SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa - taki problem :/

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1161
witam! od poczatku listopada zaczalem stosowac diete masowa, biore tez odzywki takie jak bialko, kreatyna itd. przez 2 tygodnie przytylem ok. 6kg. zauwazylem ze zaokraglila mi sie troche twarz, przytyly nogi, odbyt. owszem jesli chodzi o rece czy klatke to tez widac jakies zmiany na "+". moim celem jest osiagniecie wagi ponad 85kg (obecnie jest 76) do lutego, a wiec z takim tempem nie powinno byc problem. jednak chodzi mi tutaj o to aby "nie spasc" sie za bardzo, a nabrac jak najwiecej masy miesniowej. wiem ze jedno wyklucza troche drugie, ale czy mozna w jakis sposob ograniczyc osadzanie sie tkanki tluszczowej na tych miejscach ktore wyzej wymienilem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 720
odbyt??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
odbyt ??

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1161
no odbyt odbyt ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1161
zaproponujcie cos, moze jakies aeroby, moze troche ujac kalorii z diety, jakie wy mieliscie efekty masowki bo powiem ze zaczynam sie niepokoic powoli co bedzie jak dojde do 85kg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4371
Pomijajac kwestie odbytu. Wyglada ze masz zle dobrana diete, zbyt duzo kalorii w stosunku do zapotrzebowania. 6kg w 2 tyg duza czesc z tego to fat i woda jezeli bierzesz mono. Podstawowy blad nie zakladaj z gory ze zrobisz 10-11kg do lutego nie tedy droga. Po co aeroby jak robisz mase? Obetnij kalorie, upewnij sie ze masz odpowiednia ilosc b/w/t. pozdro

Train, eat, sleep...repeat!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7696
No co odbyt, dupa mu urosla pewnie normalne? Musisz obliczyc swoje zapotrzebowanie na kcal, BTW... 6kg na 2 tygodnie to jest bardzo bardzo bardzo duzo i kazdy przyzna mi racje nie masz rozstepow? u "normalnego" kulturysty na tydzien 250-1000g przyrost masy... Wklej swoja diete i trening. Moze tluszcze ograniczyc? Moze WW? Napisz diete bo pewnie tam niedociagniecia... a tak to polecam https://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6901
aeroby sa bardzo potrzebne nawet podczas robienia masy, szzcegolnie dla endo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4371
hosste a skad wiesz ze On jest endo???? chyba ze piszesz ogolnie to spox

Train, eat, sleep...repeat!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1161
luko11, biore jablczan. diete ukladalem sobie wg tego linka wlasnie - https://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html i quazar pisal ze jest spoko jesli chodzi o kalorie i btw. czemu mam nie zakladac ze zrobie 10kg, przeciez trzeba miec jakis plan dlugoterminowy, nie rozumiem czemu to zle podejscie. rozstepy jeszcze mi sie nie porobily na szczescie. jesli chodzi o nabieranie masy to nigdy nie mialem z tym problemow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1161
I POSIŁEK
4 łyżki muesli śniadaniowego (60g) jogurt owocowy 1,5% tł. (125g) szklanka mleka (250ml)
II POSIŁEK
4 kromki pełnoziarnistego razowca lub 2 grahamki
ser żółty (30g)
margaryna (20g)
jakieś warzywo - pomidor, ogórek (50g) lub owoc - jabłko itp.
III POSIŁEK
4 kromki pełnoziarnistego razowca lub 2 grahamki szynka (30g)
margaryna (20g)
jakieś warzywo - pomidor, ogórek (50g) lub owoc - jabłko itp.
IV POSIŁEK
ryż (100g)
jogurt owocowy 1,5% tł. (125g) łyżka oliwy z oliwek (15g)
V POSIŁEK
"coś" z posiłków potreningowych (piers z kuraka z ryzem, jakas ryba itp)
ODŻYWKI - CAŁY "ZESTAW" (100g carbo, 100g sp80 z mlekiem, kreatyna, zma, lecytyna, witaminy, omega-3)


SUMA: 150,8/150b 85,7/90t 381,6/405w 2847/3000kcal
(nie wliczalem tutaj btw i kcal z posilku potreningowego bo nie wiem czy bedzie kurak czy ryba a wiec wszystkie normy zostana troche przekroczone)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOC =[[

Następny temat

Potzrebna dobrze tucząca dieta.:)

WHEY premium