SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiatam jakie sterydy na mase polecacie???

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 23 lata waze 73 kg, 176 wzrost . staz na silowni 1 rok 36 biceps , wyciskanie na płaskiej 105 kg . Brane suplementy ;kreatyna ,hmb,metanex 200 tabs,dianabol 100tab, h-drol 60 tabs ,bialko gainiery itp . Co wziasc zeby masywnie wygladac bo Żezba juz jest ale brak masy chec przytycia do 86 kg pod 90 i bedzie git . Prosze doradzcie z góry bardzo dziekuje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Witam


Przy tym stażu nie ma sensu zabierac się za jakiekolwiek środki dopingujące. Jeśli chcesz budować masę to podstawą powinna być dieta z odpowiednim bilansem kalorycznym i trening siłowy, bez tego nie pomogą nawet sterydy. Dlatego zadbaj o te fundamenty. Pierw oblicz swoje zapotrzebowanie i zobacz, ile mniej więcej powinieneś pochłaniać kcal. Jak to zrobić ?

Odsyłam do tematu:

https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html 

Natomiast jak ułożyć dietę ?

http://potreningu.pl/articles/290/jak-zabrac-sie-za-ukladanie-diety


Następnie należałoby wpleśc odpowiedni trening siłowy, który również jest bardzo istotny, kiedy chcemy nabierac masy mięśniowej. Dla Ciebie odpowiedni będzie FBW z dwoma zestawami bądź prosty push/pull czy góra/dół ciała. Przykładowe plany znajdziesz w tym temacie :


https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html


Pozdrawiam

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 691 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2071
Polecam zbilansowaną dietę z nadwyżką kaloryczną i dobry trening. Podejrzewam ,ze masz zbyt małą wiedzę żeby brać się za sterydy. Nie kumam dlaczego robiłeś cykl na h-drolu skoro wziąłeś tylko 60 tabletek. Żaden koks ci nie pomoże jeśli nie będziesz miał dopiętej diety a wszystko wskazuje na to ,że nie masz. Zapoznaj się z działem "ODŻYWIANIE" i "TRENING".

To błąd,że bierzesz się za doping nie wykorzystawszy najpierw naturalnych możliwości organizmu. Twój staż treningowy jest niewielki więc jeszcze sam trening jest wystarczającym bodźcem dla organizmu do rozwoju masy mięśniowej i siły.

Zmieniony przez - szynszylator w dniu 2011-01-29 15:12:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
J/w nabrałeś się już różnych supli i do tego koksu a efekt mizerny (73/176). Myśle że podstawowy błąd tkwił w diecie.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 66
podepne sie do tego postu poniewaz mam ten sam problem nie moge przytyc . Diety nie prowadze bo moja praca mi nie pozwala na to jem wszystko co ma duzo kalori i kiedy jestem glodny to jem bralem roznego rodzaju gainiery bialko i carbo nic nie pomagalo na silownie chodze 1.5 roku masy nie nabralem masa stoi w mniejscu tylko sie wyzezbilem osiagi w wyciskaniu mam praktycznie takie same .Wiedzy tez nie mam zabardzo w tym temacie wiec z chcecia wyslucham tych którzy wiedza wiecej w temacie kulturystyki maja sile mase i zezbe od czegos trzeba zaczac. pozdrawiam i czekam na posty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Tu na prawdę nie ma jakiejś tajemnicy. Zasada jest prosta jesz dużo nie przybierasz masy to znaczy że masz żreć więcej. Co do treningu to najczęściej jest tak że ludzie ćwiczą nie wiadomo ile, robią jakieś przekombinowane plany, zamiast skupić się na ćwiczeniach podstawowych i zapewnić sobie czas na regeneracje.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 66
hehe to prawda trzeba zrec ale sa tacy co maja tak szybko przemiane materi ze nie przytyja a to co zjedza spalaja szybko jak w piecu ja jem praktycznie caly czas no co godz jem do syta mam taki glud moze dlatego ze pale papierosy ?. Nie moge za chiny ludowe nabrac masy suple nic nie daja ciekawe co by bylo no sterydach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 66
A co do cwiczen i regeneracji to wszystko jest pod uwage wziete i robione jak byc powinno moze taki wiek?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 691 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2071
Dieta jest niezbędna i nie przeskoczy się tego w żaden sposób. Nie pomogą żadne odżywki ani sterydy. przy treningu na masę najlepiej sprawdzają się ćwiczenia złożone z wolnymi ciężarami a trening jednej grupy mięśniowej nie częściej niż raz w tygodniu. To tak w skrócie.

joker1100 to,ze jesz co godzinę do syta to nie wszystko. Ważne jest też co jesz. Skup się na węglowodanach o niskim indeksie glikemicznym a kaloryczność posiłków możesz podnosić dodając zdrowe tłuszcze. Między posiłkami gainer i nie wierzę,że nie ruszy

Zmieniony przez - szynszylator w dniu 2011-01-29 17:16:14
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 66
a moze ktos napisze jakas rozpiske swojej diety lub diety na mase. z góry dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 691 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2071
Nie bądź aż tak wygodny. Dieta to indywidualna sprawa. Jakbym jadł tyle co ty to byłbym szerszy niż wyższy a ty na mojej diecie prawdopodobnie byłbyś podejrzewany o anoreksję a mimo to ważę ponad 100kg przy 180cm

Sam musisz wyliczyć sobie podstawowe,dzienne zapotrzebowanie kaloryczne i wprowadzić modyfikacje po określeniu dziennego wydatku energetycznego a następnie dietę według tych kryteriów.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 66
no ok zobaczymy jak to bedzie z tymi posilkami .ale jeszcze jedno pytanie czy sterydy by cos ruszyly ? Kurcze widze nieraz gosci co byli kiedys jeszcze gorsi chudzi ode mnie a teraz to szafy 3 dzrzwiowe i to w krótkim okresie czasu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nagle chudniecie i krwawienie z ucha

Następny temat

drożdże

WHEY premium