[...] w dążeniu do celu Płeć: Mężczyzna Wiek: 16 Waga: 98 Wzrost: 177 Cel treningowy: poprawa sylwetki Staż treningowy na słowni: 6 miesięcy Uprawiane inne sporty: siłownia, rower Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia Dieta: białkowa Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: białko
Witam Pojawil sie ciekawy produkt wg. mnie i mozna go zliczyc do produktow "niezle kopiacych". 1 fiolka kosztowac bedzie w sklepie SFD 6,99 zl. Sklad jest duzo lepszy od bardzo chwalonego Speed 8. Opis i sklad: Środek silnie energetyzujący, którego receptura łączy wiedzę medycyny dalekiego wschodu oraz njnowszych badań naukowych. Poprawia [...]
[...] wnioskuje najlepiej żeby było V-VI,poniej propozycje alternatyw dla poszczególnych posiłków: I 8.00 - owsianka,owoc (banan,jablko,suszone owoce) mam problem jakie by tu białko wcisnąć? - chyba ze dobrym rozwiązaniem jest musli z mlekiem ? sniadanie jadam w pracy dopier-takie zboczeniez jajkami albo jajecznica srednio się to [...]
[...] IV 50g ryzu/kaszy, 150 cyca, jakies warzywa/surowki lyzka oliwy b=35, w=40, t=12, kcal=410 POSILEK V twaróg półtłusty (125g) +lyzka oliwy b=23, w=5, t=15, kcal=254 białko: 147g = 1,8g /kg mc węgle: 192g = 2,35g/ kg mc tłuszcz: 71g = 0,86g / kg mc kcal: 1980 tak to mniej więcej wygląda z mojej strony co z pytań. dowalić gdzieś więcej [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam postanowiłem wrócić na siłownię po aż 10 miesięcznej przerwie. Mam 19lat ważę obecnie 81kg oraz mam 190cm wzrostu. Na siłownię chodzę półtora roku z jedną przerwą przez kontuzję oraz teraz miałem tych 10miesięcy których nie liczyłem.Chodzę już prawie miesiąc i czas na prawdziwy trening i powrót do diety. Postanowiłem brać kreatynę przed i po [...]
[...] przysiady ze sztangą 4s 12,10,8,6 prostowanie nóg w siadzie 4s po 10 wspięcia na palce w staniu 4s po 15 suplematy jakie chce wziąść na ten cykl to CREATINE MEGA CAPS i zamierzam jeszcze kupić jakieś białko. Kreatyne zamierzam brać 4 kapsułki w dni nietreningowe, a w dniu treningowe 4 rano i 4 po treningu. Nie sądzicie że to nie jest za dużo??
Witam, od jakiegoś czasu - prawie 3 tygodnie stosuję dietę redukcyjną. Wcześniej stosowałem różne zabiegi np. niejedzenie po 18stej, prawie udało mi się dotrwać do końca diety kopenhaskiej, później po prostu ograniczanie jedzenia. W każdym razie w ciągu 2-3 miesięcy udało mi się zejść z 89kg na 84,5kg. Wzrost: 178cm Wiek: 22 lata Waga: 84,5kg - a [...]
[...] : redukcja Stan zdrowia : b.d Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, bieganie, pływanie Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak, ale nie konieczne, mam białko sojowe od kumpla i chce już je dokończyć. Stosowane wcześniej diety : brak Moje zapotrzebowanie na kalorie: 2177(żeby utrzymać), po obcięciu 1977 kcal. Z tego [...]
jedno mnie zastanawia jezeli ktos ma zapotrzebowania typu KALORIE 3272 BIAŁKO 130,9 1,7 TŁUSZCZE 154 2,0 WEGLOWODANY 341 4,4 + uczulenie na lektoze to Co mu pozostaje jesc i ile miesiecznie zl musial bym wydawac na samo jedzenie ? Pytanie z innej beczki , co jest za***iscie kaloryczne i w miare zdrowe ? bo chcialem sprawdzic czy moj [...]
[...] ćwiczeń. Płeć: Mężczyzna Wiek: 21 Waga: 83 Wzrost: 180 Cel treningowy: masa Staż treningowy na słowni: 2,5 Uprawiane inne sporty: nie Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka, gryfy, obciążenie, hantle Dieta: masowa Przeciwskaznania medyczne: nie Zażywane suplementy: bcaa, carbo, białko
Na wstępie pragnę się przywitać, jako że jestem nowo zarejestrowanym użytkownikiem, choć forum już przeglądam trochę czasu. Więc tak, po małej przerwie (3 tyg) wracam do ćwiczenia. Chcę się wziąć za cykl na mono, będzie to już mój drugi. Do tego chcę parę różnych nowych supli wziąć. Teoretycznie ćwiczę z 2 lata, choć tak na poważnie to parę [...]
[...] 100% - mam zamiar stosować po treningu i rano do sniadania. 2. 100% CASEIN od OPTIMUM NUTRION - na noc. 3. CREATINE XPLODE od OLIMPA - w DNT rano na czczo, w DT rano i po treningu. 4. BCAA POWDER - przed i po treningiem. ( tu pytanie czy jest mi to potrzebne bo wiem, że białko whey gold standard 100% zawiera coś BCAA) Z góry dzieki za pomoc. :)
[...] 2 - pytanie - możliwa zamiana w razie przymusu ? Posiłek 3: zamiennie z sałatką : tuńczyk, ryż, warzywa, majonez Posiłek 4: ziemniaki/makaron, wołowina/wieprzowina Posiłek 6: pytanie - może jakieś propozycje ? na białko nie mam. pieniądze poszły na kreatynę i gainera. (przynajmniej jeden posiłek z głowy) Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.
1 .WIEK: 28 2 .WAGA: 96 3 .WZROST: 180 4 .WYMIARY: -Biceps: 46(48 po treningu) -Klata: -Udo: -Talia: 5 .STAZ NA SILOWNI: 8 lat(z przerwami) 6 .CEL SUPLEMENTACJI: sucha masa miesniowa i sila. 7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: napisze tylko ostatni cykl-monohydrat,cell pump,animal pump(po 30 dniach sie skonczyl i dokupilem pare [...]
[...] nie łapać tłuszczu, a w miarę możlości go tracić (jak za pewne każdy ) Chętnie wrzuciłbym aeroby po treningu. Czy 30 minut biegu będzie si? I czy wypicie szklanki mleka po treningu a przed aero nie zakłóci spalania tłuszczu? (Możliwe, że kupię białko, ale póki co nie mam). To chyba tyle, jakby coś mi się jeszcze nasunęło to będę pisał. Pozdro.
Witam od września wracam do treningów planuje trenować 3x w tygodniu na siłowni 3xmma 2xtajski basen obecnie posiadam już białko i węglowodany... zastanawiam się co sobie do tego do kupić myślałem nad kreatyną i bcaa do tego jeszcze witaminy z minerałami....a może coś innego??? jak to wszystko ze sobą połączyć i brać?? Pozdrawiam obowiązkowa [...]
Witam Cwicze od 2 miesiecy. Cwiczylem wczesniej rok, ale mmialem potem 4 miesiace przerwy, wiec licze od nowa. Mam 185 cm wzrostu i 75kg wagi. Nie biore nic poza kreatyna rano i po treningu. I nic wiecej nie chce brac wiec nie piszcie o gainerach itd, proszse. Troche poczytalem i postanowilem sprobowac ulorzyc diete. Oto ona 1 Śniadanie 7.00 [...]
[...] wiek: 20 waga: 62 kg wzrost: 180cm Zacząłem ćwiczyć w styczniu,jestem ektomorfikiem. ważyłem 59 kg doszedłem do 64 a teraz spadłem do 62, ćwiczyłem z taką sobie dietą + białko i kreatyna brane byle jak (wiem, głupota)teraz gdy trochę zmądrzałem chciałbym wziąźć się za to na poważnie. A więc moja propozycja jest taka : 1.100g płatków [...]