czarny - smak Cafe Mocha...
...
heh, pisze na szybkiego , na polski dobrze przetłumaczyłem 

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256
...
o qrcze bim świetny ten towar! smak rewelacja! coffe mocha
wchłanialność extra!
pucha fajna! no i ten szejker! pierwszy szejker który spotkałem z uszczelką pod zakrętką! no i zakręcany! czemu nikt wcześniej na to nie wpadł! a zdarzyło mi się kiedyś parę razy że zawartość wywaliła mi się na podłogę podczas mixowania!
ogólnie 5+ dla tego produktu!
wchłanialność extra!
pucha fajna! no i ten szejker! pierwszy szejker który spotkałem z uszczelką pod zakrętką! no i zakręcany! czemu nikt wcześniej na to nie wpadł! a zdarzyło mi się kiedyś parę razy że zawartość wywaliła mi się na podłogę podczas mixowania!
ogólnie 5+ dla tego produktu!
Willhelm
...
Zakrecany shajker good idea...tez mialem nie raz niespodzianki ze odzywka wywalila mi w kuchni
Widac bialko 1 klasa jak i shejker
Widac bialko 1 klasa jak i shejker

<<<Champions
are Made
Not Born>>>
...
A ile płaciliście łącznie??
¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤
¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤
Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®
...
175zł za białko, a masz w to wliczone przesyłke i szejker free..
willi - jesteś pierwszą osobą z sfd ktora po tym poscie kupiła białko..
wsyzscy dużo gadają a nikt nie kupuje.. oprócz nas hyhy :-]
nastepnym razem (za miesiac) biorę nastepny smak do odstrzału
btw - przez te białko dostałem bana na IS..
szejkery sa produkowane przez firmę Ultimate Shakers i wyglądają identycznie jak te na ich stronce:
http://ultimateshaker.com/products.asp
tyle że mają logo dymatize i czarną nakrętke
Zmieniony przez - Czarnuchok w dniu 2004-07-10 12:29:05
willi - jesteś pierwszą osobą z sfd ktora po tym poscie kupiła białko..
wsyzscy dużo gadają a nikt nie kupuje.. oprócz nas hyhy :-]
nastepnym razem (za miesiac) biorę nastepny smak do odstrzału
btw - przez te białko dostałem bana na IS..
szejkery sa produkowane przez firmę Ultimate Shakers i wyglądają identycznie jak te na ich stronce:
http://ultimateshaker.com/products.asp
tyle że mają logo dymatize i czarną nakrętke
Zmieniony przez - Czarnuchok w dniu 2004-07-10 12:29:05
DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256
...
eee no ja musiałem przetestować
i okazuje się, że świetna sprawa!!
mniam... właśnie spijam z mleczkiem... bo wcześniej z wodą... oba warianty smaczne...
i okazuje się, że świetna sprawa!!
mniam... właśnie spijam z mleczkiem... bo wcześniej z wodą... oba warianty smaczne...
Willhelm
...
mialem juz to 3 tyg temu
pewnie jako pierwszy odbiorca
zaraz po przemycie z za granicy
pewnie jako pierwszy odbiorca
zaraz po przemycie z za granicy
...
sargon jasne! już +2cm w bicu
)
no wiesz co!! przeciez to tylko białko!! to nie zaden cudowny środek...
)
no wiesz co!! przeciez to tylko białko!! to nie zaden cudowny środek...
Willhelm
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!