SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIAŁKO WPC - 80 OSTROWIA 1800g PROMOCYJNA CENA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 511
witam co sądzicie o tej odżywce czy to czasami nie jest jakaś lipa cena naprawdę konkurencyjna


Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2009-05-12 14:02:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1052
o to jest smak naturalny lipa chyba że masz z czym zmieszac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
Mówi Ci coś temat podwieszony "Zakaz umieszczania linków allegro"

temat był niecały tydzień temu

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21676
to juz druga aukcja tego goscia w pierwszej tez mial wystawione 200 sztuk i wszystko poszlo,wtedy cena byla 36 zl...ostatnio BULMASTIF podawal link do jakiegos oszusta na allegoro wiec moze warto go zapytac czy ma jakies info co do tego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 511
aha spoko już wiem teraz że nie można wklejać linków z allegro bo właśnie kupiłem na tej wzeszłej aukcji 3 sztuki tego białaka ale jeszcze nie zapłaciłem bo nie miałem drobnych a teraz widzę że nie ma żadnego komentarza z tamtej aukcji wiec coś jest nie tak, a skąd wiesz że to jest oszust albo czemu tak sugerujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21676
z poprzedniej aukcji sa 3 komenty pozytywne ale to o niczym nie swiadczy..."a skąd wiesz że to jest oszust albo czemu tak sugerujesz"...nigdzie nie napisalem ze to oszust i tego nie sugeruje czytaj uwaznie,jesli jednak uwazasz ze gdzies tak napisalem to prosze o wskazanie danego fragmentu
BULMASTIF podal link do aukcji "jakiegos" oszusta a nie tego co link podales,jesli BUL ma jakies info co do sprzedajacych na allegro to mozesz go zapytac na priv czy wie cos akurat o tym sprzedawcy o ktorym ty napisales.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP GLUKOZAMINA 1000 MG + ARTHROBLOCK

Następny temat

Jak dlugo mozna trzymac otwarty gainer?

WHEY premium