SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amator :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 267
Witam :) Mam 23 lata , warze 79 kg przy 172 cm przez przez ostatnie lata sie troche zaniedbalem wiec rozpoczynam przygode z zrzuceniem troche z brzucha . Zakupilem Clenburexin i białko z olimpu Whey protein complex i nie za bardzo wiem jak je stosowac . Siłownia + basen . Moge je brac codziennie ?? Dieta jakas narazie jest choc nie jest to takie proste . Mam problem z godzinami posilkow . W jakich porach brac ten Clenburexin . Mam nadzieje ze mnie oszczedzicie z wrzutami :) ale jestem poczatkujacym :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
A IMO dieta to sprawa indywidualna. Bialko bym podciagnal do 2g, a tluszcze wedlug uznania. Sam mam je na dosc niskim poziomie, nawet podczas redukcji.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Rozpisz diete b/t/w/kcal.
Jaki poziom BF?

Spalacz, na poczatku bym odstawil.

Bialko stosuje sie, wedle brakow w diecie-tam gdzie CI go brakuje.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
na redukcję przede wszystkim dieta na "-"

poza tym j/w

Zmieniony przez - mentos_ w dniu 2009-08-24 18:49:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 267
B 138 T 41,4 WW 249 kcal 2024

BF : 26 % to jest minimum jesli dobrze zmierzyl

ok wiec narazie nie bede bral tego spalacza ... wydaje mi sie ze bez niego na poczatku sobie poradze :) a powiedzcie ... ile moge maksymalnie odczekac czasu od posilku przed treningiem do treningu ??

Zmieniony przez - AderWNC w dniu 2009-08-26 17:54:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Zalezy. Ja np. jak zrobie przerwe wieksza jak 1,5h-2h to potem jestem glodny na treningu. Przewaznie jem posilek wlasnie ok. 1,5h przed.

26%? SPoro. POki co bym redukowal bez spalacz, a ten wrzucil w pozniejszym okresie.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
dlaczego akurat wybrales takie proporcje skl pokarmowych?

1,7g bialka na kg masy ciala? 0,5g tluszczu?

ja bym zmienił zdecydowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 267
białka dorzuce ... a tluszczu tez malo ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
no mało.

jakie masz zapotrzebowanie na kalorie? i czym liczyles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
imo mało
lepiej obciąć ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 267
Nawet nie zauwazylem kiedy schudlem 3 kg myslalem ze jest ok ;) wczesniej zylem bardzo malo aktywnie malo ruchu wiec zapotrzebowanie kaloryczne pewnie nie wielkie ... narazie chodze tylko na basen by kondychy zlapac ale od pszyszlego tygodnia silownia dojdzie takze ciezko to narazie wyliczyc

ze wstepnych wiliczen wynika ze bede potrzebowal okolo 3000 kcal

a jaki powinien byc prawidlowy stosunek tluszczu na kg masy ciala ??

Zmieniony przez - AderWNC w dniu 2009-08-27 15:45:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
zalezy, IMO powinien stanowic ok min 30% kalorycznosci diety.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal PUMP + OLIMP BCAA + ELITE DYMATIZE PROTEIN 80?

Następny temat

Ocena cyklu.

WHEY premium