SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki gainer na mase polecacie do 250 zł

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 70
Jaki gainer na mase najlepiej polecacie do 250 zł
mam 20 lat, chodzę na siłownie 2 miesiace, waze 86 kg,wzrost 182 cm trening robię na mase, diete dostałem od instruktora na mase i sie jej trzymam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
kiedyś brałem gainery z wyższych półek OLIMP,PVL,MHP itp ale po latach zdecydowanie do gustu przypadł mi z SFD Mass Activator smak Malina

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
no to trzymaj się dalej diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 70
tylko ze nie raz nie mogę się do niej stosowac w 100 % i chciałbym gainera do tego dorzucic bo chce nabrac troche kilo do zimy a potem sile robic a przed latem rzezbe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2941
Jumbo - chyba jeden z najlepszych, sam nie miałem ale jest pełno pozytywnych opinii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 70
a mutans mass nadal jest dobry bo cos slyszalem ze sie zgorszyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
zgorszył się bo się dowiedział że jest taki drogi i nikt go już nie kupuje
kup mass activatora i będzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 70
a cos innego i drozszego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
nie myśl ,że im droższy tym lepszy
ale jak nie masz co z kasą robić to kupuj Mutanta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 70
a co myslisz o TREC MASS XXL, TREC GAINER MAGNUM 8000, ACTIVLAB MASS, MEGABOL GAINER 737, GAINER WHEY MASS BUILDER, FA XTREME MASS EFFECT, Mass Freak 6,8kg MUTANT MASS, PVL MUTANT MASS, FA Nutrition Mass Core
co bys z tego wybrał jakby patrzac na cene i na jakosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8473
ja słyszałem dużo dobrych opinii o MASS XXL. sam będę go brał w lipcu to zobaczę. może ktoś się wypowie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6397
Czemu akurat gainera? Kup dobre bialko i git.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżywki używanie i ćwiczenie

Następny temat

Zestaw na mase

WHEY premium