SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Elite Whey nowość firmy Dymatize

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11347

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 99 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2352
czarny - smak Cafe Mocha...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
heh, pisze na szybkiego , na polski dobrze przetłumaczyłem

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40909
o qrcze bim świetny ten towar! smak rewelacja! coffe mocha wchłanialność extra!
pucha fajna! no i ten szejker! pierwszy szejker który spotkałem z uszczelką pod zakrętką! no i zakręcany! czemu nikt wcześniej na to nie wpadł! a zdarzyło mi się kiedyś parę razy że zawartość wywaliła mi się na podłogę podczas mixowania!
ogólnie 5+ dla tego produktu!

Willhelm

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1114 Napisanych postów 19836 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 162922
Zakrecany shajker good idea...tez mialem nie raz niespodzianki ze odzywka wywalila mi w kuchni
Widac bialko 1 klasa jak i shejker

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17159
A ile płaciliście łącznie??

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
175zł za białko, a masz w to wliczone przesyłke i szejker free..

willi - jesteś pierwszą osobą z sfd ktora po tym poscie kupiła białko.. wsyzscy dużo gadają a nikt nie kupuje.. oprócz nas hyhy :-]

nastepnym razem (za miesiac) biorę nastepny smak do odstrzału


btw - przez te białko dostałem bana na IS..






szejkery sa produkowane przez firmę Ultimate Shakers i wyglądają identycznie jak te na ich stronce:

http://ultimateshaker.com/products.asp

tyle że mają logo dymatize i czarną nakrętke

Zmieniony przez - Czarnuchok w dniu 2004-07-10 12:29:05

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40909
eee no ja musiałem przetestować i okazuje się, że świetna sprawa!!
mniam... właśnie spijam z mleczkiem... bo wcześniej z wodą... oba warianty smaczne...

Willhelm

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mialem juz to 3 tyg temu
pewnie jako pierwszy odbiorca
zaraz po przemycie z za granicy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5282
I CO ROSNIECIE PO TYM????BO WIDZE SAME POCHLEBNE OPINIE

..........

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40909
sargon jasne! już +2cm w bicu )
no wiesz co!! przeciez to tylko białko!! to nie zaden cudowny środek...

Willhelm

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Suplementy :D

Następny temat

gorace mleko+bialko

electro
Polecane artykuły