SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna-do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 49
Cel :redukcja
Waga : 56
Wzrost : 166
Aktywność w ciągu dnia : praca i uczelnia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 2x w tygodniu pływanie, ćwiczenia rozciągające w domu, trening siłowy 3x w tyg.
Odżywianie : skłonność do jedzenia wszystkiego co mam na talerzu, pizza familijna potrafi wjechać na raz. Przez pracę i uczelnie nigdy nie wiem kiedy wrócę do domu i często zdarza się mi jadać na mieście. Nie przeszkadza mi jedzenie podobnych lub identycznych posiłków.
Cel : redukcja
Stan zdrowia : b.d
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, bieganie, pływanie
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak, ale nie konieczne, mam białko sojowe od kumpla i chce już je dokończyć.
Stosowane wcześniej diety : brak

Moje zapotrzebowanie na kalorie: 2177(żeby utrzymać), po obcięciu 1977 kcal. Z tego wyliczyłam B-173, T-77 i W-148.
Jednak po rozpisaniu nie okazało się to takie proste, jak myślałam. Białka brakuje mi 30 g, a węgli mam za dużo. Wiem, że co do grama może się nie zgadzać, ale nie wiem czy o 150 kcal mniej też jest ok. Proszę o porady co mogę zmienić/poprawić/wywalić. Dzięki za odpowiedzi!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1051 Napisanych postów 21928 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336769
bialka nie potrzebujesz tyle ile piszesz,
wystarczy jak dasz ok 2g/kg i bedzie ok,
liczyłas ile kcal do tej pory jadlas, jakie mialas makro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 49
ok, super! Z tego co sobie teraz wyliczyłam to potrafiło mi wpaść jednego dnia 2500 a kolejnego 1800. Nigdy nie liczyłam tego co jem. Dziś jadłam to co wstawiłam i czuję się idealnie najedzona.

Zmieniony przez - mia073 w dniu 2016-03-09 00:38:41

Zmieniony przez - mia073 w dniu 2016-03-09 01:06:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tluszcze omega 3 a omega 6

Następny temat

Dieta na mase do oceny.

WPC zestaw