SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3491
czy boldenon mozna stosowac sam czy trzeba z testosteronem.z tego co czytam z opisu boldenonu wynika ze ma bardzo male skutki uboczne jednak wszyscy zalecaja stsowac go z androgrenem typu testosteron co najmniej 250 mg czy jakso tak a to juz polaczenie normalnej dawki test.ktora moglbym brac samodzielnie z innym sterydem czy to nie za duzo gdy komus zalezy na zniwleowaniu skutkow ubocznych??czy to ze boldenon jest sterdyem anaboliczno-!!!!!androgennym!!! nie wystarczy czy poziom test. w org. nie podsnienise sie??wszyscy mowia dodaj test. ale czemu??ktos moze mi wytlumaczyc dlaczego koniecznie trzeba to zrobic??zalezy mi na tym zeby skutki uboczne byly jak najmniejsze.wlasciwie wiekszosc sterydow oprocz deki i boldenonu szkodzi na watrobe a ktos mi wlasnie proponuje do nich dozucic cos co wlasnie niczszy watrobe...i to jeszcze w dawce 250 mg jesli chcialbym poprawic dzialnei narzadow plciowych moglbym na logike stosowac 50 mg testosteronu(w org. jest kolo 10mg) a do tego deke albo boldenon czemu mam az tak duzo teststeronu dolaczac do tej kuracji?????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
jeśli myślisz poważnie o dopingu to brz testa w tych czasach sie nie obędzie ,
bold na pierwszy cykl odpada, na późniejsze czasy sie go zostawia,

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Testosteron działa synergistycznie z wyżej wymienionymi środkami. Wzajemnie wzmacniają swoje działanie, a co za tym idzie, mniejsza dawka jest potrzeba do uzyskania efektów. Boldenon w teorii jest androgenny, ale w praktyce nie odczuwa się tak tej "androgeniczności". Warto dodać teścia, chociaż aby odczuć wzrost siły, motywacji do treningu. Dla mnie cykl bez teścia jest zupełnie niekompletny. Trzecią sprawą jest blokowanie HPTA. Owszem boldek robi to znacznie słabiej od deki, ale z kolei cykle oparte na boldzie zazwyczaj są >10 tyg. Po tym czasie produkcja własnego testosteronu zostaje w znaczny sposób upośledzona i niestety bez androgenów facet czuje się jak szmatka (wariatka). Pozatym nie umiesz kalkulować, mówisz że byś dodał 50mg teścia, bo oraganizm produkuje ~10mg. Odejmij wagę estra, policz część zdeaktywowaną przez wątrobę, itp, itd. mało zostanie hehe. 200-250mg enana na tydzień to serio nie jest dużo. Pozdro

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3491
mam nadzieje ze to nie jest duzo bo do 80'tki chce pozyc w spokoju:)
aha no i jeszcze jedna sprawa mam sklonnosc do oleistej skury szczegolnie w okolicach twarzy bez sterdyow czy dodatkowe kilkanascie razy wiecej test. nie spoteguje teg oefektu??co z tego ze bede dorbze wygladal jak widzac kupe pryszczy laski;) beda uciekac-pisze to troche pol zartem ale fakt jest faktem ze mam skore dosyc wrazliwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Brałeś coś kiedyś?

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3491
nie i w najblizyszym czasie nei zamierzam narazie cyztam dowaiduje jeszcze cche poczekac z tym co nie przeszkadza mi pytac bo lepiej zebym cos o tym wiedzial niz sobie krzywde zrobil no nie??na sucho jeszcze moge duzo zrobic narazie cwicze dwa lata,sila dalej idzie masa powoli sie zwieksza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
No trzymam za słowo

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3491
jestem powaznym czlowiekiem wiec jelsi cos robie musze wiedziec wszystko na 100% i meic to zaplanowane miesnie nie sa dla mnie najwaznijesze w zyciu ale wiedza na temat dopingu moze sie keidys przydac narazie koncentruje sie na fitnessie(w te wkacje zaczynam prace jako instruktor) za jaksi rok lub dwa byc moze skorzystam z dopingu-ale w rozsadny posob coby moje przyszle klientki sie nei wystarszyly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
heh..tego posta bym podwiesil

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3491
wlasnie "testuje" na koledze dzialanie boldenonu (on go bierze sam bez test.) jest juz cos kolo 5 tygodnia cyklu i jakos nie ma problemow z libido ani z energia,sila itd. nic wczoraj podrywalismy dziewczyny i jakos nie mial z niczym porblemow hehe wydaje sie ze nie potrzeba mu dodatkowo testosteronu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

informacje

Następny temat

30amp Tescia Propionat jak kuc ?

WHEY premium