SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningu oraz kreatyna i mutant.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 367
Witam,
Chciałbym dać mój trening do oceny oraz dowiedzieć się czy mutant z kreatyną to dobre rozwiązanie.

Wiek : za parę dni 16
Na siłowni : regularnie od 2 miesięcy, 3 razy w tygodniu
Waga: 57 (teraz chcę bardzo dużo przybrać na masie)
Wzrost : 1.76

Poniedziałek (plecy + triceps):
- Wznosy barków ze sztangą - szrugsy oraz za plecami
- Ściąganie drążka wyciągu górnego do karku
- Wiosłowanie na wyciągu poziomym nachwytem na drążku
- Odwrotne pompki
- Prostowanie przedramion na wyciągu górnym na linkach
- Wyciskanie "francuskie" oburącz sztangielki siedząc

Środa (Biceps i barki):
- Uginanie przedramienia ze sztangą podchwytem stojąc
- Uginanie przedramienia ze sztangielką w oparciu o kolano
- Uginanie przedramion ze sztangą podchwytem na modlitewniku
- Uginanie przedramion ze sztangielkami chwyt młotkowy stojąc
- Uginanie przedramion podchwytem na drążku wyciągu dolnego stojąc
- Odwodzenie ramienia w tył na wyciągu górnym stojąc
- Wyciskanie sztangielek na ławce siedząc

Piątek (Klata i nogi):
- Rozpiętki ze sztangielkami leżąc na ławce poziomej
- Wyciskanie na maszynie siedząc
- Wyciskanie sztangi na ławce poziomej
- Wyciskanie sztangielek na ławce dodatniej
Nie znam dobrych nazw ćwieczeń na nogi.

A co do kreatyny i mutanta czy to dobry pomysł żeby brać kreatynę i mutanta ? Kreatyna cm3 i mutanta Pvl - Mutant Mass z sklepu sfd.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
1. Trening porażka, szczególnie Nogi + klata na jednej sesji????
2. Nie czas na suple
3. Zajmij się dietą, mutant srass i inne kolorowe proszki "na masę" to tylko gorszy zamiennik nieprzetworzonego jedzenia, i mają na celu uzupełnienie braków w zbilansowanej diecie.

https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html - wszystko masz tutaj

Zmieniony przez - dexterpro w dniu 2014-03-06 11:04:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Plan słaby, weź jakiegoś gotowca, bo jeszcze masz za małą wiedzę by samemu układać plany. Źle podzieliłeś partie, dobrałeś ćwiczenia i ich ilość. Co do kreatyny jeszcze za wcześnie, nie potrzebna ci jest na tym etapie. Co do mutanta jeśli nie masz diety to kasa błoto, sam w sobie nic ci nie da, bo to średniej jakości żarcie w prochu. Polecam przeczytać: https://www.sfd.pl/[ART]Przygotowanie_do_budowy_masy_mięśniowej__inetheend-t970208.html 

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Takim treningiem plecy to możesz rozgrzać co najwyzej do niczego.

barki z bicem moga być ALE NAJPIERW barki, tu też za mało serii, za mało ćwiczeń- barków nie będzie.

klata z nogami na jednym treningu nieporozumienie- co do klaty najpierw robisz wyciskania, później ćwiczenia rozciągające (rozpiętki)

np. wyciskanie na ławce płaskiej
wyciskanie na skosie
rozpiętki

Nie nabierzesz masy w szybkim czasie, chyba że zależy ci na wodzie i tkance tłuszczowej.
Musisz ułożyć zbilansowaną dietke tak by przekraczać zapotrzebowanie kaloryczne, wszystkiego się dowiesz w podwieszonym temacie którego link dałem ci wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 367
najczęściej robię nogi z plecami, a co do kolejności ona nie jest ułożona jaką robię na siłowni napisałem co robię a nie kolejność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Nie da się zrobić na jednym treningu nóg i pleców.

W takim razie pomijając kolejność ćwiczeń i tak jest za mało/duzo serii, za mało ćwiczeń np. na plecy
do niczego te treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 367
Co do diety to właśnie nie mam ułożonej bo jeszcze nawet nie wiem jak dobrze ułożyć itd. poczytam to co na górze mi wysłaliście i polecą SOGI, nie ćwiczę żeby tylko ładnie wygl. itd. ale żeby iść dalej i później jakieś walki ale nie bd odbiegał od tematu. Wszystko robię po 8 powt. 3 serie (podobno jak się idzie na masę i siłe to mniej powtórzeń a większy ciężar) jak napisał Gobi nie mam wiedzy na temat układania diety i treningu i właśnie chcę się nauczyć wszystkiego itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html poczytaj tematy o żywieniu (10 wskazówek żywieniowych itp) ułóż szkic diety z zaznaczeniem posiłków przed i po treningowego, pomożemy ci to skorygować

Niestety za masę odpowiada tylko DIETA (niestety, bez dodatniego bilansu kcal to nawet z najlepszym treningiem nie będziesz "wielki"). Kreatyna IMO przy dobrej diecie może być - jest niedroga i nie jest jakimś 'mocnym' suplem, tosz to podstawa. O treningu też coś-niecoś poczytaj, bo jest ułożony "na biceps" a nie "na masę"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
Diety nie ma, a bierzesz się za suple. Tak jak napisał Dream, spróbuj ułożyć dietkę i wrzuć ją do dziennika PoTreningu:
https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html

Jeśli chodzi o kreatynę... Dream - nie zgodzę się. Nie potrzebna mu kreta, jeśli jego staż to 3 miesiące bez ogarniętego planu treningowego i diety. Jeszcze parę miesięcy można spokojnie poczekać, bo teraz wzięcie kreatyny, prawdopodobnie nawet bez znania poprawnej techniki, to jak postrzał w stopę patrząc, że autor chce dalej iść w stronę "sceny"

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
podkreśliłem że mowa tu o stosowaniu kreatyny z ogarniętą dietą i treningiem. Nie wybieraj połowy jednego zdania wśród trzech do interpretacji tylko patrz na cały tekst...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 367
Brat mi dał jabłczan kreatyny którą stosuje, dietę jutro ułożę i wrzucę :) wielkie dzięki za dotychczasową pomoc :) chodz jeszcze proszę o ocenienie diety (jakieś porady co do diety?)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia + rower

Następny temat

Suplementacja na redukcje [Nowicjusz]

WHEY premium