SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robimy mase - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1134807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 711
Pytanie do qazara:
jezeli powiedzmy po dodaniu 500kcal do bilansu i tak wydaje mi sie to za malo i dodaje kolejne 500kcal (razem +1000) to dodac glownie ww i zostawic b: 1.8g/kg tl 1.5g/kg czy tez zachowujac stosunek makroelemntow do siebie odpowiednio zwiekszy g/kg mc kazdego z makroskladnikow ?

Mase buduje sie na dwa sposoby: szybko albo dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Jezeli jest to konieczne to dodaj do ww.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
https://www.sfd.pl/temat220603/ - jakby obeznani w temacie mogli zajrzeć - będę wdzięczny
2

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 644
Swietne opracowanie szczególnie mie cieszy ,ze znalazłem wreście pożądny sposób na obliczenie dzienego zapotrzebowania kcal (BMW z współczynikiem aktywności ciezko to wszystko w kupuie wyszukać a tu naprde rozsądnie Obliczyłem se bez problemu i z pomoca tabeli którą tu znalazlem i która mialem (tabela kalorczna) bardzo ladnie se ulozylem diete. THX

_,.-*'^'*-.,_,.-*'| HOTVIG® |'*-.,_,.-*'^'*-.,_
Zapraszam na:
http://www.dtpstudio.xt.pl

FORUM JEST ADRESOWANE DO LUDZI DLA KTÓRYCH MUZYKA JEST SPOSOBEM NA ŻYCIE , A CZYSTE BRZMIENIE JEST CELEM NIE ZALEŻNIE CZY W RAPIE , HIP HOPIE , JAZZIE , SOUL , HOUSE CZY TECHNO , CZY FANÓW SCRATCH-U
.reszta info na forum Pozdro:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 644
A o to dieta którą sobie ułożyłem :

1. Posilek godz. 8.30
- 100g platkow owsianych
- 300ml mleka 2%
- 3 jaja cale gotowane
- 100ml soku z marchewki
- maly banan

B: 46g (w tym 33g pochodzenia zwierzecego)
W: 117g
T: 28g
kcal: 904

2. Posilek godz. 12.00
- 100g szynki z piersi kurczaka
- 140g pieczywa razowego
- 30g sera zoltego
- 10g masła
- salata, pomidor

B: 36g (w tym 31g pochodzenia zwierzecego)
W: 80g
T: 21g
kcal: 653

3. Posilek godz. 15.00
- 100g ryzu brazowego
- 150g piersi kurczaka
- salatka warzywna
- 15g oliwy z oliwek

B: 39g (w tym 32g pochodzenia zwierzecego)
W: 85g
T: 18g
kcal: 658

4. Posilek godz. 18.30 (przedtreningowy)
- 100g ryzu brazowego
- 150g piersi kurczaka
- salatka warzywna
- 30g orzechow ziemnych niesolonych

B: 47g (w tym 32g pochodzenia zwierzecego)
W: 90g
T: 18g
kcal: 710

Godzina 20.30-21.30 trening.

5. Posilek potreningowy (bezposrednio po treningu)
- 40g proteiny
- 75g carbo

B: 32g
W: 72g
T: 2g
kcal: 434

6. Posilek godz. 22.30
- 125g twarogu chudego
- 10g oliwy z oliwek

B: 25g
W: 4g
T: 10g
kcal: 206


Razem:
B: 225g (w tym 185g pochodzenia zwierzecego) - 2,3g na kg masy
W: 448g - 5,6g na kg masy
T: 97g - 1,2g na kg masy
kcal: 3565

Procentowy udzial skladnikow w diecie:
B: 25%
W: 50%
T: 25%

_,.-*'^'*-.,_,.-*'| HOTVIG® |'*-.,_,.-*'^'*-.,_
Zapraszam na:
http://www.dtpstudio.xt.pl

FORUM JEST ADRESOWANE DO LUDZI DLA KTÓRYCH MUZYKA JEST SPOSOBEM NA ŻYCIE , A CZYSTE BRZMIENIE JEST CELEM NIE ZALEŻNIE CZY W RAPIE , HIP HOPIE , JAZZIE , SOUL , HOUSE CZY TECHNO , CZY FANÓW SCRATCH-U
.reszta info na forum Pozdro:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 644
Trenuje systemem 4 dniowym (pon , sr , pt , sob)mam mase teraz około 73 KG przy wzroscie ok. 186 CM jestem już na tej dziecie ponad tydzień i już przybrałem znacznie (z wagi 71 Kg) Moze dlatego że mialem duże zapotrzebowania a diety brak szczuply same mieśnie bez masy ,ale teraz odzczuwam zmiany i mam powerka ladnego Jeśli jakis doświadczony mod ma propozycje slucham Mam nadzieje ,że rosądna diete ułożyłem...czuje sie git w od czasu jej stosowania
1

_,.-*'^'*-.,_,.-*'| HOTVIG® |'*-.,_,.-*'^'*-.,_
Zapraszam na:
http://www.dtpstudio.xt.pl

FORUM JEST ADRESOWANE DO LUDZI DLA KTÓRYCH MUZYKA JEST SPOSOBEM NA ŻYCIE , A CZYSTE BRZMIENIE JEST CELEM NIE ZALEŻNIE CZY W RAPIE , HIP HOPIE , JAZZIE , SOUL , HOUSE CZY TECHNO , CZY FANÓW SCRATCH-U
.reszta info na forum Pozdro:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
W posilku po treningu brak ww zlozonych. Brak omega 3, daj tran, tluste ryby, orzechy wloskie, olej lniany. Wiecej warzyw.
2

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 644
Oki dzieki niedawno zaczelem trening skoro mówisz ,że warzyw za mało (chociaz w 3 z 6 posiłkach występuja) no i omega 3 też nie powina zaszkodzć bo tylko karbo i proteiny biore (wkońcu to poczatek) ,ale jak zaczne brać omege 3 to tran chyba zbyteczny , wkońcu on tez jest oparty na oleju rybim ??

_,.-*'^'*-.,_,.-*'| HOTVIG® |'*-.,_,.-*'^'*-.,_
Zapraszam na:
http://www.dtpstudio.xt.pl

FORUM JEST ADRESOWANE DO LUDZI DLA KTÓRYCH MUZYKA JEST SPOSOBEM NA ŻYCIE , A CZYSTE BRZMIENIE JEST CELEM NIE ZALEŻNIE CZY W RAPIE , HIP HOPIE , JAZZIE , SOUL , HOUSE CZY TECHNO , CZY FANÓW SCRATCH-U
.reszta info na forum Pozdro:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
dobra dieta

jak dodasz suplementacje omega-3 to z tranu możesz zrezygnować, możesz też dać tylko tran

orzechy ziemne możesz zamieniać na inne: laskowe, włoskie itd. lub na pestki dyni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2469
Bardzo fajny tekst. Wiele mi pomógł. SOG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posilek potreningowy

Następny temat

Jak mam się odżywiac?

Wiecej