SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

wiatam jakie sterydy na mase polecacie???

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 691 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2071
Jeśli teraz nie masz odpowiedniej michy, a nie masz - bo nie przybierasz na masie to koks nic nie da. Sterydy stymulują do hipertrofii ale jeśli nie będzie budulca to nie będzie przyrostu bo z czego. Na bank musisz dopiąć michę.



Zmieniony przez - szynszylator w dniu 2011-01-29 17:44:58
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66
teraz dopielem miske i kupilem mega massa 4000 7 kilo aminokwasy i nitrobolon takze moja dieta to sniadanko zlozone z produktow bialkowych obiad i kolacja wzbogacona weglowodanami i pomiedzy sniadaniem a obiadem i obiadem a kolacja szeik oczywiscie trening na silowni a przed treningem aminokwasy i nitro .Ciekawy jestem co bedzie po takim 2 miesiecznym cyklu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz w diecie nadwyżkę kaloryczną czy deficyt ? Na śniadanie się przede wszystkim węglowodany .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66
nadwyzka kaloryczna
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile b,w,t leci na kg m/c dziennie ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66
2.2g bialka na kg masy ciala
25-35% z calkowitego zapotrzebowania tluszczow
reszta kcal to weglowodany
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 691 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2071
joker twój trening powinien mieć dużą intensywność i powinien być krótki. Bezpośrednio po treningu carbo, po ok 20 minutach białko a później posiłek potreningowy w którym węgle powinny mieć wysoki indeks glikemiczny np miejsce kaszy czy ryżu powinny zająć np ziemniaki.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A kalorii ile ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66
to tak intensywny krotki trening - jest po treningu no carbo nie ma ale bialko jest i do tego aminokwasy i No .PO treningu no to niestety zadnego z wymienionych wyzej nie stosuje jem pizze lub kebaba bo lubie ;P
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile kalorii w diecie masz ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nagle chudniecie i krwawienie z ucha

Następny temat

drożdże

electro
Polecane artykuły