SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[DT] Dziś w klubie będzie BANG! str. 79

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79489

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
niestety wóda zryła banie - i chyba tak to będzie się kończyć co tydzień
Impreza przednia, tylko spałem krótko, bo wrócilem do domu po 5 i jak przygrzało słońce to nie szło spać - w ten sposób od 8:30 jestem na nogach i zgonuję. Zjadłem jajecznicę, wypiłem porcję białka i kawę - i chyba zaraz zrobię sobie nową kawę i nowe białko. O 14 idę zarobić 100zł
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3754 Wiek 8 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49667
gdzie o 14 można zrobić 100zł? może też się wybiorę :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
jak pójdziesz 60 letniemu sąsiadowi zbudować śmietnik z betonowych płyt, to da ci 100zł, potwierdzone info
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
25.05.2014

Zarobiłem dziś 100zł + dostałem bodziec porównywalny do dobrego treningu. Zbudowałem kompostownik z 8 płyt, każda 80kg i 60kg słupów (oczywiście z pomocą) + wywożenie ziemi, wożenie betonu itp.

Dieta

Mała ketoza

- 300g mleka i 30g wpc o 14:00
- 5 jaj, 200g schabu, 10g oliwy o 17:00
- wpc o 20:00 będzie jeszcze
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
to mleko potrzebne jak bolkowi trampki
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58469
Zresztą bazując na WPC trudno wejść w ketozę, koncentrat serwatki ma najwyższy indeks insulinowy ze wszystkich źródeł białka, najniższy mają jajka. Gdzieś w temacie o johimbinie na innym forum widziałem wykres, ale teraz nie znajdę. Paweł, Ty masz może? Jakbyś mógł to podeślij, byłbym wdzięczny + gdzieś kiedyś mignęła mi tabelka z miernikiem sytości danych pokarmów, może też byś miał?

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
ta ketoza to taka w wielkim cudzysłowie. Chodziło mi tylko o to, żeby wypompować troszkę wody z organizmu po cheatach. Chyba po kazdej imprezie będę tak robił
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58469
Lepiej zadbaj o dostarczenie najważniejszych mikroskładników, to powinno być priorytetem.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Czy mogę jednocześnie brać cały zestaw?

Następny temat

Gawlak Bench Press

electro
Polecane artykuły