SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko+kreatyna! oraz kreatyna i alkohol!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 884
Witam mam dwa pytania:
1. Jeżeli w dni treningowe biore kreatyne 2x po 4tabsy(5g) przed i po treningu to białko będzie lepiej wziasc może przed kreatyna przed treningiem czy może po kreatynie po treningu ,ponieważ gdzieś czytałem że liczy się kolejność bo jedno niszczy drugie?
2.Jeżeli 2 tygodnie temu zaczołem cykl z kreatyna i niedługo jest sylwester to mam np. 3dni przed sylwkiem nie brac kreatyny czy normalnie mogę brać ? nawet dzień przed sylwestrem?

Z góry dzięki wielkie!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
wiesz w jakim celu pijesz bialko? masz chociaż zarys diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Co do drugiego to bierz normalnie.
Co do krety to obojętnie jak ją przyjmiesz. Możesz równie dobrze wziąć rano i przed treningiem. Nic nie zahamuje jej wchłaniania.
I to samo pytanie ode mnie co Meju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 884
Mam ustaloną dięte z wczesniejszym obliczeniem zapotrzebowania i wiem ,że białko to uzupełnienie diety spokojnie :)
Chodzi mi tylko o to ,że gdzieś czytałem że kreatyna czy tam białko poprostu nawzajem się ''gryzą'' :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Stosuj tak jak chcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 884
Ok dzięki wielkie za bardzo szybką odpowiedz:)
lecą sogi i pozdrawiam ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
1. Ladne glupoty gdzies wyczytales
2. Jesli planujesz pic to nie bierz bo po pierwsze alkohol Cie szybciej sponiewiera po drugie zazyjesz ja na marne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 884
Ok ok tylko mam nie brać w dniu sylwka w dzień przed sylwkiem mogę ? czy nie brac kilka dni przed sylwkiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
I tak przecież kreatyna nie wyparuje z jego organizmu w krótkim czasie więc teoretycznie i tak go porobi i tak więc ja bym brał normalnie. Dawaj dużo mięcha jak będziesz pił to będzie lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Jesli masz zamiar wypic wiecej to z pare dni przed, jesli troche to nie bierz tylko w dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
kotlet95
I tak przecież kreatyna nie wyparuje z jego organizmu w krótkim czasie więc teoretycznie i tak go porobi i tak więc ja bym brał normalnie. Dawaj dużo mięcha jak będziesz pił to będzie lepiej.

Biorac normalnie nie bedzie zadnych korzyski a po alkoholu i tak "wysiusia"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko przemysłowe

Następny temat

odchudzanie

WHEY premium