SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkowe ćwiczenia + białko, kreatyna

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 678

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16.5

Waga

92

Wzrost

190

Staż treningowy

początkujący

Obwód pasa

95

Obwód klatki piersiowej

102

Obwód uda

61

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Siłownia 3razy w tygodniu, cardio prawie codziennie no i wf w szkole 3razy w tygodniu

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

Zdrowy

Preferowane formy aktywności fizycznej

dostosuje sie, jak najlepsze

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

brak

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

300-500zl

Cel/problem/opis

Chce przybrac na sile i zrzucić brzuch
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 196
Witam, jestem początkującym w sprawach odżywek itp. Chciałbym jak najszybciej przybrać na sile, nie na masie bo mam z czego wyrabiać mięsnie. I mam pytanie, czy jakbym zakupił sobie kreatyne + białko to będą dobre efekty? Na siłownie chodze 3razy w tygodniu i w domu ćwicze bo mam hantle i gryf. Ćwicze też cardio codziennie gdyż chce poprawić kondycje i zrzucić brzuszek ;). Jestem na diecie grejfrutowej od tygodnia xd.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9261
Na początek porządna dieta, policz swoje zapotrzebowanie na kalorie , białko tłuszcze węgle , jeżeli chcesz redukcje to od dziennego zapotrzebowania na kalorie na początek odejmij około 200 może 300 kalorii i obserwuj swój organizm , po drugie odpowiedni trening, białko możesz stosować jako uzupełnienie diety jeżeli byś miał braki , kreatyna na początek nie jest potrzebna , dobra dieta trening i jeszcze raz dieta wystarczy , i trochę do poczytania na początek https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html , z teog linku dowiesz się wszsytkiego ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 196
To są posiłki które przeważnie zjadam, czasem sie wkradnie jakiś baton czy tam słodkość ;p. Pijam wode, herbate itp. Wyliczylo mi że potrzebuje z 3.500kcal do utrzymania wagi. Co sądzicie o tym? http://imageshack.us/f/42/posiki.png/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9261
więc tak po 1 czy jesz wszystkiego po 100g ? tam te wartości można edytować i wtedy całkiem inne wartości B/T/W wyjdą, po drugie według mnie za dużo chleba , sok też bym odstawił napewno w odstawke musza iść słodkości i inne fast foody, ja osobiście zmieniłby całą diete, na 1 posiłek płatki owsiane ( różne przepisy znajdziesz w działe kuchnia ) ziemniaki zastąpiłbym ryżem , i na ryży z piersią z kurczaka oparłbym posiłek rpzed treningowy i po trenigowy, ostatni posiłek całkiem do wymiany według mnie , na noc daj ser biały półtułsty z oliwa z oliwek , to takie moje sugestie ale poczytaj w dziale odżywianie i tam zapytaj to napewno Ci doradzą dobrze i pomogą ułożyć diete , I najważniejsza sprawa szybko to nic nie bd , to nie jest sprawa na miesiac dwa , do tego wszystkiego potrzeba czasu odpowiedniej diety i treningu , więc tak co do diety odwiedź dział odżywianie , wklej swój trening jaki masz to ktoś napewno oceni i powie czy dobry .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 196
Ok dzięki, napewno odwiedze ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pompki i spalacze

Następny temat

Pomoc ??

WHEY premium