SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Only Zabrze

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1096
Nie orientujecie sie moze czy w zabrzu jest jakas szkoła KUNG FU, lub TAEKWON DO (oprucz tej na buchenwalczyków)?

Pozdro dla ludzi z Zabrza Ten Shzin

Nie staram sie być lepszy od kogoś. Codziennie staram sie być lepszy, niż byłem wczoraj

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Jak przejeżdżałem przez Zabrze pociągiem dwa lata temu, to konduktor kazał odejść wszystkim od okien żeby nie dostac kamieneim, gdyby zaczeli rzucać.
Autentyk.

Pozdro dla normalnych z Zabrza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
troche tego jest. zerknij tu: http://********/kungfu wierz mi, przemyslenie tego co tam zobaczysz wiele ci ułatwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1096
wwwaldek, u nas jest ok. Ten konduktor musiał jakiś dziwny być w takiej spokojnej mieścinie takie uwagi? ;-/ nie możliwe ;-p

Nie staram sie być lepszy od kogoś. Codziennie staram sie być lepszy, niż byłem wczoraj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
spokojna miescina...ohohoho uhguhuhuuh ahahahaha...

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2461
kosa nie jechales przypadkiem w pociagu z kibicami na mecz? takie sytuacje wlasnie wtedy mają miejsce kiedy przyjezdni witają do innego miasta na meczyk

Nokaut to jest...po prostu jesteś w innym świecie. Jest miękko, cicho.
Potem dochodzisz do siebie i dalej jest fajnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
nie chodzi mi o ta sytuacje tylko oglnie Zabrze uchodzi za niebezpieczne miasto
no chyba ze to byl sarkazm"w takiej spokojnej mieścinie takie uwagi? ;-/"...:-]

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1096
nie zgadzam sie. Mieszkam tu juz dosyc długo i jeszcze niczym nigdy w łeb nie zarobiłem

Nie staram sie być lepszy od kogoś. Codziennie staram sie być lepszy, niż byłem wczoraj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1028 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31663
wwwaldek posmialem sie troche razem z kolegami z pracy...
Zabrze kto by przypuszczal ,bede bardziej uwazal wieczorami
Pozdro

..to ZAKAZANY owoc DUMNIE krazy WCIAZ nad GLOWA i KUSI kazdy SAM sparzyc SIE musi...

Slaski STYL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
No mnie też się najpierw śmiać chciało jak to powiedział ale po chwili z całą powagą powtórzył to jeszcze raz więc uwierzyłem na słowo tym bardziej, że była z nami kupa dzieciaków. Jechalismy wtedy na obóz do Węgierskiej Górki. Dzieciaki na pewno też zapamiętały to miasto przez które musiały przejeżdżać siedząc na podłodze, właściwie dotyczyło to tylko pewnego zalesionego odcinka Zabrza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Reagować czy nie.

Następny temat

ten pierwszy raz...+ judo dla wysokich i niskich

WHEY premium