SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Białko SFD

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Zastanawiam się na kupnem białka moglibyście jakieś polecic do 120zł za 2kg?? Czym różnia się te białka : http://www.sfd.pl/sklep/SFD_SFD_WPC_Protein_ECONO_v2-opis26459.html http://www.sfd.pl/sklep/SFD_SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html Jaki smak byłby najlepszy do mieszania z wodą z białek SFD?

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2331 Data: 2012-08-20 22:04:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam tak jak w temacie. Szukam jakiegoś dobrego białka np. TREC WHEY 100, Hi Tec WHEY C-6 minimum 2kg lub podobne + szejker Do tego kreatyna i może jakieś witaminy. Jak ktoś ma na zbyciu to chętnie odkupię za rozsądne pieniądze. Kontakt na pw lub gg: 10158575 Może być przez allegro pokryję koszty prowincji jeżeli ktoś nie będzie chciał mnie na [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1550 Data: 2013-06-13 12:44:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko - czego unikać

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Może nieuważnie przejrzałem forum, ale nie spotkałem się z tematem, w którym zostałoby punkt po punkcie wyszczególnione dokładnie co osłabia przyswajalność białka, bo na razie wiadomo mi, że tak działają używki jak alkohol, kawa. skoro tyle tematów jest o zwiększeniu przyswajalności białka, może ktoś doradzi czego mamy w tym wypadku unikać.

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1826 Data: 2006-10-24 20:42:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dziwne białko a moze okazja?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam mam pytanie tylko nie mam za duzo informacji byłem dziś w pewnej hurtowni która sie znajduje umnie i zapytałem gościa czy ma białko serwatkowe powiedział ze nie ? spytał mnie czy na siłownie coś chce powiedziałem ze tak a on mi nato ze ma czyste białko 99,9 % i kosztuje ponad 30 zł za 1 kg????? czy jakieś podpowiedzi z waszej strony typu : [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1442 Data: 2008-03-19 22:01:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprzedam białko supreme whey z długą datą wazności. Cena 130 zł za 2 kg http://olx.pl/oferta/bialko-iron-horse-2kg-ciastko-z-kremem-dluga-data-waznosci-CID767-ID682tN.html /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/9e9d42a205b4482e8a8cd445df346b4a.JPG /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/3b9098d00e5c4d749a40353caa9051eb.JPG

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 2110 Data: 2014-06-09 20:06:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • KREATYNA I BIAŁKO

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Chciałbym się zapytać jak najlepiej spożywać kreatynę którą podałem poniżej. Dodam, że biorę również białko Whey Protein i jak najlepiej to połączyć żeby były efekty, chodzi dawkowanie w dni treningowe i nie treningowe i ile najlepiej tego brać. I jeśli nie ten dział to przepraszam, ale nie wiedziałem gdzie to napisać Zmieniony przez - [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1210 Data: 2016-10-27 07:34:31 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Suplementacja - kreatyna, hmb, białko, carbo

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! Zaczynam ćwiczyć twardo (staż ok. rok) i postanowiłem wziąć się za suplementy. Już spośród wielu opinii wybrałem następujące produkty: a) Olimp Creatine MegaCaps 1250 b) ActivLab CARBOMAX c) Trec HMB d) Ostrowia WPC 80 e) Nitrobolon II (po skończeniu opakowania 550g - HI TEC X-Pump) I stąd moje proste pytanie: co, kiedy i w jakiej ilości [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 933 Data: 2010-09-24 21:41:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie bialko po treningu ?

    Temat
    Odchudzanie i forma po męsku

    Mam zamiar zacząć if. Trening siłowy do 40 min.+aeroby 20 min. Na czczo.Przed treningiem 5g bcaa. Co mam brać po treningu. Okno mam od 12 do 19. Nie wiem czy bialko serwatkowe czy kazeine. W okresie postu będę brać do 150 kcal właśnie chodzi mi o to bialko po treningu i nie wiem jakie będzie najlepsze. Jestem na redukcji. Zmieniony przez - [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1408 Data: 2016-02-19 08:39:47 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Białko - Najkorzystniejszy czas podawania

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam . Chciałbym sie upewnic pewnej rzeczy . Oczywiscie białko tz dawka bialka wg braków w diecie . Lecz najlepiej białko jest brac w wiekszej porcji przed snem . Czy sa jesce inne pory w których jest najkorzystniejsze branie białka .

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 3000 Data: 2007-04-10 10:39:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bardzo wązne pytanie KREATYNE BIALKO !!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam 17 lat 68 kg. 170 cm. Biceps 33cm. Wyciskam na klate 85 . Staż 1.5 roku z przerwami ! Brałem jedną kreatyne KTP ale juz dawno. I teraz chciałbym do końca wakacji dojść do 100 KG I chciałbym jakąs kreatyne . CHyba ze cos doradzacie innego. Chciałbym tez żeby mnie troszke poszerzyło .. Wiec co doradzacie czekam !

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1140 Data: 2008-07-06 12:55:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • S białko

    Temat
    Targowisko

    witam, sprzedam białko Muscle up protein i sfd vitafit 80 econo białka ważyłem przed kilkoma minutami, nie mam wagi elektronicznej więc pomiary nie są z dokładnością co do grama muscle up - ponad 830g truskawka econo - 500g czekolada econo - nowe 750 g czekolada sprzedaje bo pilnie potrzebuje hajsu :) razem ponad 2 kg białka sprzedam za 80 zł już [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 862 Data: 2010-12-26 23:29:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bialko urozmaicone smaki

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siemano , musze kupic jakies bialko cena do 150 za ~2kg , ale szukam innych smakow niz tych standardowych , nie interesuje mnie czeko bo jestem uczulony , ostatnio jadlem nut mix c-6 i jest ogien , mysle teraz na marcepanem whey delicious i zastanawiam sie ktora firma ma jeszcze bialko z innymi smakami typu jakas pistacja itp bo te wanilie cookies [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 866 Data: 2012-01-02 16:29:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • witam, mam do sprzedana 2kg białka XL Nutrition Xtra Whey (100% WPC) o smaku czekoladowym za 95zł + kw. Białko zakupiłem w sklepie testosterone w promocji świątecznej za 95zł sztuka w ilości 3 opakowania i jedno chciałem sprzedać. Rozpuszczalność i smak ok ale 6kg czekolady jak na mnie to za dużo. Zmieniony przez - Sargas w dniu 2012-01-07 [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1644 Data: 2012-01-07 05:20:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie bialko wybrac, cena nie gra roli.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Panowie i Panie chce kupić kolejne białeczko do uzupełnienia braków w diecie i potrzebuje porady. Chce wybrać pomiędzy: 1. Optimum Nutrition whey gold standard 2. XXL NUTRITION WHEY DELICIOUS 3. FORMOTIVA Muscle Brick Whey 4. BIOTECH ISO WHEY ZERO Cena białka nie gra roli, szukam dobrego białka z dużą zawartością aminokwasów. proszę o [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 779 Data: 2017-03-26 23:50:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kalorei a bialko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Mam takie male pytanko ktore dla wiekszosci z was moze wydawac sie glupie. jak tak naprawde kalorie wplywaja na sportowca??? Czy szkodza trenujacemu. Przeciez jak ktos jest chudy to zalezy mu bardzo na masie a na kaloriach tez mozna zrobic ciala (chociaz nie tak dobrego jak na bialku). czy mozna zrobic mase na kaloriach obrzezrajac sie [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1083 Data: 2004-11-06 12:18:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tani maly Gainer/białko ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Nigdy nie stosowalem zadnych suplementow lecz po nowym roku chcialbym zaczac HST i chcialbym zakupic cos po treningu poniewaz posilek moge zjesc dopiero okolo 45-1h po jego zakonczeniu. Do tego czasami nie mam mozliwosc zjesc posilku (szkola,praca). Co polecacie aby starczylo na srednio 6-8 tygodni przy stosowaniu raz dziennie ? Glownie [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1358 Data: 2008-11-25 18:41:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko i cwiczenia na przytycie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam! mam 17 lat i jestem za chudy. ćwiczyłem 1,5 roku bez efektu. mam zamiar przytyc w jak najkrótszym czasie 10-15kg , dzięki ćwiczeniom oraz odżywkom typu białko itp. (nie kreatyna ! ). prosiłbym was o porady , jak czesto ćwiczyć , (najchetniej bym trenował klatkę) , oraz jakie odżywki w jakich ilościach brać. jest to dla mnie bardzo ważna [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1533 Data: 2010-01-17 20:35:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie białko?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czy jest jakieś dobre białko w cenie 45-50zł za 1kg, które dorównywałoby białku Trec Whey 100? Do tej pory brałem białko z treca, lecz moje fundusze nie pozwalają mi na jego zakup(zestaw białko+dieta+kreatyna nie jest tani ;D bynajmniej dla mnie ) . Chciałbym kupować jakiś tańszy substytut (jeżeli taki istnieje) dobrej jakości. Chciałbym również [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 713 Data: 2014-12-26 21:01:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie BIALKO polecicie??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam chcialbym sobie kupic bialko bede je pil tylko raz dziennie przed snem wiec mala ilosc mi wystarczy tylk onei wiem jakie slyszalem ze duzo osob kupuje te z ovopolu co wy o nim sadzicie ?? bo to ze jest tanie to wiem a ja nie mam z byt duzo kaski :( pozatym jak juz to gdzie je moge dostac bo w sklepie chyba nie pozdrawiam MACIEJA

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2051 Data: 2004-01-27 23:29:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko na noc

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Chciałbym zamienić posiłek kolacji na jakiś suplemencik, lub urozmaicić dietę suplem na noc jakimś. Zależy mi na tym by nie był przede wszystkim drogi, no i żeby był dobry i sprawdzony. Z góry wielkie dzięki.

    Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 3109 Data: 2009-10-18 14:44:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)