Chris Cormier to na pewno znana dla Was postać w branży kulturystycznej. Od 1984 do 2007 roku startował w zawodach kulturystycznych i niektórzy uważają, że należy do najlepszych profesjonalnych kulturystów wszech czasów. W 1993 roku zdobył kartę pro i startował w 70 zawodowych konkursach, zdobywając tytuł mistrzowski jedenaście razy. Chris urodził się w Palm Springs w Kalifornii w 1967 roku i w szkole średniej zainteresował się treningiem siłowym.

Chris otwarcie przyznał, że jest bardzo nieśmiały. W jednym z wywiadów wspomniał, że ​​miał zamiar wziąć udział w swoim pierwszym konkursie kulturystycznym, gdy miał 15 lat, ale stchórzył, ponieważ bał się pozowania i wystąpienia przed publiką. Powiedział, że nawet do końca swojej kariery, każde wyjście na scenę było dla niego przerażające, ale za każdym razem dobrze to ukrywał.

Niektóre z najważniejszych zwycięstwo w jego 30-letniej karierze w kulturystyce to 4-krotne pierwsze miejsce w konkursie Ironman Pro i wygrana w Grand Prix Australia. Na scenie Mr Olympia stanął w sumie 10 razy, gdzie w 1999 i 2002 roku zdobył trzecie miejsce.

Przez długi czas Chris walczył, aby utrzymać swoją sylwetkę w dobrej formie, ale w 2006 roku, tuż przed planowanym treningiem z legendą Dorianem Yatesem, doznał kontuzji. To sprawiło, że miał przerwę od startów i musiał przejść rehabilitację. Rok później zakończył karierę, ale nadal jest aktywny w branży. Niestety po odstawieniu dopingu po jego mistrzowskiej formie nie ma ani śladu. Jego zdjęcia często pojawiają się w sieci w artykułach przedstawiających formę na bombie i po odstawieniu środków.

Niedawno Cormier dodał na swoim profilu Instagramowym zestawienie najlepszych pleców w historii kulturystyki, w którym to dodał i siebie.

Według nas zestawienie wydaje się niekompletne… Brakuje w nim kilku innych świetnych kulturystów mogących pochwalić się swoim potężnym tyłem.

Kogo Wy typujecie na godnego miejsce w rankingu najlepszych placów w historii kulturystyki?

Komentarze (7)
lordknaga

ja typuje np. joel'a stubbs'a :-)

kormier z tego co kojarze, uprawial takze boks, i na jakis zawodach mial zatarg z viktorem Martinezem , zatarg z ktorego wlasnie martinez sie wycofal, bo bal sie cormiera, ot taka mala ciekawostka.

0
Christo87

Stubbs zdecydowanie!

0
Possible

Z tego co wierm zapasy trenowal - ale i tak pewnie porobilby Martneza

0
Possible

Oczywiscie Stubbs powinien sie tutaj znalezc ale rowniez niesamowityJean Pierre Fux, malo kto mogl sie rownac z nim pod tym wzgledem.
Jakim cudem w tym zestawieniu znalalzl sie Ray i sam Corimier .. skromy, niesmialy...

0
lordknaga

za jacksona to juz bym widzial, duzo lepiej np. greena, ogolnie porownanie z tylka :-D

0
Kaziupir

Wheeler zdecydowanie najlepsze plecy z tego zestawienia

0
domosos

Mnie to plecy Big Rona się podobają.

0