + zdrowy fat napisz mi jesli mozesz dlaczego na J/NJ nie da sie redukcji zrobic? to diety typowo [...]

    Odpowiedzi: 342 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-06-23 15:51:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementy a wzrost temperatury ciala

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] do czynienia ze spadkiem energii, obniżeniem przemiany materii lub też atakiem wilczego głodu. Cel ten można uzyskać najlepiej poprzez odżywianie się pokarmami bogatymi w białko ale ubogimi w węglowodany. Aby właściwości białek odniosły pożądany efekt, należy tak przyżądzać posiłek, aby 40% kalorii przypadło na białka a mniej niż 30% składało [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 7544 Data: 2004-03-22 19:41:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bialko sfd

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wbrew pozorom białko jest nam bardzo potrzebne podczas redukcji. Węglowodany w nadmiarze przyczyniają się do odkładania tkanki tłuszczowej. Zbyt duża ilość tłuszczu przy niedostatecznie małej podaży węglowodanów i nadwyżce kalorycznej również może prowadzić do odkładania się tkanki tłuszczowej. W zbilansowanej diecie o odpowiedniej podaży białka, [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 645 Data: 2019-07-21 16:03:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do sprawdzenia

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Teraz powinno być dobrze :) WTOREK/CZWARTEK/SOBOTA/ SIŁOWNIA + Niedziela (dzień wolny) 1. 6;50 Mleko spożywcze 0,5 % tłuszczu 200ml Płatki owsiane 80g 2 Jajka 120g Owoce/warzywa 1x Olimp Omega3 2x MultiPack 36 2. 10;00 Chleb żytni razowy 120g Mięso z piersi kurczaka bez skóry 80g Warzywa Orzechy włoskie 30g 3. [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1041 Data: 2010-03-25 21:56:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na rzeźbę - jakie proporcje?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Nie wrzucałęm tutaj świadomie wartości kalorycznych, gdyż w ogóle nie wiem czy ide w dobra strone. Co do zapotrzebowania energetycznego, wyszło mi cos takiego Zapotrzebowanie kaloryczne Współczynnik BMR 1955.10 kcal Aby utrzymać wagę Kalorie 3372.55 kcal Weglowodany 55% 1854.90 kcal 463.73 g Białko 15% 505.88 kcal 126.47 g [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 4601 Data: 2012-12-12 14:40:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • sama powinnas wiedziec czy pierogi mozna,wystarczy ze sklad znasz (maka czy co tam sie daje ) i ile wegli to ma na 100g ? Jak biala maka to nie bardzo,szczegolnie o tej porze. Przezuc sie na jakis czas na brazowe zdrodla wegli,bo owoce to slabe zdrodlo energii,bialkiem w proszku glodu nie zaspokoisz,liczeniem warzyw do bilansu sie zaglodzisz . [...]

    Odpowiedzi: 51 Ilość wyświetleń: 7895 Data: 2010-03-17 08:37:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • I niestety po krótkim czasie przestałem trenować.:-( Nie mogłem oprzeć się kawie z cukrem, a jej gorzki smak był już nie do zniesienia,:-{ brakowało mi też pieczonej kiełbasy z piwem, tym bardziej, że w każdym sklepie, w którym się pojawiałem piwo stało tuż obok produktów zbożowych. Przestałem też chodzić na siłownię - męczące to, a i po 2 [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 3036 Data: 2012-10-11 20:58:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)