SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robimy mase - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1135596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
Ja jestem ektomorfikiem typowym. potrafie zjesc wiecej od mojego duzego brata ktory na serio jest duzy, i nawet jak bede jadl jak glupi przez tydzien to wzrosnie mi waga o 2 kilo ale po niedlugim czasie znowu spadnie do tragicznej dla mnie wagi 61 kg. to raczej malo... czy jesli zastosuje diete opisana przez kolege quazara i polacze ja z treningiem i nawet jak wzrosnie mi waga to czy po pewnym czasie znowu mi nie spadnie??

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Dieta z odpowiednio wysokim bilansem kalorycznym + trening i nie ma cudow. Na pewno przytyjesz. Ciezko okreslic jaka bedzie jakosc i proporcje miedzy miesniami a tkanka tluszczowa, to juz zalezy od szczegolow w diecie i treningu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
ale czy jesli juz przytyje to czy w dalszym ciagu bede musial jesc tak masywnie zeby utrzymac ta mase??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
no jeśli nabierzesz masy zwiększy się twoje zapotrzebowanie kaloryczne proste

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Nie tylko ilosc kcal, ale rowniez aktywnosci fizyczna. Jak zrezygnujesz z treningu to proporcje masy miesniowej do tkanki tluszczowej na pewno sie zmienia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6205
witam mam pytanie:) jestes ekto, i zastanawiam sie czy plan hst jest dla mnie dobry... jak myslicie?

prawdziwy twardziel nie je miodu tylko wpie***a pszczoly:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6205
a i dodam ze jak dotad robilem tylko split, w roznych kombinacjach i wgl na mnie to nie dziala

prawdziwy twardziel nie je miodu tylko wpie***a pszczoly:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jeśli jesteś zaawansowany możesz spróbować jak na Ciebie zadziała jak najbardziej jest polecany

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1759
witam mam problem chodzi o trening jezeli łącze np klate i bicka i na klate mam 3 serie 10,8,8 a tak jak quazar napisał ze ilosc powtorzen to okolo 5-6 to jak mam to zrobic aby cwiczyc tym planem mam zmienic ilosc powtorzen ??dodam jeszce ze moj trening trwa okolo 2 h z duzą intensywnoscia :/ pomozcie plxxx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tak zmień ilośc powtórzeń

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posilek potreningowy

Następny temat

Jak mam się odżywiac?

WHEY premium