SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robimy mase - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1136450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
ellis dzieki :)

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Cino69 masz trochę nietypowa sytucję bo póżno cwiczysz, ale tak jak powiedziałem daj 30 tłuszczu do pierwszych 3 posiłków, w ostatnim daj te 15-20g, po treningu do Carbo nie dawajTrudno powiedzić jak Ci sie będzie spało z takim posiłkiem, ale moze nie będzie tak żle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
w szczegóły niech wdają się lepsi ode mnie

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
:)

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
ellis mozesz mi zrobic rozpiske ile dac B/T/W na kazdy z 5 posilkow uzwgledniajac trening od 20 do 21.30 ? bylbym wdzieczny, juz trace nerwy ukladajac ta diete

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
1 posilek B/T/W 31,25/32,4/90
2 posilek 25/31,2/54
3 posilek 31,25/32,4/90
4 posilek 0/0/40
5 posilek 37,5/24/90

Ilość białka [g] 125
Ilość węglowodanów [g] 364
Ilość tłuszczu [g] 120

Podlicz to sam bo pózno jest i nie wiem czy dobrze.
Jak za bardzo będziesz tył to daj mniej tego tłuszczu teraz dałem 1,6 g/kg i zwiększyłem delikatnie białka i węgle, zeby bilans pozostała ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
dzieki wielkie ellis, jak cos to odezwe sie jutro :)

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
mam pytanie:
B 1,8
T 1,5
W 5,3
Moze tak byc ? Jak to zmniejsze, to musze mniej jesc i jestem glodny, to moze chybabedzie dobrze. To moja pierwsza pierwsza w zyciu dieta...

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Moze.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 711
Mam pytanie- jezeli mam ulozona tak dietke jak tutaj-wg Quazara, uzywam do tego kalkulatora posilkow Darkthorna- wszystko fajnie, waze raptem 66kg przy 185 cm wzrostu, wiek 20 lat- wyszlo mi ze musze dostarczac jakies 2600 kcal dziennie- najczesciej nie schodze ponizej 3000 kcal- co chyba jest duzo-ale i tak- przytylem 1 kg w ciagu 3 tygodni !!!!!
oczywiscie do tego jest trening-szczegoly tutaj: https://www.sfd.pl/temat218474/
Jako ze efekty sa mizerne to mam pytanko- czy moze powinienem dorzucic Geinera jakiegos - tylko prosze o szczegoly: jak, kiedy i ile go spozywac ?
Dodam tylko ze obecnie biore Carbo po treningu silowym i treningu sztuk walki.


PS. Przepraszam wszystkich za jakiekolwiek przejezyczenia w nickach i nazwach ;)

Mase buduje sie na dwa sposoby: szybko albo dobrze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posilek potreningowy

Następny temat

Jak mam się odżywiac?

WHEY premium