SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Robimy mase - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1161713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 137 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61890
Jeżeli masz dużą retencje wody to zmniejsz WW do poziomu gdzie tej retencji nie będzie aż tak dużo i dowal kcal z tłuszczy, poza tym ja podbiłbym troszkę białko, zawsze to kcal się zwiększy, a pamiętaj że białka jest lepiej mieć więcej niżeli mniej :)
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6447 Napisanych postów 79265 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774594
Możesz zwiększyć trochę te tłuszcze. Szczególnie jak jesteś ekto.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10726
Białka mam 2,4g/kg mc a WW mam 5,7g wiec wysoko. Zostawie jak jest i w razie potrzeby dodam kal z tluszczy gdy progres sie zatrzyma. Dzięki za pomoc I ostatnie pytanie Panowie, do ilu gram zwiekszyć białko gdy wejde za jakis czas na saa ?

Live is too short to be small

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6447 Napisanych postów 79265 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774594
3g w zupełności wystarczą. Jednak to już pytaj dokładnie w dziale doping.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10726
ok, dzieki

Live is too short to be small

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 152
dlaczego nikt się wypowiedział odnośnie mojej diety ??
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6447 Napisanych postów 79265 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774594
Wrzuć zrzut ekranu z dziennika potreningu.pl Najlepiej w nowym temacie. Ew. tutaj.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 115
jest tu na forum cos takiego jak katalog diet dla osob, ktore sa ekto i chca przytyc?
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6447 Napisanych postów 79265 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774594
Jak chcesz przytyć to musisz ułożyć sobie dietę. Załóż nowy temat. Wrzuć wyliczenia zapotrzebowania i zobaczymy. Jak policzyć zapotrzebowanie masz napisane w postach podwieszonych.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
Cześć,

Quazar w artykule pisze, że dla ekto 70 kcal/kg (np. 70kg x 70kcal = 4900 kcal/24h) jest ok. A tymczasem w dietach poddanych na forum ocenie, różnym ekto (60-80 kg) wychodzi zazwyczaj 2300-3600 kcal/24h maksymalnie. Zapytałbym - to ile wreszcie 5 tys. czy 3 tys. kcal powinnien przyjmować ekto w ciągu doby, żeby masa szła w górę?

Inna rzecz - Quazar mówi o carbo przyjmowanych przed i po treningu. I znów każde sygnały jakie do mnie dochodzą, to że carbo jednak nie przed. - Że przed to ew. białko + tłuszcze, a carbo po treningu, lub w okresie około śniadania. Czyli w końcu carbo przed treningiem zalecalibyście czy nie?

Czy sądzicie, że można zaufać dziennikowi posiłków vitalmax - excel i rzeczywiście trzymać się produktów które wyliczył program?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posilek potreningowy

Następny temat

Jak mam się odżywiac?

Shoty
Polecane artykuły